Тоскующая• 03 июля 2023

Чи є тут ще такі як я??

Соромлюсь лікаря уролога (чоловіка) знаю що треба піти на прийом, але як подумаю що роздягатися і він буде бачити мене оголеною то якось стає не по собі .. Як себе налаштувати і перестати соромитись?
Баба на горошині• 03 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Я сама звернулась бо в мене уретра не біля клітору а в піхві туди попадають мікроби і кисла среда з піхви і тому час від часу на таблетках я ще з років так 13 дитиною була і часто ходила по маленькому .. без симптомів циститу , а як почала вести статеве життя то взагалі посткоїтальний цистит майже не покидає повністю мене . от така біда. тому так замучалась і звернулась до уролога...
Ну у всіх туди потрапляють мікроби. Так і виходить цистит. Це часте явище.
А часто ходити без симптомів, то це може бути нейрогенний мочовий, треба просто здавати оак шоб бачити є там лейкоцити чи нема.
То ж ви пісяєте після сексу? Мені уролог говорив, що треба пісяти не пізніше ніж через пів години після акту.

автор Тоскующая • 04 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
пісяю після сексу , та в мене вона так низько що зачіпається під час сексу постійно і тим самим викликає бажання попісяти. я така не одна , таке є в жінок читала відгуки .
Баба на горошині• 04 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Ясно. Ну розкажете потім шо вам лікар сказав.
автор Тоскующая • 04 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Добре , напишу вам в особисті повідомлення потім.