Nadejda-e493• 04 июля 2023
Допоможіть будь ласка хто добре знається по замовленнях на Victoria´s Secret
Дiвчата, усiм привiт🌹 Нещодавно була дуже гарна пропозиція на сайті Victoria´s Secret, місти та лосьйони за дууже гарною вартістю, то ж не довго думаючи я вирішила скористатися цією чудовою нагодою. Замовлення робила вперше. Оплату обрала за допомою PayPal. Справа у тому що в моєму особистому кабінеті VS немає абсолютно ніякої інформації по замовленню, ні його номеру, абсолютно нічогісінько😣 єдине що я отримала - це було повідомлення на пошту від PayPal що моє замовлення розміщено та як тільки продавець його обробе - кошти спишуться з карти. ( Якщо що, то з карткою усе гаразд, пройшла підтверження, усе як треба) Пройшло 8 днів з моменту як я зробила замовлення...досі немає ніяких оновлень😞(що у моєму кабінеті VS так і не з´явились нічого про нього, що на PayPal...)...тобто замовлення до сих пір висить на PayPal й на цьому все( вказана сама сума замовлення та адреса мейлфорвардера що була вказана мною при оформленні замовлення). Багато раз зверталася у чат VS - нічого не знаходять по моїй пошті та інших даних...у пейпал взагалі не виходить дописатися, коли натискаю щоб розглянули питання по транзакції - видає " Вийшла помилка з нашого боку" й так кожного разу ...це якийсь жах😞 до речі, що саме дивне - корзина звільнилася через декіль днів після замовлення. Навіть не знаю що робити, чи варто ще почекати деякий час, чи немає сенсу, бо як мені сказала одна жінка, якщо немає нічого на самому VS, то замовлення не було розміщено, але не розумію чому тоді PayPal пише про розміщення🤔🥺
Malinka111_• 04 июля 2023
Если корзина обнулилась через несколько дней, то вы не завершили заказ.
Заказа нет.
Деньги магазин не спишет.
Заказа нет.
Деньги магазин не спишет.
lavanda_ya• 04 июля 2023
якщо на мило і в історіі акка немає замовлення, значить воно не підтверджене і кошти вам повернуться
Ответ дляlavanda_ya
Добрий вечір. Вибачте, а що означає
’на мило’ ? Кошти й не знімали...я додала скрін де пейпал пише що знімуться, коли продавець завершить замовлення’.