Снежнакомка• 03 июля 2023
Допоможіть знайти декор шпалери
Прийшов кінець оцій полосі. Хотіла її замінити схожими шпалерами, квіточки якісь. Але оцих тоненьких полосочок що виділяють цих прекрасних гейш вже давно не виготовляють. В єпіцентрі допомогти мені не можуть. Впевнена що ви знаєте де мені шукати оце прекрасне. Переклеювати не варіант, знаю що треба.
Котомафия• 03 июля 2023
Купити рулон шпалер в тон вашим, різати ширину і клеїти. А взагалі переклеїти на сучасні, бо ця лєпнина з гавна і палок швидко набридне
Жена_КотораяСтена• 03 июля 2023
Купіть якісь схожі полосаті шпалери, і повирізайте з них такі полосочки.
Завжди з рушником• 03 июля 2023
Можете замінити на жгути, як для штор, на канати схожі. Але мені особисто ваш пасок дуже подобається.
Ще можете глянути між багетами настінні молди
Снежнакомка
• 03 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Я так і хотіла але ж стики зверху і знизу. Потрібні тоненькі полосочки, як на фото зверху і низу
Снежнакомка
• 03 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Так. На шпалерах так і сказали, ідіть на багети. Аде таких тонких нем, і їх треба буде фарбувати в колір
Котомафия• 03 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Клеїти стик в стик, без тих полосок
Сметчица• 03 июля 2023
Да необязательно бордюр искать. Берете рулон обоев хоть с рисунком, хоть однотонные, но в цвет. Надо Вам полосочки, можете оставить от этого бордюра. Тут полет фантазии.