После шести ни-ни• 04 июля 2023

Циклодинон и пролактин

Выписала врач пить циклодинон таблетки для снижения пролактина. На 3 мес. Кто-то его пил? Как повлияло на пролактин?
Фрикаделька• 04 июля 2023
А мне назначили свечи циклодинон и гель

Тану на сонці• 04 июля 2023
Я пила его, как поддержка после того как 4 недели пила достинекс
Гладиолус• 04 июля 2023
Ви недавно народили?
автор После шести ни-ни • 04 июля 2023
Ответ дляГладиолус
Ви недавно народили?
Ні, в мене вже давно високий пролактин
автор После шести ни-ни • 04 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
А мне назначили свечи циклодинон и гель
Для чого? Від пролактину?
автор После шести ни-ни • 04 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
А потом повторяли достинекс? Или у вас временно повышался пролактин?
Гладиолус• 04 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні, в мене вже давно високий пролактин
Тобто ви завершуєте гв? Чи що?
Байрактара• 04 июля 2023
Мені його виписували для налагодження гормонального фону ( потреба була в піднятті прогестерону )
автор После шести ни-ни • 04 июля 2023
Ответ дляГладиолус
Тобто ви завершуєте гв? Чи що?
Та ні, я не народжувала, він сам по собі роками такий, лікарі не знають причину

Душа компанії• 05 июля 2023
Я приймала десь місяць тому ( був підвищений прогестерон не проплатин), незнаю навіщо мені його лікар дав… після тижня вживання я зʼїхала в депресію та тривогу, була змушена закінчити вживання і десь 2 неділі приходила до нормального стану психічного. Про це багато хто пише в рецензіях, я потім вже читала що дівчата приймали і АД після цього циклодинона.
автор После шести ни-ни • 05 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
АД це підаищнний тиск?
Душа компанії• 05 июля 2023
Антидепресанти
MacOS-ница• 05 июля 2023
Ні, циклодинон знімає неприємні відчуття у грудях, але на пролактин особливо не вплине. Дуже капризний гормон, знизити просто нереально. Алактин, достинекс, бромкрептин - поки п´єш - падає, перестає пити - знову повертається на свій рівень. Циклодинон йому взагалі як мертвому припарка, ні про що.
автор После шести ни-ни • 05 июля 2023
Ответ дляMacOS-ница
Шо ж вони його назначають(.. І гінеколог-ендокринолог, і ендоеринолог
Смешнюча• 05 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
енлокринологи за завжди компетентні в своїх призначеннях. був підвищений пролактин в 2015 році, назначили достінекс. 1/4 таблетки 1 раз на тиждень, допомогло за 2 місяці, більше не підвищувався. в 2021 році був шалений гормональний збій усіх систем, був підвищений в 7 разів(якщо верхня межа) або в 42 рази якщо менша, на мрт пухлини нема. призначив гінеколог, а не ендокринолог достінекс пожиттєво 1/4 таблетки раз на тиждень. спробувала відмінити через 9 місяців-жахливі болі, відсутність овуляції, гормональний збій знову. отож п´ю і не займаюсь самодіяльністю. бажаю вам здоров´я! підвищений пролактин може бути через пухлину в гіпофизі, ви це перевіряли на МРТ?
автор После шести ни-ни • 05 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
Так, по мрт все ок. Колись теж пила достінекс постійно, поки лікар не сказала, що краще спробувати щось інше і прописала вітекс. Довго пила, Він мені знижував пролактин, але не завжди, можу тому що щось пропускала.. а потіи ендокрвнолог каже, що недолюблює вітекс і краще циклодинон. Але щось не дуже в нього вірю. Ще і приймати 3 місяці, потім аналіз
Смешнюча• 05 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
достінекс-це не гормон. мені допомагає дуже. в моєму випадку сказали пити пожиттєво, що я і роблю. з побічних дій нічого не вилізло, поки що. а циклодинон я знаю, що на травах
автор После шести ни-ни • 05 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
Я достіннекс не хочу пити, бо не знаю, як він впливає на організм, тим паче при постійному прийомі, не думаю що зовсім такий безпечний, але якщо не буде вибору, то прийдесться мабуть, хоча деякі кажуть взагалі забити, та жити з пролактіном 50. А лікар каже 15 має бути 🤷‍♀️
Смешнюча• 05 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
в мене 2950 був) груди хотіла відірвати і викинути, пропала овуляція, полізли кісти в грудях, щитовидці і на яїчниках. можливо з такими показниками як у вас, циклодинон і краще, але якщо пити 3 місяці і потім закинути, то він знову підніметься. а що по щитовидці у вас і по жіночим гормонам?

автор После шести ни-ни • 05 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
В мене теж кіста в груді була минулого року, в цьому щось її не побачили і фіброаденома. Але болей в груді немає, ендокринолог здивувалась. Щитовидка - АІТ та гіпотиреоз, можливо це і є причиною
Смешнюча• 05 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
безперечно, гіпотеріоз(