Бокс-орун• 2 часа назад
Київ. Ви теж їздите в міському транспорті з таким невдоволеним обличчям?
Гарбузик• 2 часа назад
Ще з гіршим я особисто. Якщо що, я не спеціально, воно у мене від природи таке невдоволене.
Оябунчик• 2 часа назад
Если я сама еду, то тоже выражение лица недовольное. Это непроизвольно. Думаю себе там что-то и не контролирую лицо.
Леди Репях• 2 часа назад
А какое вам дело до чужого лица? Совсем с ума посходили. Пусть будет хоть подсолнух вместо лица, лишь бы нормально себя вели и меня не трогали)
А я женатая• 2 часа назад
у моєї колишньої свекрухи вічно кисла морда. по життю. і вона всіх зневажає. і так, вона їздить інколи в Київ у міському транспорті - це та сама бабця з клумаками, що їде торгувати на базар
Бабка-ежика• 2 часа назад
А какая может быть у человека радость от поездки в общественном транспорте
Бокс-орун
• 2 часа назад
Ответ дляБабка-ежика
Велика, коли він дивитися ціни на пальне
Бабка-ежика• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
Готова на чем угодно экономить но только не ездить на общественном транспорте, хотя согласна глаз цены не радуют
Бокс-орун
• 2 часа назад
Ответ дляБабка-ежика
Спірне питання...
Бокс-орун
• 2 часа назад
Ответ дляБабка-ежика
До роботи 15 хвилин пішки парком і дві зупинки на метро...
IQ 80• 1 час назад
Ответ дляБокс-орун
Пассажир заходить в автобус (метро, трамвай...) бачить ціну і кислоту з рожі вже не вивести)