Фляшка на трьох• 03 июля 2023
В кого діти вступають після 2 курсу коледжу, вам віддали атестати чи їх номер
Дочка надумала поступати після 2 курсу коледжу.Спеціальність вимагає творчого конкурсу.І зареєструватися на нього на бюджет можливо лише до 10 липня.А зареєструватися не може, немає даних атестату для створення кабінету вступника( Коледж каже що не прийшли ще атестати, прийдуть тоді і видамо.
В кого діти в також поступають після 2 курсу, вам вже видали атестати?І чи повинен коледж мати номер атестату зараз, бо по ньому також можна зареєструватися.
Ноунэйм• 03 июля 2023
Чекайте атестат і подавайтесь
Там же подача до жовтня вроді
Ми після 9
Отримали
В п’ятницю подались
Там же подача до жовтня вроді
Ми після 9
Отримали
В п’ятницю подались
Всім шампаньського• 03 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А хіба атестат видають не по закінченні коледжу,?
Після 2 курсу видають про повну базову освіту (типу 11 кл)
Фляшка на трьох
• 03 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Чекайте атестат і подавайтесь
Там же подача до жовтня вроді
Ми після 9
Отримали
В п’ятницю подались
Там же подача до жовтня вроді
Ми після 9
Отримали
В п’ятницю подались
Реєстрація на творчий конкурс на бюджет до 10 липня(Не встигнемо то і вступити не зможемо.В жовтні то вже просто кабінет функціонує, на деякі заочні спеціальності.Зарахування в заклад до 8 серпня.
Всім шампаньського• 03 июля 2023
Авторе, а в коледжі ви на бюджеті? Якщо заберете документи то повернеться (якщо не поступите) вже на контракт
Ноунэйм• 03 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
1.Тормошіть деканат коледжу
2. Подзвоніть в виш і розкажіть ситуацію , вихід знайдеться
Всім шампаньського• 03 июля 2023
Ответ дляbrry
Ні, не видали. Сказали, що спочатку школи отримують. Як будуть - видадуть. Напевно, Вам краще звертатися у приймальну комісію вишу, щоб домовитися очно за творчий конкурс, а не чекати реєстрації
Шо значить домовитися? Зараз все через кабінет абітурієнта онлайн робиться. Що б зареєструвати кабінет треба номер атестата.
Фляшка на трьох
• 03 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якщо закінчуєш то так, разом з дипломом.Якщо треба раніше то можна і раніше
Фляшка на трьох
• 03 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Якщо не поступить то і забирати документи не треба.Тобто можна, не відраховуючись з коледжу, спробувати вступити і вже потім забрати документи з коледжу та подати в вуз
Всім шампаньського• 03 июля 2023
Авторе, коледжі не зацікавлені щоб діти йшли раніше, тому можуть гальмувати, тож , можливо і нема ще атестаів і затримка саме за департаментом, але й ви не чекайте коли вам зателефонують,
Всім шампаньського• 03 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Якщо забрали атестат то й вважайте що зібрались із коледжа. Назад то вас приймуть, але вже на контракт ( бо ща цей час хтось із контрактиників може зайняти ваше місце)
Разве що якщо взяти лише номер атестата і фізично його не забирати, але чи захоче деканат...
Фляшка на трьох
• 03 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Це буде атестат за 11 клас, а в коледж поступали на базі 9.Повинні видати дублікат на вимогу.Та було б достатньо і номера, але ж кажуть не прийшли ще.
Трахтибидох• 03 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ні, документи з коледжу забираються, коли вже є підтвердження про вступ до університету. До цього часу ніхто не відраховується.
По темі, автор, в мене син так 2 роки назад вступав після 2-го курсу коледжу, то вибила атестат майже в останній день(((