Молода і нерозважлива• 04 июля 2023
Швидкочитання для дітей
В кого діти займалися швидкочитанням, який посібник ви використовували? Їх ціла купа різних, але які найкращі /найгірші? Хочу позайматися з дитиною (їй 7 років), на що звернути увагу при виборі.
Крию матом страшно• 04 июля 2023
Це ж саме,що ментальна арифметика.Дочка колись відвідувала курси,вчилась добре і до них, суттєвих змін не побачила як на мене це для когось досить вдалий ’бізнес’.
Пишу з калідору• 04 июля 2023
О, я навіть тут пораду хотіла створити. В ютубі є ролики швидкочитання на 4-6 хвилин кожен по ступенях важкості, на 3 букви слова, на 4 і т.д. Відео, вискакують на екрані слова, дитина читає, можна встановити різну швидкість відтворення. Я тільки інколи займаюсь з дитиною 5 років, все часу не вистачає, а вона після цих відео читає не по складах, а цілком. Прям реально чудовий результат. Наберіть в ютубі швидкочитання на 3 букви і вам покаже цей канал.
Молода і нерозважлива
• 04 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Дякую за пораду, обв´язково подивлюсь