АгатаХристя• 05 июля 2023
Температура в дитини на морі
Дочці 5 років. Трохи заклало носик, трохи покашлює. Температура 38,5. Підкажіть, нам не можна ні купатись ні бути на сонці? Чи збити і тоді можна? Як правильно?
Баба Йога• 05 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я на нем живу. И таких как автор видела-перевидела...
И да, обычно летаем в турцию отдыхать - чёрное море не лучшее для купания
Ну так тим більше, ви того моря наїлися, вам не зрозуміти людей, що великі гроші платять і добу до нього їдуть.
До чого тут куди ви літаєте - геть не ясно. Я до війни щороку на Сейшелах та Карибах відпочивала, а тепер би і Кітену рада була. Бо море лікує психіку, в першу чергу. Це терапія. І збиткування з авторки геть недоречні.
ЯблокоРаздора• 05 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ні, я заплатила 50 штук, щоб посидіти в номері. Звичайно, не хочу. Але раз в день можна ноги намочити в морі
Де тільки такі кончені мамашки беруться, пробачте
ЯблокоРаздора• 05 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Я не ляпнула. Дома вона в холодній водоймі не купалась би. Сучасне море часто здоровʼю тільки шкодить, але тут великий супротив до цієї думки.
Тут сидять курортні тролі
АгатаХристя
• 05 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
То ти про себе? Згідна
кураГАЛЯ• 05 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
От чесно, аж гидко таке читати
Образи, обзивання...фе
Що хочеться у відповідь написати, де такі кончені люди беруться як ви, пробачте
Образи, обзивання...фе
ЯблокоРаздора• 05 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
От чесно, аж гидко таке читати
Образи, обзивання...фе
А де такі кончені ,як ви ?