Флюорография гуся• 03 июля 2023
З якого віку себе пам´ятаєте?
Я з 8 місяців певні моменти та досить чітко
Цікавий писочок• 03 июля 2023
С 1 года. Правда не абсолютно все подробности, но очень многое помню.
Слобожаночка• 03 июля 2023
Помню как папа несет меня в розовой пелёнке с капюшоном из ванной в года 3
Замрійлива• 03 июля 2023
Ответ дляdnc
років у півтора- два пам´ятаю момент як я хотів вилізти з такої круглої штуки з сітки , забув як це називається)
Вас сеткой со дна реки вытаскивали?)
ОйЙой• 03 июля 2023
С 1,5 лет. Ездили на море с родителями и помню себя на вокзале в комнате матери и ребенка )
заварний look• 03 июля 2023
Існує теорія, що ранніх спогадів не існує, все, що здається нашим власним спогадом, це згадки батьків/родичів про наше дитинство.
Едимнаморе• 03 июля 2023
Десь приблизно у 2 роки, пам´ятаю себе в дитячій кроватці стояла, плювала на пол і материлась. І десь в цей же вік сиділа в собачій будці, а мене всі шукали. Так цікаво було)
Колгоспниця• 03 июля 2023
у меня память очень плохая, я и детства не помню почти, да и молодости пару моментов, короче печаль(
Замрійлива• 03 июля 2023
Ответ дляdnc
та нет , это для маленьких детей такая, сажают в такую сетку что бы по всей квартире не ползали , и вот помню всё в подробностях, реально как вчера это было 😯
Я тоже помню свою люльку, и как мама на руки брала)
Перемелица• 03 июля 2023
Я не помню. Разве что отдельные моменты. Наверно побольше помню уже лет с 15
Сяду на шию, дорого!• 03 июля 2023
З 6 місяців, але тільки епізоди, коли сильно лякалась, або щось зацікавило.
заварний look• 03 июля 2023
Ответ дляdnc
ця теорія придумана тими хто нічого не запам´ятав? 🤭
Можливо. Але ці процеси досліджують десятиріччями, мозок загадкова річ. Чисто на фізіологічному рівні, запам‘ятати щось до 2 років важко. Ми дійсно часто візуалізуємо розмови та видаємо їх за наші спогади. Таке навіть у дорослих трапляється
Ответ длязаварний look
ну незнаю , я пам´ятаю дуже багато чого з малого віку , звісно воно обривками все . але памятаю все життя ці моменти. а от щось недавнішне можу забути з кінцями. та мало того якщо хтось спитае пересказати вчорашній день , то і половину можу не згадати
Цирк на дроті• 03 июля 2023
Помню как побрили в год, и я боялась к зеркалу подползать.
Помню года в 3 в магазине лимонад брали. Валенки в детстве помню. Многое помню короче. Зато школу практически не помню класса до 10
Личко Невеличке• 03 июля 2023
Гдето с 2-3, помню как лежу в кроватке, ночь, а папа сидит за столом с настольной оампо йи клеет мне серебряную корону на утренник, я была снежинкой
Патика-мотика• 03 июля 2023
Дуже яскравий спогад, коли десь в 2,5 роки розбила лоба, верещала у мами на руках, потім відвезли мене його зашивати.
Светка-пипетка• 03 июля 2023
Ответ длязаварний look
Я чітко памʼятаю один з моментів, коли вчилася ходити. При чому памʼятаю саме свої думки в цей момент. Мені було майже рік. Дуже багато є спогадів з раннього дитинства. При чому такі моменти, які дорослі не обговорювали, наприклад колір старих бабиних наволочок))