Донька подруги• 03 июля 2023
На выписку из роддома
Ищу какой вариант лучше купить на выписку для ребёнка, приблизительно срок наконец сентября, конверт или просто плед, какую шапочку тёплую или не очень. Кто что себе покупал на такое время года покидайте фото пожалуйста. Боюсь, чтоб было не жарко и не холодно.
Мамзелькіна• 03 июля 2023
Я родила в конце октября. Переусердствовала с одеждой на выписку. Забыла, что ехать будем машиной. Мне было достаточно демисезонного конверта, одно человечка, легкую шапочку (у конверта капюшон, теплая шапка лишнее). Все.
Секс-Бомба• 03 июля 2023
Цветов Мне срочно• 03 июля 2023
В пледе поверх человечка до машины донесли и все. Для деми конверта было жарко.
Мао_Мяо• 03 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Обычный платок (можно Шанель ;)как на фото) и никакого выпендрежа, все по королевски и просто
О, то ми з чоловіком були майже королівська сімя тиждень назад ))))
Без випендрьожа і свити, лише він, я і син ))
Пьяная вишня• 03 июля 2023
Виписувались в перших числах червня. Машина стояла під пологовим, то малий був в чоловічку легкому, зверху накрили пелюшкою баєвою від вітру. В машині пелюшку зняли, їхав в чоловічку. Для того, щоб вийти з дверей та сісти в авто вистачило. Хоча брала і конверт-плед, але в нагоді не став. Виписка також була я-чоловік-син, бо всі разом і лежали в пологовому, без офіціозу та родичів
Намазюкана нішою• 03 июля 2023
Автор, мені також народжувати в кінці вересня - на початку жовтня. Приготувала демісезонний конверт (якщо погода буде не дуже), також мати чоловіка вже зв´язала 3 пледика різної щільності, якщо що,буду обирати між ними. Продумайте 2 різних практичних варіанти, потім оберете по погоді