Зроблено у 80-х• 04 июля 2023
Буковель за 10тыс грн на неделю
Можно уложиться в эту сумму?)
На 2х взрослых, 6 ночей.
Жилье, проезд, питание и развлечения.
Без шикарных отелей и ресторанов)
Проголосуйте пожалуйста, через пару недель создам тему с фотоотчетом и впечатлениями 😁
Будет эксперимент)
На 2х взрослых, 6 ночей.
Жилье, проезд, питание и развлечения.
Без шикарных отелей и ресторанов)
Будет эксперимент)
Результат:
вже голосів:
517 (77.28%)
Нет
152 (22.72%)
Да
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Я лише на Роман Кош піднімалася в юності, думала капець мені буде. А зараз я ледача - ніяких підйомів )))
С нами даже родители, которым 53 и 55 поднимались в горы))
Снова хотят
Ответ дляМовчу, але хочу
Пальма де Майорка и 30 минут на машине до Пальмы
спуск к воде 7 минут , но мы в отелях в бассейнах тусимся только и в море ездим в Пальму, чтобы заодно и посмотреть всякое
Пляжа как такого нет, но спуск к воде и купаться можно
На горе и с шикарным видом.Питание отличное, фрукты и алкоголь
Це ви туди на своїй машині літали? Скільки коштувало пальне? Чи то аренда теж вміщується в 150?
Море Щастя• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Я подивилася фото, відео звідти, я в шоці.
Ми туди часто їздимо з дочкою на танцювальні конкурси. Біль. Для мене то біль. Хоча я обожнюю лижі. Але я їх обожнювала і на звичайному бугельному витягу. Та й Словаччина дешевша. І там так не вбили природу як у нас.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Це лише в нашій країні такі асоціації.
Какие-то комплексы)
Я вообще мечтаю о доме на колесах и ездить на нем месяцами по миру))
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Там нет нечего не стоит вообще туда ехать
Мне такое говорили про каждое место, куда я ездила)
В итоге там было потрясающе, потому что красота в глазах смотрящего
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Так, я інколи всплакну. Ми часто відпочивали у Татарові, з наметом, потім на базі у дерев´яних будиночках. До Поляниці нас підводив рано вранці уазік і там закінчувалась дорога. І ми збирали там білі гриби. Повні наплічники. А тепер там понтовий Буковель :((( фу. Це не відпочинок взагалі. Там вже природи не залишилось. Все забрукували.
Зеленой зоны там очень много)
Буковель сам по себе небольшой комплекс)
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Из дома тоже кое-что возьмем))
Может даже и гречку, по настроению
Я гречку в минулому році в Іспанію везла і не прогадала.
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Поверьте, я объездила почти все села и уголки Прикарпатья и Закарпатья)
Хочу теперь вдохнуть немного гор с привкусом пафоса
Зрозуміло, в мене якась непереносимість пафосу, алергія, можливо, на нього.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Чому? Гарний намет чималих грошей коштує!
Я перший свій допис абсолютно не з тою ноткою писала. Якби ви створили опитування в гори а не в Буковель - я б відповіла так. А Буковель як на мене - це понти.
Ось, полонина Рущина, підніжжя Сивулі. Там бере початок річка Бистриця Солотвинська. Найсмачніша вода на Землі саме там. Тиждень тому ми там були.
Жить и питаться мы будем в Буковеле, а не в палатке где-то на равнине))
Поэтому и опрос про Буковель.
Для похода с палаткой деньги вообще не нужны))
Поэтому и опрос про Буковель.
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Снова хотят
Я ж писала, я не витримаю зараз, 100%, якусь лайтову прогулягку ок, без крутих підйомів, а так все, пас.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Я в таких местах почти никогда не бываю, но интересно посмотреть на что там тратят по сотне тысяч в сезон)))
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Попит породжує таку пропозицію, на жаль.
Море Щастя• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Зеленой зоны там очень много)
Ні, це потворні бетонні джунглі :(((
Я не знаю, Вам не зрозуміти. Коли ви знаєте кожну стежку, кожну смереку де який грибочок росте і наввипередки з братами та сестрами біжите вверх, в гору, щоб першому зірвати. А потім...рік за роком...готель за готелем...все у бруківці.
Я б категорично заборонила подібні будівництва у горах. Приватні садиби - максимум. Повторюсь - ті ж гірські курорти у Словаччині, Польші, Австрії. Там зовсім не так все.
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Какие-то комплексы)
Це круто, ми з дітьми теж мріємо про трейлер.
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Розкажете потім.
Мозговая пилочка• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Поэтому и опрос про Буковель.
Как это не нужны? Начиная от цены палатки
Море Щастя• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну я просто попила каву, дочка гарячий шоколад, ще якусь шоколадку взяла брату та сестрі і тисяча тютю. Це у травні було, ще/вже мертвий сезон практично.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Нашла тот домик в Яремче на букинге)
Цену подняли на 1000грн, может потому что лето, осенью дешевле)
По нашей просьбе бесплатно доставили еще один диван в комнату)
Было 4 отдельных спальных места
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Палатка у меня есть и уже давно)
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Не починайте теорії розводити, ми брали самі прості, дешеві палатки і спальники в спортмастері, років 12 тому, вже вони юзалися активно скільки років, все з нимо ок, для потреб пересічних користувачів достатньо. Ми 3 роки тому на морі з палатками за 7 днів витратили 7 тисяч грн, найбільша стаття була - пальне, житло - 400 грн.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Наслышана о ценах там))
Люблю находить бюджетные и хорошие места, уверена, там они тоже есть)
Мозговая пилочка• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Ну то таки витратили? Це это тоді розводить теорії про ’деньги не нужны’?гроші треба на будь-який відпочинок.
Ви три роки тому в палатках 7000 витратили, а автор в цьому році хоче а Буковелі за 10 000 відпочити)))
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Гроші потрібні і без відпочинку, щодня. Але коли починають говорити, що все дорого, неможливо, то це точно теоретики.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Тоже Буковель для примера)
На июль
Мозговая пилочка• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Ну так я такого не говорила. Чого ви мені це пишете?
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
І вийде в неї все чудово.
Бачу_майбутнє• 04 июля 2023
Я в шоке от 60 тысяч за Букоаель. Ездили каждый год летом, потому что не лыжники. Прекрасные отели в центре Бука, на троих 1500-2100 в сутки с завтраком. Бензин даже с учетом 4литрового мотора и полного привода не много тянул, обеды и ужины либо в пицерии прекрасной в Буке либо в любимых местах за его пределами (450-1200чек, мы не по алко и не по тяжелой вредной еде ) ну вот прикиньте 5 ночей. Какие 60 тысяч? Это цена хорошей Турции на двоих и качественно не сравнимо с Буком. Поэтому там столько оставлять ну каприз какой-то или расшвыривание лишнего
Море Щастя• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ось, знайшла. Просто день у Буковелі (у дочки був танцювальний конкурс) - це без ресторанів :))) без понтів та пафосу. Без розваг. Парковка, кава, шоколадки, у магазинчику йогурт і якийсь хот дог чи щось таке. Зверху там по комуналці трохи влізло на скрін, ліньки замальовувати.
Зроблено у 80-х
• 04 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Пока не могу оценить масштаб трагедии там
Мне нужно лично походить везде, прицениться)))