Пишущаяся• 03 июля 2023

Львів. Парк Уруру

Добрий вечір. Дівчата, підкажіть. Біля Львова є парк розваг Уруру. Що входить у вартість, яку платиш при вході? Чи дорога там їжа? І як добратися від центра Львова до парка , якщо немає власного автомобіля?
Ищу Аленя• 03 июля 2023
Їхали з дітьми на автобусі до села, назву гляньте в інтернеті, далі ногами хвилин 7-10.
У вартість входять майже всі розваги, окрім автошколи здається.
По їжі не скажу, бо брали з собою, там багато таких. Пряники та морозиво купували, то вони вище, звичайно.
На території є джерело з водою, можна там набирати.
вкрации• 03 июля 2023
Їжа недорога, але у вихідний день піцу можна чекати довго дуже, посадка повна в кафе. Платні додатково деякі авто лише, ми не ходили на них.
Їздили на авто, але якщо ви автобусом то треба буде пройти...до траси десь км 1.5...
автор Пишущаяся • 03 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Дякую
Сижуревувшоке• 03 июля 2023
У вартість входять майже всі атракціони , що є в парку: горки, тюбінги , лазалки, плоти, качелі. Там вам вистачить безкоштовних атракціонів. Піцерія є. Але іжу брали з собою. Джерело з питною водою є на території. Добирались ми групою. Замовляли автобус
автор Пишущаяся • 03 июля 2023
Ответ длявкрации
Дякую
вкрации• 03 июля 2023
Ответ дляПишущаяся
Дякую
Ось знайшла меню на сайті
Молчавочка• 03 июля 2023
Там одна єдина кафешка на весь парк і кілька точок з морозивом. Ми були на початку канікул, людей міліон. Черга величезна. Я давненько такого не бачила. За це їм мінус. Все решта - чудово.
автор Пишущаяся • 03 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Дякую
автор Пишущаяся • 03 июля 2023
Ответ длявкрации
Ось знайшла меню на сайті
Дякую