АгатаХристя• 05 июля 2023

Температура в дитини на морі

Дочці 5 років. Трохи заклало носик, трохи покашлює. Температура 38,5. Підкажіть, нам не можна ні купатись ні бути на сонці? Чи збити і тоді можна? Як правильно?
кураГАЛЯ• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Як згадаю садочок, то в мене нервовий тіп. Скільки натерпілись від нього болячок.
Щоліта діти не ходили взагалі 3 місяці. В цей пкріод ні соплів, ні кашлів, ні срачок, ні ригачок.
Хоча холодний басейн з 8 ранку, компот з холодильнику, босяком по плитці, по газонам, морозиво щодня, холодні йогурти і тд.
Ніколи влітку і натяку на хворобу. У вересні 3-4 дні садочку і місяць хворієм. І по кругу весь рік. Це знущання над дітьми. Вже пішли в школу і думаю треба було зовсім не віддавати в той садочок. Скільки моїх нервів, сліз і недоспаних ночей. Мішок грошей на лікарів і ліки
Чудово вас розумію, в нас теж так. Як тільки дитина перестає ходити до садочку, їдемо до батьків і починаємо оздоровлення: і з собакою в обнімку, і з котами тягаємось і курей ловимо і в шльпках після дощу по траві ходимо....
В садочку за останні два місяці в нас і якась кишкова інфекція з темп.під 40 і соплі і кашель🥴
Звожу з розуму• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вона активна, але в воду і без температури не хотіла, дуже холодна
Автор Вы адекватны???
Как можно сбить температуру и продолжать купаться в холодном море??? Вы хотите угрохать ребенка?
Звожу з розуму• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Поэтому сейчас с температурой вы хотите её искупать в очень холодной воде принудительно?
Такого ещё не слышала(((
Звожу з розуму• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ні, я заплатила 50 штук, щоб посидіти в номері. Звичайно, не хочу. Але раз в день можна ноги намочити в морі
Это кабзда а не мать....
Мейк-ап форева• 05 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
До чого тут рука? Не про руку питання.
Я багато разів тут питала у ентузіастів ривків на море, в чому їх концепт оздоровлення дитини. Важка дорога + пʼять днів цих купань. Жодна не змогла відповісти. З досвіду праці з дітьми бачу більшість з таких ривків повертаються хворі.
В нас танцювальний колектив їздив на море, Болгарія. Захворіли майже всі на 3-4 день. Температура, соплі, кашель в декількох блювання. Дітям від 6до 12 років.
Ленне-Рейма• 05 июля 2023
Капец какие все нежные, 24 градуса нормальная температура, ну поначалу после солнца, конечно ощущается как холодная, потом ок
И это я тоже мерзляк..
Пс. Не про ребенка с температурой. Тут, конечно, без вариантов, какое на фиг море ..
Я инженер, меряю от 1• 05 июля 2023
Я бы отвела на пляж под зонтик с ведром воды/клмпота. Пусть лежит, смотрит мультик в планшете и много пьет. Если захочет - пусть побегает по водичке ножками. Но это при условии что до номера от пляжа три сеунды ходьбы.
Мейк-ап форева• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ой, а в мене навпаки. Цілу зиму дитина проходила в садок. Хворіли один раз всією родиною, грип чи ковід був.
Але вже місяць літа пройшов і дитина місяць кашляє і соплі.
Матраскин Брат• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дякую! Ми на Сонячному березі в Болгарії
Сразу подумала что Болгария. Там вообще без болячек наверное невозможно на море побывать.
А по теме, конечно, с такой температурой, какое море, перегрев и температура сразу выше будет.
Дуб береза• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Застудити серед літа біля моря в жару це майже нереально. Хапонула вірус 99%
Как раз дети и болеют в основном летом.
Перепад температур от моря или кондиционера.
Электричка• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ну що ж зробиш,що заплатили,раз дитина захворіла,то лікуйте.Я не розумію як можна температуру 38.5 збити і кудись вести .Чи ви хочете ускладнення?
Дуб береза• 05 июля 2023
Ответ дляM_Black
З температурою на пляж то звичайно так собі ідея, але 24 то точно не холодна вода. Я все дитинство їздила на літо в Одесу, пам´ятаю як там на пляжах інформаційні борди з температурою води стояли - то більше 22 ніколи не бачила, і нічого, купалася завжди до синіх губ )
Поэтому и были синие губы, т.к. вы получали переохлаждение.
Температура тела 36,6, безопасный перепад 8 градусов максимум, т.е. вода должна быть 28
M_Black• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Це якась дуже дивна теорія, тоді виходить абсолютно всі люди, які купаються в тому ж Чорному морі, постійно переохолоджені. Бо немає там ніколи такої температури. Я вже не кажу про тих, хто живе й купається на балтійському узбережжі.
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Вы серьезно сейчас? То есть, в Черном и Адриатичемком морях априори никогда нельзя купаться? Так как температуры 28 там не бывает , а 24 - это оптимельная температура там в высокий сезон )))))). Как же мы все раньше жили без заграничных морей и прекрасно купались?
piratkas• 05 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
И это я тоже мерзляк..
Полностью согласна. 24 градуса нормальная вода.Мы при 22 из моря не вылезали
Дуб береза• 05 июля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ездили в Крым и мучались в холодной воде. Потом начали в Турцию.
Дело было давно• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ми в Несебрі, чудова вода, всі дітки купаються
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Вы мучались, а мы кайфовали )))))
Все мы разные.
И у всех разные вкусы.
Я допускаю, что для многих 24 - это мало, но все ради объективности - это мало для конкретных людей, которые любят погорячее )))).
Для меня же 28 - это капец ккк много, это теплый борщ и некомфортные ощущения. Мне отлично при 21-22.
Но это тоже субъективные мои предпочтения.
А ведь речь о том, купабельная ли температура 24 в принципе.
Так вот, как раз 24 -это золотая середина и рекомендуемая температура для купания. В том числе и для детей. Официальные данные :).
фрау Гітта• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Нафига платить 50 штук и весь отдых насиловать ребенка купанием,которое ему совершенно не нравится? Вы садистка?
Seehund• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Лечение потом может обойтись дороже 50 штук.
фрау Гітта• 05 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Такий форс мажор((...беріть парасолю, покривало, компотик теплий, більше вигрівайтеся в піску, може купіть басейн, щоб там вода прогрівалася, бризкайте горло і розсмокчуйте таблетки від горла

Бажаю вам поскоріше одужати

А де це таке холодне море?
Какое покрывало и компотик? С температурой нужно быть в номере под кондером не выше+20. На жаре температура только растет
кураГАЛЯ• 05 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
Кожен лікується так як вважає за потрібне, як звикли, як саме вам комфортно
Я написала якби вчинила я, температура різна буває, буває рожева гарячка а буває бліда, от не завжди оці рекомендації доказових про відкривайте вікна робіть +18 доречні. Мене буває як знобить то хочеться в тепло і десять ковдр на себе накрить, так само і в дитини моєї буває.
Я завжди орієнтуюся по самопочутті дитини, по своїх думках ну і прислухаюся до лікарів, а не завжди сліпо слухаю їх рекомендації про роздягнуть дитину і зробить +18, коли у дитини бліда гарячка

Треба насамперед дивитися по дитині, бува таке що збив температуру і вона більш не піднімається або мінімально піднімається, а бува таке що тільки збив і знову треба через три години збивати, то звичайно що це різні стани захворювання, при яких в різних методів лікування треба дотримуватися...
Трактор Віка• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Автор, а вы точно мама этому заболевшему ребенку?
кураГАЛЯ• 05 июля 2023
Ответ дляфрау Гітта
Автор же написала, що дитина в морі не купається, тільки ноги мочить, ніхто її туди в ту воду насильно не тягне
Баба Йога• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну купайте, чего уж.
Пусть отрабатывает ребенок 50 штук.
Она и заболела от переохлаждения.
Но вы же деньги заплатили ...
Та може дитину банально обкашляли в дорозі. До чого переохолодження? Ви моря не бачили і не побачите, тому вигадуєте?
Наполеон Бонапарт• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Купаться і бути на сонці не треба .Якщо добре почувається ,може полежати у тіні .Діти хворіють,нічого страшного.Лікуйте.Після омегу пропийте.
Манка Я• 05 июля 2023
Автор, а ви сама б лежала на сонці з темп.38,5? Для чого гріти дитину, коли в неї і так температура? Лікуйтесь, виходьте ввечері, коли сонце не пече.
Неновая почта• 05 июля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Послушайте, в чёрном море и 18 в июле бывает.
Я уже насмотрелась таких мам, которые деньги заплатили и реьенок обязан в воду 18 градусов залазить
Неновая почта• 05 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Я на нем живу. И таких как автор видела-перевидела...
И да, обычно летаем в турцию отдыхать - чёрное море не лучшее для купания
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Про 18 я не писала. Понятно, что при такой температуре, а еще при течении, когда идет низовка, купаются лишь закаленные. Я лишь о том, что здесь пишут, что детям нельзя купаться при 24, и что это ужас как холодно. Хотя не очень- то и ужас при +24, а как раз самое то;)