Зроблено у 80-х• 04 июля 2023

Буковель за 10тыс грн на неделю

Можно уложиться в эту сумму?)
На 2х взрослых, 6 ночей.
Жилье, проезд, питание и развлечения.
Без шикарных отелей и ресторанов)
Проголосуйте пожалуйста, через пару недель создам тему с фотоотчетом и впечатлениями 😁
Будет эксперимент)
Результат:
вже голосів: 669
517 (77.28%) Нет
152 (22.72%) Да
Карапулька• 04 июля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
а где было сравнение ?
А к чему тогда про яремче рассказ?
МЧСница• 04 июля 2023
Ответ дляkatarinaf
поделитесь секретом
Делюсь: ВО СНЕ!
Баба_Воля• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Странные цены))
Мы ездили осенью в Яремче, снимали большую комнату на 4х, неделя 2100грн за всех.
Сейчас я забронировала жилье в Буковеле за 3600грн на двоих)
Кстати, в Яремче мы потратили всего 7тыс на 4х, отдохнули классно))
В эту сумму вошел даже ресторан
Автор, верю вам! У нас на троих 5 ночей вышло 8к с дорогой жд в Яремче. Если бы готовила все дома, то ещё минус 2к грн было бы. А так мы в кафе оставили 2к, 4 раза покушали. Я тоже за эконом.отдых. Вот завтра уже домой едем.
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Мы не раз ночевали в палатке, когда ходили в походы))
И знаете, для меня это не из ряда бедности, нищеты.
Это новые эмоции, авантюризм, приключения, песни у костра, плов из казана)))
Очень жаль, что такой вид досуга ассоциируется с нищетой
Тим більше все купити для такого відпочинку коштує дуже немало.
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Жить и питаться мы будем в Буковеле, а не в палатке где-то на равнине))
Поэтому и опрос про Буковель.
Для похода с палаткой деньги вообще не нужны))
Як це не потрібні? А все взяти з собою звідки? Хтось дасть безкоштовно?
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляничевока
Не починайте теорії розводити, ми брали самі прості, дешеві палатки і спальники в спортмастері, років 12 тому, вже вони юзалися активно скільки років, все з нимо ок, для потреб пересічних користувачів достатньо. Ми 3 роки тому на морі з палатками за 7 днів витратили 7 тисяч грн, найбільша стаття була - пальне, житло - 400 грн.
Ок, а коли не маєш, і хочеш так? А їжу на чому готували? А рюкзаки які брали? А взуття?
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну ви стежки знаете, а нам, у которых все поколения предков в Киеве на Байковом, этот бетон мил и приятен. Я продила 10 лет в Австрии знаю все окресности и горные массивы и Италии , Австрии, Чехии и прекрамно себя в Буковеле чувствую. Особенно сейчас, когда отдыхать не рвется душа, а с 24 числа я лично и моя семья никуда не убегала, как любители ’ стежек’ погнали первыми занимать бо страшно було почему-то Мукачево, Ужгороду, Тячеву, Рахову и прочим.
Чого ж ваші предки з Байкового ваш кругозір не розширили? Вузько мислите.
Глянец• 04 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Підкажіть будь ласка скільки часу зайняла дорога? Ми теж з Дніпра
ми виїхали о 5:30, багато разів зупинялиця в туалет на заправках та поїсти, приїхали близько 20 години вечора. Будьте обережні камери фіксують перевищення швидкості, ми піймали 2 штрафи.
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Я не запомнила точно на всё. Продукты не покупали. Так, пару йогуртов в холодильник на вечер детям. Но существенно дороже. Таких паркетов как АТБ там нет .)
Бананы у нас 60 были, там больше сотки.
Так ви ні на що не запам´ятали, самі банани... таке, не інформативно.
Як_наготую...• 04 июля 2023
Ответ дляУгадайс
Я точні ціни не запам´ятала. Бо мені воно не треба було Але на порядок вище, ніж у нас в маркетах. Мінералка, у нас 20 грн, там 30-40 грн, йогурти на гривень 15- 20 дорожче пляшка, черешня у нас 50 була, та від 100 грн. І так все інше.
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Так на курортах такі ціни зазвичай всюди.
Як_наготую...• 04 июля 2023
Ответ дляУгадайс
Так зрозуміло. Просто хтось хоче поїхати відпочити за десять тисяч.)
Зашла на 5минут• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
У нас дача у леса и реки, которую купили за 500$ год назад
Надоело там отдыхать, будем дальше экспериментировать)
Это где у вас дача такая? Если что я не со зла, сама мечтаю про такой домик
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну залежить звідки їдуть, чим, що з собою везуть. Мені до Буковеля години 3 машиною, це з іншої області. Тому при таких розкладах можу й повірити. Не всі ж їдуть зі столиці.
Як_наготую...• 04 июля 2023
Ответ дляУгадайс
Да якщо взяти мішок картоплі та тушонки з собою. То можна і вкластися в десять тисяч.
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Як???
Потяг Київ Ів-франк. плацкарт 300*7=2100
Автобус до Яремчі 150*7=1050
Житло 2100
Залишається на їжу розваги 1750/4=400 грн на 7днів/особа
Хтось прибренькує

Я коли хочу кудись поїхати, то теж так чоловіку рахую поїздку на 10тис на все про все, а по факту в чоловіка вже коштів на рахунку не вистачає))))
А чого ви на 7 множити, якщо їх 4-ро?))
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Слухайте, можливо вони йдуть в ресторан і замовляють по салату з капусти, і по бокалу мінералки), от і дешевий похід в ресторан.)) Всі різні. Ви от зразу написали свої уподобання.))
Угадайс• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Да это правда, река Псёл)
Це ж Суми, Сумська область, воно й не дивно що за таку ціну купили.. До речі, була в Сумах давно, гарне місто, гарні люди. Жила в готелі на ПсельскОй.)
Бараболька• 04 июля 2023
Автор, в Буковеле даже в супермаркете цены высокие. И атракционы дорогие.
Кафешек с нормальными ценами я там не видела, есть там при выезде какие-то страшненькие, муж отказался даже заходить. Основной расход у нас был - это еда.
С бюджетом 10 тыс. на неделю я бы туда не ехала, а посмотрела другие места, с нормальными ценами.
Чудо в декрете• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Странные цены))
В эту сумму вошел даже ресторан
Искали на Букинге или на карпаты инфо?
olena_shch• 04 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Странные цены))
В эту сумму вошел даже ресторан
1 раз? Ми харчуємось на відпочинку виключно в ресторанах і їмо не мало. Чоловік ще любить добре випити різних місцевих напоїв. І це чек норм(
olena_shch• 04 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Тиждень 2100?😲😲😲
Це щось дуже дешеве і зрозуміло , що так собі. Але якщо іноді ночувати, то сенс переплачувати. Краще ці гроші прогуляти)))
ничевока• 04 июля 2023
Ответ дляУгадайс
Їжу на джмелі, на газовій плиті, рюкзаки - пакетиіз АТБ, взуття звичайне - крокси, сандалі, шльопанці.
Плету корзинки• 05 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Ну мене в дитинстві мало питали що я хочу, як я хочу і куди я хочу. Так, якась романтика була у такому ’відпочинку’, але в своїй сім´ї я обрала інший шлях. Якщо добре пошукати - то можна усіх нитиків задовільнити. Чоловіку - аби авто було у безпеці - це його пунктик. Мені - пралка, посудомийка, сушильна машина. Це основне що у запити в фільтр вбиваємо. Далі вже діти бавляться в залежності від бюджету.
Ну я ще можу понити бо не люблю першу берегову лінію - мені то занадто шумно. Люблю трохи подалі від тієї пляжної метушні. Ну ще без гір не можу жити, тому Хорватія дуже подобається. В горочку лісом маршрутом піднявся, з горочки легка пробіжечка - і в море. Кайф. Знайшли таке собі. На меті там щось купити. Але бліііін як дорого 🤣🤣🤣 працювати ще треба 🤣🤣🤣
Де саме сподобалось в Хорватії ?
Море Щастя• 05 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Де саме сподобалось в Хорватії ?
Найбільше - Істрія. Там оте комбо гори/море. Багато містечок. Ровінь, Пула, Пореч і менші поселення ... були і в апартаментах і приватний сектор орендували, по 2 місяці навіть жили там. Я обожнюю дикість, непідкореність природи. Щоб мінімум людей довкола. Тому дуже дивлюсь у сторону придбання там на полонинці хатинки 🤣🤣🤣 мене не лякає 3-5 км до моря.
Плету корзинки• 05 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Гарно написали :) я така ж дика :)))
Почитаю про ті місця.
nattyla• 05 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Странные цены))
В эту сумму вошел даже ресторан
Автор, каким поездом ехали
Чудо в декрете• 06 июля 2023
Ответ дляleno4katkachenko
Через місяць їду з двома дітьми (12 і 9 років) в Микуличин на 5 днів. Проживання в готелі з басейном + проїзд =13000. На харчування + екскурсії планую ще 7000 витратити.....
Можете поділитися назвою готеля? Дякую