Сама вумна тутички• 05 июля 2023
Сучані бабусі більш егоїстичні по відношенню до онуків?
Мати 3 роки насідала, вимагала онуків. "Хочу онуків!" "Коли вже онуки?!" "Помру так і онуків не дочекаюсь!". А коли пояснували, що ще зараз не готові, не так стабільно в житті. То у відповідь куча аргументів, що буде максимальна підтримка і допомога по всім параметрам. Дайте тіки онуків!!!
І от що зараз..
Приходить мати, дарує малому якусь дитячу побрикушку. Я думаю - поки є можливість, збігаю швиденьку куплю продуктів необхідних. А мати вже підривається: "- Ой, ти куди? Почекай, разом через 20 хвилин і підемо." І це так завжди, приходить, за годину втомлюється від малого і різко щось вигадує, щоб швиденько здриснути додому. То голова, то давлєніє, то магнитні бурі, то Меркурій в Урані.
Або коли ми до неї привеземо, бо вона наполягає сама, що онук росте, а вона цього не бачить! І через 2 дні дзвоне, оре, яка вона втомлена і в неї ще куча справ. І шо їй треба і в совбез, і в пенсійне, і куди завгодно. Усіляке таке накидує, аби забрали онука.
Авжеж, я не вимагаю від неї стільки уваги, але нашо було отак насідати і вередувати "помру і онуків не побачу!!!". А потім тікає через годину, не хватає терпіння навіть посидіти з малим розмалювку зафарбувати.
По лінії чоловіка та сама історія з бабусею. Приїде, якусь погрємушку подарить, чай поп´є, в кімнаті з онуком поактивнічає хвилин 30. А потім тихенько і коварно підсуне йому планшета, і сама поряд сидить, щось там в ТікТоці приколи гортає. І я, користуючись цим часом, хочу збігати продуктів купити. Відчиняю двері, а свекруха вже переді мною як мильна прослизає: "Ой, разом підемо! Чого ж я сидітиму?! Мені теж треба на базар ще встигнути."
От шо це таке?
Оце покоління 60-70 року , якісь такі безвідповідальні та егоістичні бабусі, які не можуть себе трохи пересилити заради онуків! Багато такого і в знайомих помічаю, не всі, але ж є така якась тенденція.
От моя бабуся була зовсім інша, вона 37-го року народження, у якої дитинства взагалі не було, часи такі. Так вона мене не відпускала від себе, хоча я була тим ще подарунком А вона мене всюди брала з собою. І в совбез, і в пенсійний, і будь де, всюди я тяглась за нею. Жодної гойдалки та дитячого майданчика не пропустимо по дорозі. І її це ніяк не обтяжувалоі, а навпаки, вона зі мною забувала про свій вік! Їй по щирому було цікаво зі мною, а не вимушено.
Хоча купу аргументів мала, щоб не возитися зі мною, бо здоров´я значно гірше було ніж у цих бєзмятєжних 60-70тниць!!! Які безвідповідальні та егоістичні, тікают від онуків або коварно підсовують їм планшети переключаючи з себе фокус уваги!!! І самі в телефоні ховаються, грають в оці свої кольорові кульки-шаріки-алмазіки і при тому вередують і вимагають онуків, бо не уявляють себе на цьому світі без них і часу проведеного з ними!!!
Чому такі бабусі пішли?
І от що зараз..
От шо це таке?
Чому такі бабусі пішли?
Результат:
вже голосів:
294 (73.87%)
Так, є така тенденція
43 (10.8%)
Ні, у нас така бабуся
38 (9.55%)
А я самотня-безтурбтня
23 (5.78%)
Внуки в планшеті, я в алмазіки
Мира всем• 05 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
я еще не бабушка,но предупредила сына,что мне оно не нужно и чтобы невестка не считала что я просила и она меня осчастливила(нужно сразу оговаривать,а не в муму играть)и да я сволочь которая ненавидит писки маленьких детей они меня бесят в магазинах со своими истериками и тем что берут все на горло,а их мамашки снежинки бесят еще больше они ж гениев воспитывают ,слово нет и нельзя им не знакомо .вот и воспитывайте сами,а не навязывайте бабушкам
+ за честность, нужно сразу все оговаривать
Но есть и обратная сторона - моя подруга на такое своей свекрови ответила, чтобы на ее помощь тоже не рассчитывали
Ну не любит она в саду ковыряться или по вечерам читать законы про пенсию (она юрист)
Ряженка• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Якби ж всі ці бабусі так думали і вміли оцінювати свої можливості і опираючись на це приймали рішення. Не те що як деякі, з однієї сторони онуків вимагають і хочуть наньчитися з ними, а з іншої ще безтурботні гульки на умі
Вони окремі від вас люди. Мають право передумати
а ось чому ви приймаючи таке важливе рішення спираєтесь на чужі ситуативні забаганки - це питання.
Я не тону• 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
и работали весь день и ночь кто в колхозе кто на заводах, все с 12-13 лет были привлечены к труду. и так без перерыва..
Ну может хватит?) Мои значительно старше и моя тетя 32 года и отец 40, соответственно бабушки 1907 и 1919 г.р. никто не заставлял их работать с 12-13 лет, ещё и круглосуточно. Даже взрослых не заставляли, кто имел малых детей.
Сама вумна тутички
• 05 июля 2023
Ответ дляРяженка
Тобто, тримати слово - зараз не в тренді?
Баррикадница• 05 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
может вы себе это скажите. это рассказывали мои дедушки и бабушки.
Ряженка• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ну, якщо ви заздалегіть повідомите про свій егоізм по відношенню до онуків, то питань нема.
Рішення народити дитину не повинно спиратися на чужі ситуативні забаганки. Сьогодні сказали - завтра передумали
Я не тону• 05 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Та да)))) У нашего поколения не жизнь а малина. Приходишь на лёгкую работу и бабло само с неба сыплется в перерывах между маникюрами. А война, вообще херня. Главное бабушек с дедушками внуками не напрягать, только деньги и продукты привозить
Ну вы попробуйте на заводе отработать смену, а потом дома постирать и убрать вручную. Еду тоже приготовить без гаджетов и купить ее ещё по дороге, а не онлайн заказать. Вот потом расскажите, как оно легко и сложно
Я не тону• 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ясно))))
Ряженка• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
О, боги. Вони контракт з вами підписували? Чи ви їм під замовлення народжували? Вам 15 років?
Chaterbox• 05 июля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Эти женщины и детей не нянчили. Мне 40+, мои ровесники росли с бабушками. Или как минимум проводили лето. Это поколение женщин впринципе не понимает как брать на себя часть нагрузки с детьми. Зато они умеют чудесно её избегать. Мир несправедлив.
Так, згодна) я сама справляюсь зі своїми дітьми, але смішно слухати, які нині бабусі заняті) бо я все дитинство провела у бабусі і в неі ніхто не питав, чи хоче вона відпочити, який у неї тиск і теде, привозили мене і ще + 4 двоюрідних іі все.
Сама вумна тутички
• 05 июля 2023
Ответ дляРяженка
Так якби ж було так, що сьогодні одне, а завтра інше, а потім взагалі забули. А тут було перманентне систематичне вимагання онуків. Докучання зі своїм ’ну коли ж вже’. Бо час йде і онуків треба ще застати, бо є ще сили з ними погарцювати! Але з появою онуків, кудись одразу ті сили не в те русло...
Ответ дляРяженка
Здорово. Ну тогда и автор имеет право пообещать, что будет в больнице навещать (к примеру, не дай Бог, конечно), а когда до дела дойдет - сказать, та ну на х..., ездить еще, я передумала.
из желе я• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Хто сказав, що повинні нянчити? Тут тема про те, що навіть просто посидіти з дитиною, хочаб раз в тиждень - це у великий тягар їм. Хоча Кін-Конгом били себе в груди - ДАЙТЕ ОНУКІВ! ТЕРМІНОВО!
автор. я вас понимаю. у меня такая мама. в грудь себя била: хочу внуков. роди сама( мне было тогда 34), я заберу и воспитаю. хорошо, что у меня хватило ума все таки выйти замуж. помощь ее быстро испарилась, как только я привезла ребенка из роддома.
Сама вумна тутички
• 05 июля 2023
Ответ дляРяженка
При чому тут це. Тут було перманентне насідання і вимагання онуків. І мати дійсно прям у буквальному сенсі клялася що завжди буде допомога в любий момент. Я вважаю, що якщо люди так запевнюють, то треба дотримуватись своїх обіцянок, а не гаситися потім егоістично.
Ряженка• 05 июля 2023
Ответ дляRomina83
Звісно, може
Доросла ж людина. Які стосунки побудувала, так і живе.
Петриківна• 05 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Вы реально не понимаете, что не у всех есть село, не всем платили алименты, потому как семья полная, а про пенсию смешно. Тогда так быстро обесценивались деньги, что на пенсию не прожить было.
Понимаю. Но и вы поймите что далеко не все поголовно бегали торговать и ездили на заработки. Многих родители продолжали тянуть с пенсии и с подработки, кто-то работал на самой обычной работе как привык и куда распределили, например, библиотекарем или делопроизводителем. Далеко не все были активные инициативные или имели пробивного мужа. Многие перебивались с крупы на макароны с салом, но не покидали насиженные места.
Люблю кетчуп• 05 июля 2023
Слушайте, положа руку на сердце, сидеть с детьми то ещё удовольствие. Особенно с некоторыми. Есть занятия и поприятнее. Многие мамы с удовольствием спихнули бы детей няням и бабушкам, если бы могли.
Обаятельные и не капризные дети обычно больше обласканы родней.
Другое дело, что нахождение с беспокойным ребёнком 24/7 это издевательство над психикой. Маме реально нужна помощь. И свобода нужна. И отдых. Так что бабушки хреново относятся не столько к внукам, сколько к дочерям и невескам.
Ряженка• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ну а вони передумали, і це нормально! Вони ж не кредит на вас оформили. Який сенс виставляти претензії зараз?
Я не тону• 05 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Мы с вами немного о разном. В 92-94 не платили ЗП библиотекарям и т.д., к о бегал торговать как раз на макароны с салом и хватало только, если ты реализатор. Моим родителям было +/- 50 на момент развала совка, это ужас был, в таком возрасте и будучи работником НИИ ты никому не нужен. Пенсий родителей не было, бабушка сама еле выживала на нее, села тоже не было. И так было у большинства, Киев. Кто был помладше, тому больше повезло.
Фрикаделька• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так тоді навіщо вимагати онуків?)
Что значит - ’вымогать ’ ? Она вам угрожала , нож к горлу приставляла ? Вы всегда делаете то , что вам говорят ?
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Не все работали на заводах ни тогда не сейчас. Всё что вы пишете обычные манипуляции как у моей мамы)))
Люблю кетчуп• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Это поколение женщин не жалело своих матерей в молодости. Они привыкли принимать помощь, а не оказывать.
Вначале они рассуждали, что молодым надо жить, это их время, а бабушки вторичны, их время прошло. Сейчас же, когда сами стали бабушками, они считают, что дочери потерпят, у них вся жизнь впереди. А вот они уже должны торопиться жить, ловить все удовольствия. У них уже год за два.
Я не тону• 05 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Очень многие. Тогда завод был как сейчас офисы.
размахер• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
аналогічно, свекруха помішана була на темі дітей і онуків, а ми з чоловіком не спішили з різних причин. так от кожну зустріч розмови про те коли діти, зі сльозами на очах (буквально) як вона любить дітей, скільки і хто зі знайомих народив, яке це щастя, як всі її подружки вже чекають коли вона теж стане бабусею, на всі свята гучні побажання лише щоб були діти, мовляляв більше їй нічого не треба...ну от і дозріли ми до дитини. на новину про вагітність була спокійна реакція ’ну молодці’. на тому весь інтерес пропав. ще й скривилась коли дізналась що буде дівчинка, мабуть хотіла онука. фіг з ним, мені допомога не потрібна, але досі загадка чому було так роками наполягати і плакатись. думаю наступним кроком буде вимагання другого онука і все те саме))
Сама вумна тутички
• 05 июля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так чому ж тоді дорослі жінкі (в моєму випадку свекруха і мати) не можуть спрогнозувати цю ситуацію і опираючись на це не давати усіляких обіцянок і взагалі підганяти події своїми вимаганнями онуків? Нажаль, не всі так як ви можете далекоглядно оцінити певну ситуацію і приміряти її на себе.
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
И что? Это был повод спихивать детей на бабушек которые пережили войну и работали ещё тяжелее? И они принимали этих внуков, нянчили, заботились и не в виде одолжения. А сейчас при всех возможностях и гаджетах бабушки не могут, им трудно, они не хотят. Но помощи хотят и мало того как должное её воспринимают. Просто поколение эгоистов. Вот и всё.
Криниця щастя• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
І це зараз така якась поширена тенденція, у сіх 60-70 ще гульки на умі, але при тому їм треба позаріз внучків!
Це роки народження чи вік?
Любовь Калистратовна• 05 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Современные бабушки поняли, что можно наслаждаться жизнью. А современным мамкам желаю осознать, что они рожают детей исключительно для себя и это их зона ответственности.
Ну и бабушка пусть не ждёт домашнего теплого ухода, дом престарелых...