Т.е. они прямым текстом за рашку? Есть снимки, есть данные разведки, а эти официально заявляют, что ничего не видят. Это какааааак???? 😡😡😡😡😡
LentochkaV• 05 июля 2023
Вони бачили міни на території і по периметру
Було раніше.
А ось вчорашне,’ Караул’ від наших - вони не бачили, наші верещали, що на даху бомби,
Було раніше.
LentochkaV• 05 июля 2023
Про міни вони писали
’Однак МАГАТЕ відомо про випадки встановлення мін раніше за периметром станції, про що Агентство повідомляло раніше, а також у певних місцях всередині – які, як пояснили співробітники служби безпеки станції, призначалися для оборонних цілей», - йдеться у повідомленні.
Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що розміщення будь-яких вибухових пристроїв на атомній електростанції «не відповідає стандартам безпеки». «Ми стежимо за цим питанням з великою увагою», - додав він.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляVailly
Потому что рашистские деньги глазки им закрыли! Только если , не дай бог, сделают это, у этого хреносси совесть хоть йокнет???
Тут діло не в магате,оон. кресті і в цьому.
Тут діло в розгоні, наше Гур грає своє, на упередження. Ну не думаю що влада хоче, щоб українці від паніки стухли або потравилися йодом.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляБасина
Наші ’верещали’?...
Так
По всім смі і каналам, на упередження, страху нагнати на Захід, а заходу фіолетово, вони знають що реактори зупинені і там, Їм, Ес нічого не буде.
Ответ дляLentochkaV
Так
Не верещали, а писали, розповсюджували, попереджали. Дивна риторика, якщо для вас ’наші’ - це наше ГУР
LentochkaV• 05 июля 2023
А ви що думаєте Магате всіх спасьот ?
Всі гралися в кіно, до речі рашка тоже Кусь газель тягала для інформ війни. Я думаю, як ЗСу буде підходити, вони здатні щось утнуть, но світу чхать, що наші луплять про їх страху.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляБасина
Ну так типу більше за ці дні, чим раніше. Хоча ще в серпні 22 теж такі меседжі слали.
Мені цікаво навіщо перекручували все? Буданов сказал ппо воду, а наші писали про реактори, навіщр?
Британці прочитали про воду, оригінали відповіді Буданова, а нашим людям смі і тг наярили про реактори, кому легше? Навіщо наш нарід доводять? Небезпека є, з 22 року, тому восени реактори зупинили. Але навіщо так водать? Превентивно?
Ок, але не лупити ж так по громадянам.. а про цілі і наслідки.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Не знаю кому верить. Знакомый работает на АЭС, с его слов вокруг роют окопы и минируют рядом территорию. Поэтому мне это всё странно, одни одно пишут, другие говорят обратное.
Так я про це
По периметру там міни, і магате підтвердило, а наші і воду,і 3.4 реактор
І сама страшна ніч 5 лютого, дуже дивно все. Тому я всім не вірю. Наші то роблять для страху заходу.
Элли Иванова• 05 июля 2023
если говорят, что пи..ца не будет, то это значит - быть рашку? Тогда сегодня институт изучения войны тоже за рашку
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляVailly
Ну так наши тоже «разгоняли» про гэс очень много, выходит что не зря это делали?
Так в чем разница с заэс?
Не так
Не було точної дати, були в смі тієї осені нотатки все. Про Гес. Всі знали що там вибухівка.
Ответ дляLentochkaV
Хай краще луплять морально по громадянам наші заради превентивності, ніж фізично лупане оркостан по ЗАЕС
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляЧаюри
А Ви не бачили відео, де вони з орками обіймаються і тиснуть руку? Все ясно тут.
Ну це ті атомщики
Вони пали внеПолітики , як космічна отрасль.
До речі, наші газ з раші переганяють більше по трубі, теж Внеполітики і війни, бо договори бізнкс
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Так отож
Якісь теніс, мяч туди, мяч відти. Імітації і провокації. Кулеба вчора казав подриву не буде, бо гур розкрило план і всіх предупреділі.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Наші можуть задля гіперболізації ситуації казати типу гірше ніж є
Щоб давали швидше зброю
Оце я і думала.
Під словом ’ верещати більше’, метод вибити плюшок і метод превентивний - щоб стримати ворога.
tanysha777• 05 июля 2023
Ніхто її не підірве
путіну вкрай необхідний такий стратегічний ресурс
А зараз готують мудрий наріт до майбутнього спільного управління після заморозки
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляБасина
Ну як сказати. Люди калію йодиту вночі напилися, в іста читала - дітям дали, щось не так спрацювали з своїм населенням. Погану тлумачили. Тай не вірять владі у нас.
LentochkaV• 05 июля 2023
Ответ дляtanysha777
Ніхто її не підірве
Ким управлять? Заес спільно? Викусять