Свідок Перемоги• 05 июля 2023
Дівчата, поможіть....мені здається він мене зраджує
Будь ласка, не стебіться.
І так зле((( Ком в горлі(((
Постійно в мережі. Але мені не пише. Ми у стосунках рік. Все наче добре, але ми в різних містах, за кордоном Украіни.
Він розлучений. Я. Мене зрадив чоловік, потім пішов, я дуже важко це пережила. Але стала на ноги, почала бізнес, виїхала з дитиною за кордон, тут почуваюся добре.
З ним познайомилися випадково. З закрутилося. Але на початку він зізнався, що зраджував дружині.
У нас буде зустріч, я не можу втриматися й не висказати. Але й сама себе призупиняю - а вдруг це я все придумала. Як же не хочеться бути оманутою
І так зле((( Ком в горлі(((
Муууумие• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ми тільки рік в стосунках
Що ви хочете, одразу змінити життя?
Звісно особисто я дуже обережно до цього ставилася
Чого вдруг мені до нього одразу переїжджати? А його до себе чого?
От якось так все йшло, що пора була приймати рішення
Але цей місяць все змінив
Що ви хочете, одразу змінити життя?
Але цей місяць все змінив
Ну ось прийміть і заспокойтеся. Ніхто з вас не хоче бути разом
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Это вообще не ваше. Другой город. Неужели в вашем городе вы не можете обращать внимание на мужчин? И не создавать себе сложностей?
Я подписана на одну очень целеустремлённую девушку эмигрантку. Приехал к ней жених. Любовь, счастье, светится. Хотя у меня бровь поднялась от удивления, у нее 2 детей, снимает по нашему 2 комн. Каждый ребенок по комнате, сама на кухне и мужик еще на голову. Куда?
Стримы забросила, видно некогда за любовью. Прошло пол года, стримы возобновились. И в одном из них она с ним как начала ругаться, верещит. Видно достал ее уже, на шее сидеть. Наорала на него. И опять в камеру улыбается. Видно высокие отношения.
И нафиг бы он нужен был на кухне и ее голове?
Да є тут
Але якось цей так мене взяв в оберти
І так якось закружив
Що вже не хотіла інших
Але ваше питання в моїй голові. Як нема ніяких кроків від нього, навіщо це? Ця їзда? Ці відстані?
Але якось цей так мене взяв в оберти
І так якось закружив
Що вже не хотіла інших
Эскиз бесконечности• 05 июля 2023
Думаю, что пришло время вам прояснять будущее с ним. Или поедете крышей.
дамаБезСобачки• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Да є тут
Але якось цей так мене взяв в оберти
І так якось закружив
Що вже не хотіла інших
Але якось цей так мене взяв в оберти
І так якось закружив
Що вже не хотіла інших
Отож
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Проблем жодних, але ж ви пишете про стосунки
Що в вашому розумінні стосунки, що ні?
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Не бывает моногамных отношений на расстоянии. Разве что у романтично-наивных женщин типа вас. Вы будете сидеть месяцами без секса, ваш партнер вряд ли. Зачем?? Ну вот зачем ему сидеть сычом в ожидании очередной редкой встречи? Отпустите этого и найдите себе партнера, который живет с вами в одном городе..
Дякую
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яким чином?
В мене в голові розмова, але не знаю чи варто чи ні.
Муууумие• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Що в вашому розумінні стосунки, що ні?
Це коли люди разом, а не інколи проводять разом час
всегдаДаДа• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Він мене кохав. Казав це і робив це.
Дарував презенти, квіти. Висилал кур,єром
Дитині моїй цукерки та подарунки.
Що означає мимо проходил? Ми в стосунках. З почуттями.
Але шось не так пішло
Дитині моїй цукерки та подарунки.
Але шось не так пішло
Ну это все не признаки любви. За год у себя в городе можно и другую найти, получше, не так ли? Как вы считаете? Можно? И вы могли бы.
Уравнобешенная• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дуже вас прошу, поясніть
В чому моя провина та проблема?
Підозри? Невіра? Як з цим бороттся? Воно мені заважає. Але потім видається що я була права
В чому моя провина та проблема?
Автор, езжайте, развлекайтесь . Устройте праздник, чтоб запомнил.
С настроем ехать выяснять отношения глупая идея , он вас тогда точно бросит.
Эскиз бесконечности• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Яким чином?
У вас нет впереди легкого пути. Оставить все как есть, это страдать постоянно, вы это уже ощущаете. Прояснить будущее- это быть готовой к концу. Выбирайте, как вам легче хвост рубить- сразу или по кусочкам.
Україна наше все• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні
Людина змінила поведінку
Став пропадати
Ну ок, типа на роботі. Але ж постійно в мережі.
Якийсь холод до мене. І деякі його фрази, я зіставила - обманює.
Людина змінила поведінку
Став пропадати
Не зациклюйтеся на ньому,бо отримаєте невроз.Складеться,то складеться,ні,то кожен піде своїм життям.Підрзри зведуть вас.
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
А разом це як?
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
Від нього турбота - замовити таксі, квіти, що щось
Ну таке воно доросле життя. Всі мають працювати. В нього дитина, платить аліменти. Роботу змінити не може, бо не знаходить інощої за такі гроші
В мене моє дитя, школа, квартира
От так познайомилися й одразу чумадани перевозити? Це якосб дивно
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
В мене моє дитя, школа, квартира
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую
Певно ви праві
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Це все як ні в чому не бувало?
Я весела, активна, його кохаю й його хочу?
Так?
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я обираю друге. Я не хочу качелек та токсичних відносин
Люди ми дорослі. Життя у мене одне. Спаплюжити його, моє єдине життя?
Ні!!!
Просто я не розумію, чи це коректно мені буде завести такі розмови. Про гаше майбутнє?
Як чоловік їх не заводить то наче все ясно?
Ні!!!
Эскиз бесконечности• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні!!!
Вам что важно, ваше моральное спокойствие? Или некорректно поступить? Может ему все и ясно, но если вам нет и вы страдаете, то нужно прояснять.
Тріль підпільний• 05 июля 2023
Автор, я не розумію. Ви пережили зраду. Цей чоловік каже що зраджував і Ви все одно маєте з ним стосунки. Нащо? Гадали що з Вами він буде інший?
Муууумие• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
А разом це як?
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
В мене моє дитя, школа, квартира
Постійно на зв.язку
Постійне спілкування
В мене моє дитя, школа, квартира
Ви ж пишете, що не постійно. Квіти можна замовляти ще десятьом, в чому тут турбота? Щоб ви сами собі не замовляли? В нього своє життя, в вас своє, іноді він дарує вам квіти й ви разом спите
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую
Ви праві
Так, мені важно прояснити те ще мені потрібно
Люди ми дорослі. Все зрозуміло
Ви праві
Люди ми дорослі. Все зрозуміло
КапитанльнаЯ• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну а як не растворятися?
Навчіть?
Він писав, відзовнив, слав квіти, запрошував. Ми були разом, були щасливі. Але всього рік
Я не гадала що все так швидко скінчиться
Навчіть?
Автор,квіточки і презенти,нічого не значать для мужчин,це знаки уваги ,не более. Їдьте на зустріч,про підозру нічого не говорить,і не треба себе накручувати,ви побачите якщо у вас вже щось не так. Но ви же познімали,що якщо він зраджував жінці,то і вам лебедіну вірність берегти навряд буде
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Якось в мене сумніви, що тоді коли в нас все було добре, він квіти всім замовляв
Це й недешево. І нема сенсу бути зі мною, коли я на відстані
Най би був собі з тими, хто поруч
Эскиз бесконечности• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дякую
Ви праві
Люди ми дорослі. Все зрозуміло
Ви праві
Люди ми дорослі. Все зрозуміло
Я тут неделю поварилась в непонятных отношениях, где ничего не ясно. Словила себя на мысли что становлюсь невротиком. Жить в таком постоянно это ад. Уж лучше прояснить все и пострадать чем растянуть это на годы.
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Да, ви праві
Я весела й легка. Все якось складалося, життя кипіло
А тепер якійсь невроз суцільний(((
Ні, я так не хочу
А тепер якійсь невроз суцільний(((
Ні, я так не хочу
Муууумие• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Най би був собі з тими, хто поруч
То може він й був, звідки ви знаєте? Може, спочатку був захоплений, але вже рік й ви нікуди не рухаєтеся, з чого б він мав не охолонути?
Тримбулька• 05 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Гуляют абсолютно все, как мужчины так и женщины
Мені 40 років, ні разу в житті будучи в стосунках або в шлюбі я нікому не зраджувала, вважаю це приниженням в першу чергу себе і в другу партнера, якого я обрала. Я закінчувала стосунки, якщо мене щось не влаштовувало, а тільки потім йшла гуляти. Так що, ні, зраджують не всі, якщо у вас таке оточення і ви самі такі, то не потрібно всіх сюди приплітати.
Свідок Перемоги
• 05 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Дякую
Але ми все обговорювали
Ну й...знаєте, невже це так легко знайти свою людину? своє кохання?
Я розумію що занадто романтична. Але я буда одна, бо не хотіла нікого.
Потім до мене залицялися. Да й зараз
Справа ж не в тому, що нема з ким, чи є з ким. Справа в тому, что хотілось справжнього, щирого, відвертого кохання. І наче воно було. З розмовами, з планами, зі всім
Але все проходить. Ясно, в собі тримати не буду. Поговорю. Люди ми дорослі.
Але ми все обговорювали
Потім до мене залицялися. Да й зараз
Оксана-004e• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дівчата, поясніть будь ласка
Бо я як в тумані.
Стосункам рік. Все було несподівано та дуже романтично.
А потім якось битовуха. Він працює, я працюєю. Вирватися не можемо.
Від нього ніякої конкретики. Якось раніше не помічала, тепер ось бачу. Не такий він і няшка. Тим паче по відношенню до колишньої дружини
Але ідеальних немає. Я теж не ідеальна. Але мені здалося що у нас все справжньє і є майбутнє
А тепер...я й не знаю.Бути самою? І так, і ні. Можу, но не хочу. Але бути в омані теж не можу.
Бо я як в тумані.
Если вам кажется, то не кажется. Обычно мы, женщины, чувствуем, что что то не так. Не винте себя, возможно он нашёл кого то рядом, но так как ещё не уверен, что там будет все хорошо, то от вас не хочет уходить.
Мужчины тоже часто ищут теплее местечко и не против сменить одну на другую, если к первой нет сильных чувств. Но вы не при чем, просто вы друг у друга переходящий вариант
КоКоКоКоКоКо...• 05 июля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Перевірити?
Подруга радить залізти в телефон - але це ж низько
І бути оманутою не можу. Я тільки жити почала. Все налагодила. Вилізла з того бруду, в який втягнув мене чоловік, нині колишній.
А тут знову?
а вас підсвідомо тягне в цей бруд.
самі ж пишите, тільки вийшли , зажили, нафіга знову туди лізти?
ще нічого не було , а такі страсті
Непонятно• 05 июля 2023
Ви у себе одна.
Якщо щось Вам не подобається, спочатку спокійно поговоріть, щоб не мучитися здогадками. Якщо чоловік переконає, то спілкуйтеся далі. Якщо щось не сподобається, розривайте відносини, не тримайтеся за те, що приносить неприємні відчуття.