Оновлена версія• 05 июля 2023

Астено-невротический синдром у кого, зайдите?

как справляетесь? чем лечите?
Метелик• 05 июля 2023
Такий діагноз ставлять лише в пост-совку, у світі з доказовою медициною його не існує. Лікарі пишуть, коли треба щось написати і щось лікувати. Лікування - психотерапія, спорт, прогулянки на свіжому повітрі.
Лупаю цю скелю• 05 июля 2023
Тут или неврологическая болячка,или психическая уже,ну или поствирусняк
Блакитне небо• 05 июля 2023
Ответ дляМетелик
Мене скоро буде нудити від слова ’доказовий’. У світі багато яких діагнозів не визнають, бо вони не смертельні і страховим (чи державі) невигідно їх лікувати. Чи ще у когось лишились якісь ілюзії щодо чудової ’доказової’ західної медицини? Так, реанімація там хороша. Життєво необхідні ліки фінансує держава. На цьому все. З приводу проблеми автора - якщо є дисбаланс у вегетативній нервовій системі (як правило, це спадковість), симптоми будуть періодично загострюватись все життя під впливом різних факторів. І окрім вказаних спорту і прогулянок, скоріше за все, знадобляться транквілізатори або антидепресанти, виписувати які має ТІЛЬКИ лікар. Просто знайдіть гарного невролога. До психіатра не треба йти, це не психічний розлад.
Рання пташка• 05 июля 2023
Ответ дляМетелик
а що пишуть доказові? скарг немає, ви здорові, до побачення, йдіть мучайтеся далі, але побільше гуляйте)
Столічна штучка• 05 июля 2023
Лечим симптоматически, т.к., в преобладающем большинстве случаев, состояние пока неизлечимое.
Верю, когда говорят, что это означает, что много органов и систем в организме немного функционально и органически не дорабатывают.
Про прогулки, сон, питание, умеренные эмоциональные нагрузки и т.д. правду вам пишут.
автор Оновлена версія • 05 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
невролог советует психолога и эрготерапевта
Блакитне небо• 05 июля 2023
Ответ дляОновлена версія
Шукайте іншого невролога. Ви не в Києві? Якщо в Києві, могла б вам рекомендувати декількох, які не ’відмахуються’ від таких пацієнтів.