Регионщица• 04 июля 2023
Ревматоїдний артрит
В кого є такий діагноз, підкажіть, будь ласка, на початку хвороби чи були у вас підвищені АСЛ-О, СПб, РФ и А-ССР?
Регионщица
• 04 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Можуть бути і не підвищені показники . Виключіть інфекційні причини
Які саме? Лікар призначає тільки перелічені аналізи. Що маю здати ще, підкажіть, будь ласка
Відморожена• 04 июля 2023
АСЛО і не повинні бути підвищені при певматоїдному а.
Срб та РФ теж не специфічні показники . Будуть підвищені при будь якому запаленні.
Регионщица
• 04 июля 2023
Ответ дляВідморожена
В мене варіант такий, що вони в нормі, а симптоми ні
Відморожена• 04 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Аццп є більш специфічним . Що може бути підтвердженням саме РА . Це ж не остаточний діагноз поки що , так ?
Регионщица
• 04 июля 2023
Ответ дляВідморожена
Ні, але інших хвороб в мене також не знайшли. А пальці й зап´ястні суглоби опухають періодично вже півтора роки, симетрично :((
Снежнакомка• 05 июля 2023
У меня только соэ повышено, все остальные показатели в норме. Диагноз ставили по симптоматике.
Губи до вух• 05 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Борреліоз виключений?
Обнимашкина• 05 июля 2023
В чоловіка така сама фігня, аналізи в нормі, а суглоби спухають і болять. Лежав в лікарні, нічого не виявили. Але в нього псоріаз, він може таке давать.(.
Регионщица
• 05 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
Борреліоз виключений?
Не здавала аналіз, але ж мене мав би колись кліщ вкусити й до цього мали б бути якісь симптоми?
КротоТо• 05 июля 2023
На початку захворювання були тільки симптоми, аналізи в нормі. Мені ставили бурсити, бо пальці набрякали і боліли, але швидко проходило. Аж через 3 роки, коли руки майже перестали гнутися назначили аналізи і аццр зашкалював. Інші показники були трохи завищеними + мрт кисті з контрастом підтвердила РА.
Не їм після шостої• 05 июля 2023
Артрит не обов´язково за аналізами визначають, це специфічна хвороба. Частіше всього - за симптоматикою. Якщо аналізи в нормі, а є ознаки, то це може бути серонегативна форма
Регионщица
• 05 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Дякую. Не хочеться доводити до такого стану, я знаю, що цю хворобу краще зловити на початку. Але щось не вдається
Регионщица
• 05 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую, почитала пол цю форму, цілком можливо, що може бути вона