АгатаХристя• 05 июля 2023
Температура в дитини на морі
Дочці 5 років. Трохи заклало носик, трохи покашлює. Температура 38,5. Підкажіть, нам не можна ні купатись ні бути на сонці? Чи збити і тоді можна? Як правильно?
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ні, я заплатила 50 штук, щоб посидіти в номері. Звичайно, не хочу. Але раз в день можна ноги намочити в морі
І що? То впші проблеми. Якщо заплатили, то тепер всратися і вмерти? Чи лізти у воду, бо ви заплатили? Дитина захворіла! 38.5 це не мало. І я би точно у воду не пхала.бо може бути гірше, що вам реально буде не до моря, а будете зі сракою в милі посеред ночі лікаря шукати. Життя воно таке...
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
На солнце с такой температурой это как пытка)
Там мама заплатила 50 тис. І їй треба на всі гроші викупатися.
Юпитерная• 05 июля 2023
Ответ дляЧувиха
Якби дитина руку зламала ви би це саме написали?
До чого тут рука? Не про руку питання.
Я багато разів тут питала у ентузіастів ривків на море, в чому їх концепт оздоровлення дитини. Важка дорога + пʼять днів цих купань. Жодна не змогла відповісти. З досвіду праці з дітьми бачу більшість з таких ривків повертаються хворі.
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Ось таке воно «оздоровлення» на морі, про яке тут всі так волають.
Та 100%
Дуже смішить, коли пишуть оздоровити треба на морі тиждень, бо як не оздоровимо, то буде хворіть?! Серйозно?! Тоді люди, якіживуть біля моря ніколи б не хворіли.
Хворіють аж бігом.
Тиждень чи два моря це просто приємні емоції, не більше.
Зміна обстановки нікому не завадить
Хворіють аж бігом.
Зміна обстановки нікому не завадить
Moon shine• 05 июля 2023
Збиття нічого не дасть. Дати дитині спокій. На сонце не можна, на рляж теж. Має бути прозолодно в кімнаті. Бо з 38.5 виросте до 40. І буде тепловий удар
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ну купайте, чего уж.
Пусть отрабатывает ребенок 50 штук.
Она и заболела от переохлаждения.
Но вы же деньги заплатили ...
Пусть отрабатывает ребенок 50 штук.
Она и заболела от переохлаждения.
Но вы же деньги заплатили ...
Якась дурнувата мамаша.
Дадосвидания• 05 июля 2023
Автор, в минулому році в дрски була під 40 один день, звісно вона нікуди не виходила, а лежала, на наступний день все ок, лише кашель, нежить, то купалася, а як інакше - до моря приїхали - і не купатися. Лікар наш сказав, зєшо можна, але чергувати купання з гріттям на піску.
Moon shine• 05 июля 2023
24 град.це холодна вода для дитини. І для мене теж. Ви застудили дитя, і все одно пхаєте у воду
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Автор, а вы к врачу не обращались ? Чтобы прослушали ребенка и исключили бронхит.
Ви при кожних перших симптомах біжите до лікаря слухати бронхіт?
Я начиталась тут отаких переляків і сама з першою дитиною як прикоцана одразу бігала по лікарям, з другою вже стала трохи розважливішою. На відпочинку при легких соплях і температурі точно не бігла б.
Навіть кашлю нема?! Який бронхіт?
Вірус хапнула дитина. Ну яке лікування їй пиизначать? Збивати температуру і мити носа сольовим розчином чи морською водою. Може горло пшикати, якщо болить. Але б дитина сказала, якщо болить
Навіть кашлю нема?! Який бронхіт?
Дадосвидания• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Та 100%
Хворіють аж бігом.
Зміна обстановки нікому не завадить
Хворіють аж бігом.
Зміна обстановки нікому не завадить
Ви знаєте, помітила за своїми дітьми, що коли вони побудуть біля моря, то в сезон - оінь - весна, або взагалі не зворібть, або якийсь легкий нежить 5 днів і все, а як не побудуть на морі, то капець - за сезон разіа 6 - по 2 -3 тижні хворіємо щоразу.
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляЧувиха
До чого ви це ляпнули? Захворіти могла в дома
Дома би ніхто не купався у холодній воді.але ж тут мамця 50тис заплатила. Здохни.всерися, вмирай, але купайся, бо уплачено
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
До чого тут рука? Не про руку питання.
Розумію є сенс хоч на 2-4 тижні пхатись в таку дорогу далеко, а на тиждень це як знущання над дітьми
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вода 24 градуси, це холодна?
Це холодна. Навіть длямене, дорослої тітки
Ермолайчик• 05 июля 2023
38,5 - яке море??? Максимум ввечері прогулятися. Завтра вже може бути 40, а може все гуд. Хоча б день пересидіти треба вдома
Неновая почта• 05 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Сейчас ещё и течение холодное. В одессе в воскресенье была ледяная вода. Холоднее 24. Наверное и до Болгарии оно дошло
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Застудити серед літа біля моря в жару це майже нереально. Хапонула вірус 99%
Неновая почта• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Не чудите. От переохлаждения в воде очень легко заболеть
АфродитаПетровна• 05 июля 2023
Боже, я мабуть, не так ростила дітей чи що....Коли температура, сиділи в номері. Який пляж, яке море! Спокій, багато рідини, прохолода.
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Мої діти хапають віруси дуже часто і миттєво.
Але влітку все літо купаються в дуже холодному басейні. Я руку всунути не можу.
Ніколи, ніколи не хворіють.
Саме застуда в людей буває вкрай рідко. Всі соплі і недомагання від вірусів.
Навіть Комаровський каже 99% хвороб дітей це віруси
Ніколи, ніколи не хворіють.
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Розкажіть) зараз холодна течія. 24 град це холодна вода. з холодної води під сонце. З пляжу і в золодну воду. Готово)) соплі .бронхіт і все що треба. В спеку і 24 град вода- це великий перепад для дитини. Тут в спеку з кондиціонером за дегь соплі маєш..а це дитина...чи ми не їздили, чи я не знаю)))простудити на морі дитину дуже просто. Для 5 років багато не треба
кураГАЛЯ• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ніколи, ніколи не хворіють.
Я теж погоджуюся з вами, дитина в річці ціле літо купалася і морозиво їла, все нормально було.
В цьому році ще не купалися, але ходимо до садочку, то і соплі і кашель
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Да, это холодная. Тем более детям. Тем более ребенку с температурой
24 градуси - це не холодна вода, якщо мова йде про здорову людину.
Звісно, що в кожного своє почуття комфортної температури, але Чорне море взагалі рідко прогрівається більше, ніж до 24. І при цьому багато кому це цілком підходить. Просто, коли дитина нездужає і має підвищену температуру, то не треба змушувати її купатися взагалі. Ні в Чорному, ні в Червоному морі. Хоча я розумію розчарування мами. Але....
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ніколи, ніколи не хворіють.
Ну то ваші діти. Але всі різні. Моя від холодної води одразу мала соплі. І не тільки
Ермолайчик• 05 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Як це нереально? На вулиці спека, дитина лізе в холодне море - привіт застуда. Є таке поняття як переохолодження.
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Застуда то ще дуже просто. Аби не бронхіт. 38.5 від простої застуди?
Ермолайчик• 05 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Я в свої 37 рочків у волу +24 ще подумаю чи лізти, принаймні комфортно плавати точно не буде. А то дитина.
Сегодня я не я• 05 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Як згадаю садочок, то в мене нервовий тіп. Скільки натерпілись від нього болячок.
Щоліта діти не ходили взагалі 3 місяці. В цей пкріод ні соплів, ні кашлів, ні срачок, ні ригачок.
Хоча холодний басейн з 8 ранку, компот з холодильнику, босяком по плитці, по газонам, морозиво щодня, холодні йогурти і тд.
Ніколи влітку і натяку на хворобу. У вересні 3-4 дні садочку і місяць хворієм. І по кругу весь рік. Це знущання над дітьми. Вже пішли в школу і думаю треба було зовсім не віддавати в той садочок. Скільки моїх нервів, сліз і недоспаних ночей. Мішок грошей на лікарів і ліки
Moon shine• 05 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Точно. Для мене це холодна і некомфортна вода
Khmelnichanka• 05 июля 2023
Ответ дляM_Black
З температурою на пляж то звичайно так собі ідея, але 24 то точно не холодна вода. Я все дитинство їздила на літо в Одесу, пам´ятаю як там на пляжах інформаційні борди з температурою води стояли - то більше 22 ніколи не бачила, і нічого, купалася завжди до синіх губ )
І я про те ж :)