Заюшка_хозяюшка• 03 июля 2023
А яке ви хотіли весілля чи яке ви мали весілля?
Я після пропозиції задумалась чи хочу весілля, то ні. Хоча все життя хотіла, але гемор з організацією зупиняє. Фінансово проблем немає.
Думаю зараз суто над фотографом і вечерею в ресторані для близьких.
Апрель Ивановна• 03 июля 2023
Хотела в платье принцессы) а была просто роспись в белом костюме без гостей)
УраганнаЯ• 03 июля 2023
Я не хотіла.
Але для мами було важливо біле плаття.
То ми зробили урочисту церемонію, легенький фуршет з самими близькими. І фоточки.
Мільйони не витрачали, двоюрідних тьоть не поїли.
Все ок.
Але для мами було важливо біле плаття.
Все ок.
Люблю джаз• 03 июля 2023
Хотела небольшую свадьбу, такая и была. Если деньги не проблема - обратитесь в фирму по организации праздников и они вам все сделают. Хотя я не вижу проблемы организовать самим - заказать ресторан, фотографа - что ещё?
Ермолайчик• 03 июля 2023
Весілля було майже 13 років тому! Все як ми хотіли - весілля з усіма «атрибутами» від сукні нареченої до феєрверку. Ми хотіли створити собі свято і воно в нас було. І головне медовий місяць: 3 тижні Домінікани.
Якщо Вам не хочеться - робіть як комфортно. Це Ваш день, а не гостей чи родичей
Почекуха• 03 июля 2023
Я би зараз ніякого весілля б не робила.
У мене було з купою родичів чоловіка з села. Правда я з весілля мало що пам´ятаю, дуже щаслива була :)
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я не хотіла.
Але для мами було важливо біле плаття.
Все ок.
Але для мами було важливо біле плаття.
Все ок.
От для мене теж важливо біле плаття і пам’ятні фото.. Але чогось помпезного не хочу.
Оч@ров@Шк@• 03 июля 2023
Хотела на берегу океана в стиле гавайском в юбках соломках.а праздновали в комнате мамы моей,потому как 90 мы бедные и ели куру с бутиками)и платье напрокат за 1 млн купонов(это 10 грн по курсу потом)Правда 2 Чайки брали напрокат для понтов😂
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ну просто ресторан і фотограф, то весілля на чоловік 15. А якщо більше, то це вже тамада, відеограф, плюс якась жива музика/виступ якийсь. У друзів було зимою весілля, то було бармен шоу і також гра на скрипці.
Це вже набагато більше обирати. А декор, арка. Навіть агенція буде це з тобою узгоджувати і треба мати уявлення, що хочеш.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я теж хотіла в весільну подорож в гарне місце. Але навіть якщо закінчиться війна, то чоловік всеодно невиїздний з його роботою(
Люблю джаз• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну так сделайте небольшую непомпезную свадьбу
Люблю джаз• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ужас какой, тамада
Вы же сказали помпезную не хотите. Сейчас играть свадьбу с всякими шоу, танцами и тп как по мне просто дикость, я бы на такое и не пошла
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ужас какой, тамада
Якщо в межах 50 чоловік, то як без тамади? Зараз є сучасні ведучі. Без конкурсів і дуростей.
Ми були на подібному весіллі зимою, то все було класно. Але мене бентежить організація. За рахунок цього не хочу.
Твоя подружайка• 03 июля 2023
Ніколи не хотіла пишного святкування)
Коли чоловік зробив пропозицію то ми домовились щоб без святкувань, в нас співпали погляди.
Взагалі нікому не говорили про весілля.
Був розпис, в мене була просто вечірня сукня в грецькому стилі, розписались, пофоткались. Хоча я і фоткатись не дуже хотіла і можна було б тоді без сукні обійтись, але чоловік хотів фотки на пам’ять.
Після фотосесії пішли до батьків і повідомили про подію.
Рада шо не було цих нервувань, сварок через те де святкувати і скільки гостей запросити, не витратили купу грошей. Це був наш день, а не день ублажань гостей і дибільних конкурсів.
Взагалі нікому не говорили про весілля.
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Мали те, що хотіли. Фінансово можливість була, але я не хотіла цієї показухи. Ми взяли фотографа, навіть без відео, зняли номер в найкращому готелі, зробили зачіску, візаж, купили букет. Я навіть плаття не хотіла, тому мій образ був: класні брюки та рубашка. Розписались у рагсі, навіть без офіційної церемонії, зробили самі собі фотосесію без гостей. Та замовили вечерю тоді в ресторані, де дуже смачна кузнЯ та тільки для найближчих (батьки,брати/ сестри рідни). Потім полетіли в Таїланд на два тижні. Якось так. Свекри допитувались чи дійсно я не хочу весілля, що вони можуть допомогти, але ми з чоловіком могли і самі весілля зробити, не було бажання просто. Я не шкодую. Мої знайомі дівчата навпаки робили пишні весілля, одна навіть в кредит 🙈 та усі вони розійшлись з чоловіками. Кожному своє
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ніколи не хотіла пишного святкування)
Взагалі нікому не говорили про весілля.
В мене так брат зробив з дружиною )) розписалися, а потім сказали всім ))
Твоя подружайка• 03 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
О, значить ми не єдині хто так зробив. Зате батьки не сунули носа зі своїми забаганками. Обійшлося без гостей)) бо для мене це треш
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
А з друзями не хотіли відсвяткувати? Бо мене бентежить, що ресторан, то суто з рідними буде. А є і близькі друзі. Чоловік пропонує наступний день піти з друзями в якийсь паб з живою музикою. Щоб просто і без «вишуканостей».
Байрактара• 03 июля 2023
14,5 лет назад.
Платье красивое, ресторан на около 30 человек (из них мужа - только родители). Друзья были мои - но сл всеми муж успел познакомиться.
Тамада - мой дядя. Он супер тамада. Весело, но без дебильных пошлых конкурсов.
Живая музыка - искали группу что бы рок-н-рол играла, а не Сердючку
Фотограф - тоже заказывали конечно. Без видео. Так как знаю что никто то видео потом не смотрит. Мы даже не знаем где сейчас диски с фото :)) (но вроде они у мужа на компе сохранены). Фото делали некоторые странные. Не все поймут (например, на рельсах)
Изменила бы сейчас только прическу. Ее какую-то плохую мне сделали. Хотя заказывали с выездом домой.
Цвіпканя• 03 июля 2023
Если бы проблем с финансами не было, то хотела бы отмечать свадьбу и наняла бы организатора, пусть он всем занимается, но поскольку лишних денег нет, а сейчас война, то предпочла бы не тратить тысяч 10-15$ на свадьбу, а поберегла бы их и сделала бы ужин в кругу семьи в каком-то ресторане
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ужас какой, тамада
Играют такие свадьбы. Причём очень дорогие есть с классными ведущими, без тупых конкурсов и переодеваний, без ’украли невесту’ и с развлекательной программой в виде артистов,шоу. От самых простых до звёзд, причём бывает не только украинских )) за вечер могут и 5 звёзд быть по 25 тыс дол, в среднем, за каждую 🙈
Просто красавица• 03 июля 2023
Просто пішли і розписалися. Звичайний одяг, без обручок та гостей.
Байрактара• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У меня подруга так делала.
Типа «только с родными». Ну я была лучшей подругой (но свидетельницей взяли другую, я была уже с животом. Может по этому).
Короче видно я не одна задала вопросы - так как они через неделю после ресторана «с родственниками» - сделали ресторан с друзьями.
Вышло тоже куча народу. Потом подружка жаловалась что это очень утомительно - и лучше бы она сделала сразу одно застолье
(Там было много друзьей именно жениха. Он чуть старше. И друзья многие уже с женами).
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нам не хотілось зовсім. Ніхто не образився, в нас всі адекватні )) Але чому б ні? Якось монтувала відео весілля. Американка з індусом. Перший день весілля за традиціями нареченого, другий за традиціями нареченої. 3й тільки друзями в клубі.
Ваш чоловік пропонує хороший варіант. 1й день відстрілятись,щоб родичів не образити, а другий ’для душі’ своїми друзями.
Домашня Зюзя• 03 июля 2023
Ніколи не хотіла ні, весілля, ні сукні, ні взагалі одружуватися. Було і перше, і друге, і третє. Шкодую, бо це сила силенна грошей викинута в прірву.
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну в нас би і не сунули, але вони так захотіли, чому б ні. Скинули потім фото з обручками 😄 всі привітали їх. Я взагалі за те,щоб кожен робив так, як хоче, а не так,як хоче хтось інший ))
Заюшка_хозяюшка
• 03 июля 2023
Ответ дляБайрактара
У меня подруга так делала.
Просто якщо разом робити, то тільки близька родина чоловіка(бабушка, дідусь, батьки, брати і їх сім’ї), то 9 чоловік і мої 4. То 13. Друзі біля 15.
Мене бентежить чи не забагато людей, як для просто вечері..
Блондинка в Законе• 03 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Якщо нема проблем з фінансами, найміть організатора
Організатора треба теж контролювати )) повірте. Мій чоловік вже 15 років в сфері весіль прайює )) якщо не контролювати все, то переплатите ви дуже велику суму )))