yoshkin cat• 02 июля 2023

Как у вас сейчас дела с торговлей?

У меня плохо. Для меня загадка, почему в прошлом году не смотря на разгар войны, на протяжении всего года продажи были как и до войны? А в этом году когда большинство наших городов деокупировали и война не в таких масштабах-продажи упали! Я не могу этого понять!
Ksenia-e9d7• 02 июля 2023
Покупательская способность сильно снизилась. Цены растут не по дням, а по часам, а зарплаты такие, как были 5 лет назад
Nat-li• 02 июля 2023
Все бабки на черешню спускают, как я сегодня 🤣
Okk -7ebd• 02 июля 2023
У людей не хватает денег с такими ценами, говорят после войны еще хуже может быть(((
neortoju• 02 июля 2023
На фирме, где я работаю - продаж ппц, пашем как лошади, если до войны было 400 расходов в день, то сейчас около 700. Но у меня аграрная промышленность. И 700 это только на моем филиале, сколько у других - нет даже времени посмотреть.
автор yoshkin cat • 02 июля 2023
Я даже заметил что на Новой Почте пусто. Раньше были очереди, а сейчас работники сидят в телефон смотрят.
Индига• 02 июля 2023
Я думаю, тарифы поднимаются, бензин , коммунальные и люди не спешат с покупками...
Ясина мама• 02 июля 2023
Чим торгуєте?
автор yoshkin cat • 02 июля 2023
Ответ дляЯсина мама
Чим торгуєте?
Автозапчасти
Юлия_Юлия-2175• 02 июля 2023
Я не скажу про всіх, розкажу про себе.
Минулого року я ще мала заощадження, які заробила на попередній більш оплачуваній роботі. І навпаки купляла те, покупку чого раніше відкладала, бо гривня знецінювалася (я із спокійного регіону). Купляла карнизи, постіль, якісь дрібні речі для дому. Плюс зробила запаси побутової хімії, оновила білизну і зробила запас трусів-шкарпеток, бо налякав період, коли непродовольчі магазини не працювали і навіть прокладок асортимент зменьшився.
В цьому році у мене нова робота з вдвічі меньшою зарплатою, тепер мені не до покупок, тут би вижити. Про ціни писати зайвий раз не потрібно. А така низька зп в мене була ще в 2019, але тоді на неї можна було як мінімум втричі більше собі дозволити.
Я менеджер з продажу, теплі продажі, вчора обдзвонювала давніх клієнтів з неспокійного регіону і мені хотілося плакати. Бо повинна по скрипту пропонувати продажі і з запереченнями працювати, а людям зовсім не до цього і про брак грошей відкрито кажуть. Почувалася так безглуздо, бо не доречно це їм зараз і так людей шкода. І загалом так по більшості регіонів, по клієнтах бачу. Хоча це не зовсім репрезентативні спостереження, бо я з не активними клієнтами працюю і товар легко замінимий. Тобто десь є і багатші клієнти, які самі купляють і дзвонити їм не потрібно.
Але це ланцюжок - якщо в мене не куплять щось, то і я отримаю меньшу зп чи взагалі залишуся без роботи і теж не матиму грошей, щоб в когось щось купити.
Юлия_Юлия-2175• 02 июля 2023
Ответ дляyoshkin cat
Автозапчасти
Можна припустити, що в минулому році всі навпаки активно ремонтували/оновлювали автомобіль, щоб бути на ходу та в разі потреби евакуюватися (це як із зубами, щоб не було несподіваної поломки).
А зараз хтось виїхав за кордон, хтось в ЗСУ, а це ж теж були клієнти. Можливо автосервіси позгортали діяльність, якщо вони були вашими клієнтами.
Ну і рівень життя впав. Хоча автомобіль це все ж річ першої необхідності в теперішніх умовах, його таки будуть всіма силами лагодити.
natali12439• 03 июля 2023
У меня вообще тишина,шафа-олх раньше радовали,сейчас и там тихо.