Свідок Перемоги• 05 июля 2023
Дівчата, поможіть....мені здається він мене зраджує
Будь ласка, не стебіться.
І так зле((( Ком в горлі(((
Постійно в мережі. Але мені не пише. Ми у стосунках рік. Все наче добре, але ми в різних містах, за кордоном Украіни.
Він розлучений. Я. Мене зрадив чоловік, потім пішов, я дуже важко це пережила. Але стала на ноги, почала бізнес, виїхала з дитиною за кордон, тут почуваюся добре.
З ним познайомилися випадково. З закрутилося. Але на початку він зізнався, що зраджував дружині.
У нас буде зустріч, я не можу втриматися й не висказати. Але й сама себе призупиняю - а вдруг це я все придумала. Як же не хочеться бути оманутою
І так зле((( Ком в горлі(((
Булку Дай• 05 июля 2023
Автор, з приводу того, що він в мережі 24/7.. я в колишнього запитала - Ілюш, а чому ти кожної ночі о 2-3 годині ночі постійно в телеграмі сидиш? Готові?) відповідь - я моніторю статистику по ковіду 🙈🙈🙈 у мене все!
Булку Дай• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Особливо підозріло те, що автор відслідковує, коли він був у мережі
Це не потрібно відслідковувати. У мене була схожа ситуація з колишнім, я кожного ранку заходила в телеграм, щоб побажати йому доброго ранку та класного дня і бачила, що він був в мережі о 3 ночі КОЖНОЇ ночі. При цьому в людини керівна посада і відповідальна робота , тобто по ідеї він вночі мав відсипатися, щоб зранку бути готовим до нового стресового дня. Ми пів року зустрічалися і пів року він ночами сидів в телезі, вдень звісно я не моніторила
Десь так, але...• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Це буде кінець
Я б на його місті не приїхала
Домовлялися, планували. Білети він купив. А тут на тобі, вертаємо білети?
Я б на його місті не приїхала
Слушайте, не порите горячку. Я вон тоже 10й месяц встречаюсь и 10й месяц то почему не пишет, то почему пишет но не так. У подруги та же фигня. Реально после ее отъезда у мужикк так сменилось поведение, что вообще думала, что у него там карусель, а он в депрессию впал. Поэтому встречайтесь, задавайте все вопросы которые вас волнуют и ваше будет вашим. Никуда не денется
Perfect_Day• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дякую
Дівчата, ото вліпла, сама не зрозуміла як
Дякую за поради
Щодо квитків, здати неможливо. Це авіа і гроші не повертають.
Я не те що хапаюся за нього. Но мало що сталося? Домовлялися про зустріч, все сплановано а тут я не їду. Ні,я так не зроблю
При зустрічі все побачу. Його ставлення та відношення.
Ну й запитаю те що для мене важливо. А там все й вирішу
Дійсно, рік таких відносин і мене притомив.Щось треба рішати
Дякую за поради
Летіть, влаштуйте йому прощальний бенефіс, нічого не кажіть. А при поверненні скажіть - Вася, я думаю, нам треба розійтися, ці стосунки на відстані не для мене. В 95% він погодиться з явним полегшенням. Якщо ж раптом він дійсно закоханий до несями і не бачить свого життя без вас, то буде щось думати. Далі так продовжуватися не може! Цю думку ви повинні йому донести, але тільки коли будете вдома - або після поїздки, або замість неї. Скандалити в нього вдома це треш.
Мульйонерша• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні
Людина змінила поведінку
Став пропадати
Ну ок, типа на роботі. Але ж постійно в мережі.
Якийсь холод до мене. І деякі його фрази, я зіставила - обманює.
Людина змінила поведінку
Став пропадати
Так це не зрада, це він зрозумів, що не хоче бути з вами. У вас. Багато драматизму, опануйте себе. А то всі втечуть.
Мульйонерша• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
У нас буде зустріч, вже запланово все.
Но якось все туго. Немає в нього ейфорії. Просто білети були куплені давно.
Буде інтим, но....я не можу, розумієте. І так дура, як погоджуся, а він зрадник. І так дура, як не погоджуся, а він не зрадник
Як же боляче(((
Матір Божа, залишти людину у спокої, ото ви нервенна.
Христя в тiстi• 05 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Гуляють всі, так. Деякі епізодично і тихенько (той що ніколи в житті!)
Романтики заводять коханку
Енерджайзери їбуть все що дає згоду.
І жінки також не вишивають гладдю
Романтики заводять коханку
Енерджайзери їбуть все що дає згоду.
І жінки також не вишивають гладдю
Це лише ваш особистий досвід
Кава з перцем• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дівчата, всім дякую
Так, перечитую й розумію що кудись мене не туди тягне
Моє життя, мій час на що я витрачаю?
На підозри? На балачки?
Так, ніби здавалося що серйозний він. А тепер наче й ні. Так, майбутньє мене теж цікавить, бо треба рухатися далі. Одна? Вдвох?
Питань багато. Що ж, запитаю все що мене цікавить. І вирішу. Хоча наче все вже зрозуміло
Моє життя, мій час на що я витрачаю?
На підозри? На балачки?
Ви питали коханого чого він хоче у стосунках? Просто зустрічатися чи створювати родину? Чи є розуміння та зворотній зв´язок з ним після року відносин? Може людина втомилася у першому шлюбі та хоче просто зустрічатися та не брати поки що на себе відповідальність утримання нової родини?
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляКинДза
Ой, ото він вам скаже
Тут дівчата пишуть, що хлопці порно дивляться
Не скаже ж ваш Ілля ’Машо, я порно дивлюся й мастурбую’
Наверняка• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дівчата, поясніть будь ласка
Бо я як в тумані.
Стосункам рік. Все було несподівано та дуже романтично.
А потім якось битовуха. Він працює, я працюєю. Вирватися не можемо.
Від нього ніякої конкретики. Якось раніше не помічала, тепер ось бачу. Не такий він і няшка. Тим паче по відношенню до колишньої дружини
Але ідеальних немає. Я теж не ідеальна. Але мені здалося що у нас все справжньє і є майбутнє
А тепер...я й не знаю.Бути самою? І так, і ні. Можу, но не хочу. Але бути в омані теж не можу.
Бо я як в тумані.
Звідки оце ’тим паче’? Автор,вам скільки років, в мене так тільки дідусь вимовляв, любив класичну літературу. Але ж люди молодше 40 років так не розмовляють і не бачила, щоб писали. І вже другий раз за останні два дні зустрічаю цей вираз. Може, ви тріль, який тут підробляє і вигадує нісенітниці?
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Знаете, я так скажу
Я не терплю маніпуляції. Вася, нам потрібно розійтися, це означає що нам потрібно розійтися. І ні в якому разі не ’ой, давай спробуємо ще і тд’
Тобто спочатку сісти і поговорити. Що, як, до чого. А потім приймати рішення в стилі ’я думаю....’
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Окей
Сказати можна? Я ж не вмру без нього. Все має свій початок і свій кінець
Він зрозумів, що....Тож на всі 4 сторони. А воно не так. Наче зрозумів ща не хоче бути зі мною, але ж і одному не хоче бути. Тому й не закінчує ці відносини. Однією жопою на двух стільцям - і де тут про не хоче бути зі мною?
Булку Дай• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ой, ото він вам скаже
Наївно, але я просто хотіла почути правду.. і порно це не найгірший варіант, а насправді він переписувався з іншими дівчатами, от і все. І після тієї розмови він просто зробив так, щоб не було видно, коли він заходив в телеграм
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляНаверняка
О Господи, зі школи, звідки ще
Ото ви знайшли до чого причепитися
ДелайКак_Я• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дівчата, поясніть будь ласка
Бо я як в тумані.
пройшла ейфорія закоханості (вона триває десь рік приблизно)
Perfect_Day• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Знаете, я так скажу
А де ви збираєтеся поговорити? В нього вдома? А якщо він скаже ’наша встрєча била ошибкой’? Куди ви посеред ночі в сльозах-соплях - на вокзал ночувати? Поговоріть до поїздки, по телефону, або після поїздки. На своїй території хоча б.
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Коли жінки зрозуміють - якщо чоловік хоче - він шукає можливість. Ті хто кохають - зроблять все. під порогом будуть у вас ночувати. а якщо ви йому ніяк - то виникне багато різних причин. Ні, ви шукаєте якісь виправдання, щось намагаєте вичавити з пустої банки. Він в мережі, але не пише - все, перекресліть, ідіть далі. невже вам самій приємно оце нити.
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Це буде кінець
Я б на його місті не приїхала
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Але всередині виносите мозок, принаймні собі. Автор, а чого через рік таких прекрасних стосунків Вы все ще живете окремо?
ТО автор сама собі придумала прекрасні стосунки. Тобто вони зустрічалися десь колись для самі розумієте чого
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Не бачу проблеми
От чесно. Повторюю, зустріч була запланована. Я не можу відмінити. Він - ну ок, но так само не відміняє.
Я не вважаю, що людина з якою я рік була в стосунках, взмозі мені посеред ночі сказати щось накшталт ’наша встрєча била ошибкой’
І чого це мені ридати? Ну ок, чий не останній мужик в світі
Балаболка• 05 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Господи, вам надо быть одной. Не портите людям жизнь
А вам лучше промолчать, чем писать.
Балаболка• 05 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы своим поведением отталкиваете от себя мужчин. Измены из-за этого
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Не
Вибачте, я точно знаю, ’уходя - уходи’
І перед тим як оце сказати ’я подумала, нам потрібно розлучитися’ важливо точно все вирішити , для себе
Бо часто густо жінка оце каже, а сама має надію що він буде вмовлять
Я не хочу й не буду тримати нікого. Да й двічі в одну річку не зайдеш
Вибачте, я точно знаю, ’уходя - уходи’
Кидстаффовка• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ми тільки рік в стосунках
Що ви хочете, одразу змінити життя?
Звісно особисто я дуже обережно до цього ставилася
Чого вдруг мені до нього одразу переїжджати? А його до себе чого?
От якось так все йшло, що пора була приймати рішення
Але цей місяць все змінив
Що ви хочете, одразу змінити життя?
Але цей місяць все змінив
А у нього які плани? Він Вас запрошує до себе жити?
Пропонує заміж вийти?
Кидстаффовка• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
А разом це як?
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
Від нього турбота - замовити таксі, квіти, що щось
Ну таке воно доросле життя. Всі мають працювати. В нього дитина, платить аліменти. Роботу змінити не може, бо не знаходить інощої за такі гроші
В мене моє дитя, школа, квартира
От так познайомилися й одразу чумадани перевозити? Це якосб дивно
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
В мене моє дитя, школа, квартира
Через рік вже можна і перевезти, якщо є бажання.
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Пропонує заміж вийти?
Жити запрошує
Цветов Мне срочно• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Перевірити?
Подруга радить залізти в телефон - але це ж низько
І бути оманутою не можу. Я тільки жити почала. Все налагодила. Вилізла з того бруду, в який втягнув мене чоловік, нині колишній.
А тут знову?
Звісно ,що зраджує,ви навіть разом ще не живите,а вже собі якісь стосунки придумали,у вас домовленості були щодо цього чи як?
Цветов Мне срочно• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дуже вас прошу, поясніть
В чому моя провина та проблема?
Підозри? Невіра? Як з цим бороттся? Воно мені заважає. Але потім видається що я була права
В чому моя провина та проблема?
Ніяк,бо це реальність всі чоловіки рано чи пізно ,або завжди зраджують
Подвійна веселка• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дуже вас прошу, поясніть
В чому моя провина та проблема?
То что вам изменял муж, не делает подлецами всех мужчин.
В отношения на расстоянии не верю. Он мог просто остыть.
Подвійна веселка• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дівчата, поясніть будь ласка
Бо я як в тумані.
Рано фату надели