Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 июля 2023
Чому в інста деякі сторінки пропадають?
Сторінки за якими я слідкую.
Вже 3 випадок, що я підписана на блогера давно і люблю дивитись, а потім, коли заходжу на сторінку, показує отаке.
Зі сторінками там точно все добре, вони продовжують функціонувати, не в блоці і не в бані і тд.
Тобто тільки зі свого акаунту не бачу
Міряно-переміряно• 03 июля 2023
може вони рашинські? рашистський інста блокує користувачів з України, щоб не писали їм які вони кончені.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляNika Vision
з руснявими аками так буває. Їх банять для УА
Це абсолютно не надприбуткові сторінки. Звичайні дівчата
Ольчик1998• 03 июля 2023
В мене так само, я не можу знайти одну блогершу, з чоловіка сторінки знаходить
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ні, це українські дівчата 2 з Чернівців в 1 з Києва
Nika Vision• 03 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
робот цього не знає. Він тупо банить для УА
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляNika Vision
Так банить тільки для мене. Я точно знаю, що сторінки продовжують працювати
Приму в дар• 03 июля 2023
Вас забанил пользователь, поэтому вы не видите его страницу.
Или попробовать зайти с ВПН
Но если с другого акка телефона входит, значит именно вас забанили.
Или попробовать зайти с ВПН
Ольчик1998• 03 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Или попробовать зайти с ВПН
В мене так само, з моєї не находить, а з чоловіка знайшла, мене ніхто не банив, бо я не була на нову сторінку навіть підписана
Я не автор, але в мене та сама проблема
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Или попробовать зайти с ВПН
Ч ніколи не писала тим людям щоб мене банити було за що.
Дівчата пишуть те саме