Гореотума• 04 июля 2023
4 человека в одной комнате. Из них двое детей. Реально?
Кто в такой ситуации, как оптимизируете пространство?
палка-копалка• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
20 и 20. Детям 14 и новорожденный. Не успеваем закончить ремонт в частном доме.
14-річку на кухню і можна перетерпіти
Ксерокопия ночи• 04 июля 2023
Ответ для4есотка
Надеюсь это у вас не на постоянное проживание, а перетусить. Мы в 4х комнатной 90м2, трое взрослых и один ребенок с одним туалетом. У каждого своя спальня, нам места мало((((
Бидоси то какие . Даже более жаль, чем автора темы
Свезло так свезло• 04 июля 2023
Ответ дляТатьяна89
Жду. Скоро точно меня вспомнят
Дайте ссылку на ваши последние темы, те которые пол анонимом
Фима Собак• 04 июля 2023
Ответ дляТатьяна89
Жду. Скоро точно меня вспомнят
Ви не знайшли більше житло?
Хтомолодець? Я!• 04 июля 2023
Мы только выделили детям по отдельной комнате, тут война, оккупация, уехали, снимаем опять в одной живут.
Добрый Йиннот• 04 июля 2023
А чому не можна зняти двокімнатну квартиру?
Ви ж маєте гроші на ремонт будинку.
Не займайтеся збоченням.
Коли родина дійсно потрапляє в скрутні тимчасові обставини - це не обговорюється. Тоді всі згуртовуються і терпляче ділять метри.
А от ви зараз просто знущаєтесь над старшою дитиною та вбиваєте сім´ю.
Ви ж маєте гроші на ремонт будинку.
Не займайтеся збоченням.
ЧупакабраЗеБест• 04 июля 2023
Ответ дляТатьяна89
Жду. Скоро точно меня вспомнят
ахаха, вы та самая Таня?
Любви вам!• 04 июля 2023
Колись дуже багато людей так жили. У нас в будинку взагалі є одна недоквартира 12 кв.м., все в одному, її колись двірникам давали в тимчасове користування, то там певний час жили чоловік з жінкою, двоє дітей і бабуся. Навпроти них в однокімнатній жило подружжя алкоголіків з двома дітьми, так ті алкоголіки ще примудрялися квартирантів брати, зараз там також молода сім´я з двома маленькими дітьми, теоретично можуть переїхати, але їм тут зручніше - місце досить зручне.
Взагалі, почала згадувати сусідів, то майже всі тіснилися, хто більше, хто менше: наш дім будувало підприємство для працівників, і в один момент виявилося, що не вистачає грошей на закінчення будівництва, тому всі трикімнатні квартири продали (вже не знаю, як у 1969 році таке змогли провернути), а своїм працівникам, більшість віддали двокімнатні. Причому люди пропонували докластися грошима, тільки щоб не тулитися трьома поколіннями у двох кімнатках, але їм не дали дозволу. Так і жили: бабуся з дідусем, мама з татом і діти, але оскільки у всіх так було, то якось і не напрягало особливо.
Кофр для ноги• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
ого, вот это кухня у вас, унас 6м:(.
и4человка в комнате 16 м.
Кофр для ноги• 04 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мы так 12 лет живем. Еще и дети разнополые.
Купили дом, делаем там ремонт и надеюсь скоро переедем. Дети в шоке, что так много места у каждого будет.
мытоже 10 лет так,дети тоже разнополые. тоже заканчиваем ремнот хвала небесам.
Гореотума
• 04 июля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ви ж маєте гроші на ремонт будинку.
Не займайтеся збоченням.
Ви ж маєте гроші на ремонт будинку.
Не займайтеся збоченням.
Тому що в сусідній кімнаті живе бабуся.
Кофр для ноги• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Нет возможности снять, достраиваем дом. Все деньги уходят туда.
ничего не снимайте больше. нечего денгами распыляться. ыбчтрее в свое передеете
Добрый Йиннот• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Тому що в сусідній кімнаті живе бабуся.
Трикімнатну.
Чому бабуся взагалі з вами? Вона не може жити самостійно? Більше нікому її доглянути?
Я ставлю питання з прагматичним тоном, без дорікань.
СирОжино пирОжино• 04 июля 2023
Ответ для4есотка
Бедняжки((( это что же с вами произошло, почему в такой тесноте живёте?
Пожарник• 04 июля 2023
Реально, но комфорта нет.
У знакомой в одной комнате жили они с сестрой, папа, мама и бабушка. И ещё живность всякая.
Гореотума
• 04 июля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Трикімнатну.
Трикімнатну ми не потягнемо по грошам. Бабусю довелось забрати через те, що жити сама вже не може. Доглядати її окрім нас більш нема кому. Ми добудовуємо будинок, в який вона зможе переїхати.
СирОжино пирОжино• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Кого-то на кухню. 14летнего ребёнка, там зонировать пространство.
Акуна_Матата• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Это временно, максимум на пол года, год.
Это ужас, вы все будут друг друга ненавидеть. Еще и разведетесь с мужем не дай бог.
Добрый Йиннот• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Тоді висловлюю вам співчуття.
А чия це бабуся? Ваша чи з родини чоловіка?
Акуна_Матата• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Ну так пусть подросток на кухне спит
Гореотума
• 04 июля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Тоді висловлюю вам співчуття.
Це мама чоловіка.
Бабця в мештах• 04 июля 2023
Ответ дляТатьяна89
Жду. Скоро точно меня вспомнят
Ой, родственники так живут в гостинке 13 метров комната и 4 метра кухня с двумя уже взрослыми разнополыми детьми
Блакитне небо• 04 июля 2023
В период эвакуации смогли на ЗУ из приличного снять только огромную студио (80 м). Жили мы с мужем и сыновья 11 и 16. Младший оборудовал себе место в туалете… Там были теплые полы, он поставил там кресло , столик … Старший сын как только потеплело учился на балконе. Я старалась больше гулять. Нам всем было очень дискомфортно. Но если временно, то можно пережить.
СирОжино пирОжино• 04 июля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ахаха👍😄
Трільчиха• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Думаю 14 будет счастлив спать отдельно от всех на кухне.
Добрый Йиннот• 04 июля 2023
Ответ дляГореотума
Це мама чоловіка.
Я дозволю собі висловити таку думку.
Знімайте просторе житло. Не зважайте на ’ми не потягнемо’. Коли йдеться про родичів чоловіка, поняття ’ми’ для жінки не існує.
Чоловік потягне - це все, що ви маєте знати.
Його родина - нехай вджобує.
В нашій країні на жінці ще лишається більше побутових проблем, ніж на чоловікові.
І тоді виникає ланцюжок подій: чоловік втікає на роботу, жінка й діти потерпають від тісняви, всі знервовані, жінка виснажуюється доглядом за всіма і потроху стає конякою. А потім чоловік фекає-мекає та починає робити нерви.
Жінці не цілують рученята за те, що вона мила сраки та готувала борщ свекрухам. Жінка матиме повагу від чоловіка, коли сама має повагу до себе, цінує комфорт своєї родини та дбає про психіку дітей.
Тримати чоловіка в тонусі - більш важлива робота, ніж економити на собі. Тому нехай тягне трикімнатну.
І взагалі розглядайте варіант залучення помічників за гроші. Ви не маєте все життя доглядати за родичами.
Його родина - нехай вджобує.