Мольфарочка• 05 июля 2023
Вагітність на прогестероні
Цікаво чі багато вагітностей виношено на прогестероні? От мені лікар призначив дуфастон і трохи переживаю. Чі не впливає це на дитинку.
З мого оточення лише одна дівчина приймала даний гормон, але дитині лише один рік
Первая ласточка инфляции• 05 июля 2023
Я на дуфастоні, до 10 тижня пила по 2 т. д
Після 10 перейшла на 1 т д
А вам просто так приписали?
Після 10 перейшла на 1 т д
А вам просто так приписали?
Мольфарочка
• 05 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Після 10 перейшла на 1 т д
А вам просто так приписали?
Після 10 перейшла на 1 т д
А вам просто так приписали?
Так, бо були ЗБ не зрозуміло чому
Вирішили ще таким методом спробувати. Перед вагітністю приписали приймати три міс по схемі
Первая ласточка инфляции• 05 июля 2023
Ответ дляМольфарочка
Так, бо були ЗБ не зрозуміло чому
Пийте воно не завадить
Залетна Я тут• 05 июля 2023
Старшей 29 лет, младшему 9. Между ними ещё несколько детей, все здоровы. Такие у меня данные, что всех с прогестероном вынашивала)))
Червона рута• 05 июля 2023
Сину 10, все добре. Перед цим була ЗВ.
Третя вагітність через 9 років - виносила без проблем без утрожестану
Якось так і живу• 05 июля 2023
Я теж обох з прогестероном виносила. Дітям вже 9 років і 6 - все добре. І багато оточуючих на цьому ж гормоні - все ок.
Борщик• 05 июля 2023
препараты прогестерона назначают практически всем беременным)) а вот доказанная эффективность у него по сравнению с плацебо всего 15%
А поговорить?• 05 июля 2023
Прогестерон никак не влияет на беременность, так как прогестерон это следствие беременности,а не ее причина. Извне он никак не влияет, вырабатывается всьедствие беременности. У Березовской есть целая книга на эту тему ’Прогестероновая нация’
AmazingLady• 05 июля 2023
Ответ дляБорщик
Неправда. ’Практически всем’...
Баба Йога• 05 июля 2023
Я на дуфастоні була з перших днів вагітності і до 30 тижнів. Родила здорову дитину. Он тріпає нерви вже 12 років)))
Мозги в носке• 05 июля 2023
Приймала до вагітності і до пологів в великих дозах. З сином все добре, вже 2.5 роки
Ніколи не збрешу• 05 июля 2023
Я приймаю прогінорм ово,бо по аналізу було недостатньо.Попередня вагітність через брак прогестерону закінчилася викиднем
Бавовна• 05 июля 2023
Так прогестерон і є гормоном вагітності. Не думаю, що вам призначили великі прямо токсичні дози.
У мене перша вагітність завмерла. Перечитала купу всього, в т.ч. І березовську. Але одразу після тесту почала моніторити хгл і прогестерон. Хгл ріс, а прогестерон почав падати. Консультувалась з своїм гінекологом, навіть писала березовській в інсту. Перша призначила дюфастон, друга сама чи помічники сказали, що прогестерон не поможе. Але я почала його приймати і о чудо, прогестерон в крові почав підніматись. Дитині вже більше року
А поговорить?• 05 июля 2023
Ответ дляБавовна
А с ним и так все было бы хорошо. Потому что норм прогестерона при беременности не существует. Если беременности суждено быть,то она и так будет. А если нет,то никакой прогик не поможет.
Бавовна• 06 июля 2023
Ответ дляА поговорить?
Перш ніж передруковувати березовську, почитайте яку роль відіграє прогестерон при вагітності. Та навіть якщо взяти її книгу про гормони, то в різних її розділах різна інформація про прогестерон. То вона пише, що він впливає на виношування вагітності, то вже про якісь дослідження жінок африки і європи, що не показали залежностей між прогестероном і втратами. От тільки вона погоджується з фактом, що різке падіння прогестерона призводить до відшарування ендометрію і початку місячних. Цим вона аргументує недоцільність чистки при завмерлих, а краще чекати, що само вийде. А от якщо вагітність здорова і прогестерон упав, то вже він чомусь не впливає на ендометрій. Це як?))
А поговорить?• 06 июля 2023
Ответ дляБавовна
За границей прогестероном не сохраняют беременность,его используют только при укороченной шейке матки. Но наши врачи конечно умнее всех.)
Бавовна• 06 июля 2023
Ответ дляА поговорить?
За кордоном багато чого не роблять, але не тому що так правильніше з наукової точки зору, а тому що медицина страхова і з боку держави марнотратство обстежувати всіх, щоб зберегти вагітності у 10-15%. Якщо у вас гострий випадок, то померти не дадуть, врятують, прооперують. А якщо ходите, дихаєте, то чекайте поки не загостриться або саме не пройде. От і вся західна медицинв.