Чу Ча• 04 июля 2023

Я слушаю это, а вы что?

Пригощаю кашею• 04 июля 2023
Паліндром
Весела моль• 04 июля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Какой позорник поставил антилайк мне? Вы ничего не знаете о музыке.
Зачем им знать? Бери побольше, кидай подальше Кому вы пишете? Намарафоненым мозгам?
Госпожа Белладонна• 04 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Люблю русские народные песни. Кадышева,басков, девятова. Так же украинские люблю
Ви хто?матрьошка-тролиха?
Козачка• 04 июля 2023
Nachtmahr
Rammstein

Pain
Ruoska
2 Times Terror
Neurotech
Я-ваш шанс• 04 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви хто?матрьошка-тролиха?
Нет я киевлянка но мне действительно нравится мотив их песен. Дома их слушать не запрещено
Госпожа Белладонна• 04 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
І Вам насрать на те,що басков,кадишева відкрито підтримують вбивства українців,на те ,що гроші з їх виступів вони перераховують на ракети,які вбивають нас,наших дітей,руйнують наші домівки?на те,що шлюха пуйла басков оголосив що дасть мільйон тому,хто знищить наші танки,виступає на всіх концертах їх вбивць для ’підняття бойового духу’?
Жіночка,Ви в своєму розумі?війна-це мимо Вас пройшла?
Я вже мовчу про те,що слухаючи їх пісні Ви даєте їм заробіток,який же знов таки йде на війну,Ви-нічим не краще за рашистів і я думаю скоро поплатитесь за це
Арина85• 04 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Близнец Поплавского ?
Та ну не , ви що
Швидше Павла Зіброва
Арина85• 04 июля 2023
Ответ дляВесела моль
гарно співає.А більше по Іво Бобулу...В них голоси схожі (я так думаю)
Так, вони схожі, одне покоління так точно
Нічний дожор• 04 июля 2023
Ответ дляАрина85
Та ну не , ви що
Швидше Павла Зіброва
один хрен, родич1
Арина85• 04 июля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так не в старости ж дело)
Хороший вкус вышел из чата....
Це ви визначаєте який в кого смак?
Чи хто?
Арина85• 04 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
один хрен, родич1
не, не не погоджуюсь
Це співають давно , в них дійсно хороші голоси
а Поплавський - хто? Вискочка , без голосу і слуху
Нічний дожор• 04 июля 2023
Ответ дляАрина85
не, не не погоджуюсь
та ви шо, то ж корифей, маестро !
Арина85• 04 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
та ви шо, то ж корифей, маестро !
Я б не порівньвала
Гіга, Бобул, Зібров - то епоха, не такі розкручені як москальські співаки тих часів, через те що співали українською , але не нижчого рівня
Жирафовое варьенье• 04 июля 2023
Ответ дляАрина85
Це ви визначаєте який в кого смак?
Чи хто?
Конечно я, я же пишу эти комментарии
Я-ваш шанс• 04 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А что мне сделать если у меня такие вкусы?как я могу поменять то что мне нравится? Кадышева не поддерживает кстати. И я не женщина,я младше даже 35 лет. Специфические взгляды
Госпожа Белладонна• 04 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну якщо война для Вас нічого не змінила,то все зрозуміло з такими,як Ви..Ви з тих,що якщо гвалтівником або вбивцею виявиться Ваш чоловік або друг,то Ви скажете ’ну а що я можу зробити,він же мені подобається’
ждуниха рашистського миру? якщо ракета прилетить в дім то знайдеш виправдання фашистам?
Я-ваш шанс• 04 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Отстаньте от меня. Это вкусы я не могу их поменять. Я в жизни разговариваю на украинском языке это родной язык для меня
Пишу в интернете на русском. Россия наш враг но вы уже отказались от её газа?от брокарда, русской научной литературы?и много другого?
Госпожа Белладонна• 04 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Почніть з себе,а не переводьте стрілки на інших..поки такі,як Ви, будуть слухати рашистів-вбивць та отримувати від цього задоволення то нічого не зміниться й надалі ,до речі Вам до психіатра сходити треба ,бо ловити кайф від вбивць -це збочення.
Щодо мене -то я не читаю русняву літературу,не слухаю їх музику , не ходжу до брокарда ..до речі-раша пишеться з маленької літери
Якби Ви думали,розмовляли укр.мовою то руснявою тут би не писали,не брешіть сама собі
З Вами все зрозуміло,не відповідайте мені,сподіваюсь скоро до вас завітають гості за пітримку вбивць
Я-ваш шанс• 04 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я как раз таки не лицемеры и не скрываю а вот вы так и не ответили.. я не виновата что не вижу замену брокарда не могу перестать пользоваться газом смотреть русских таких же против войны людей блогеров,слушать русскую музыку и в дестве любить русскую литературу,смотреть их сериалы. Я думаю на украинском языке, в интернете всегда пишу на русском. Можете мне не верить
Госпожа Белладонна• 04 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви винуваті в тому,що підтримуєте фашистів,які вбивають українців.ідіть кайфуйте від придворного шута хуйла і насолоджуйтесь .крапка.
Я-ваш шанс• 04 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А кто скзаал что я их поддерживаю?я могу любить творчество человека,его песни или стихи но сам мне человек может не нравится или его взгляды. Пишете чушь.
Весела моль• 07 июля 2023
Ответ дляАрина85
не, не не погоджуюсь
Поплавский- поющие кальсоны. Куда ему до них
Весела моль• 07 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
тяжелый случай..
Госпожа Белладонна• 07 июля 2023
Ответ дляВесела моль
тяжелый случай..
Співчуваю