Курочка• 05 июля 2023

Чипирование

Это каким-то образом вредно для кота? Или никак не влияет на организм?
Свята• 05 июля 2023
99% что все хорошо будет.
1% что оторжение чипа

Щас ухожу• 05 июля 2023
Мой даже не заметил, как вкололи. Норм все прошло
Почекуха• 05 июля 2023
Ніяк не впливає. Чіп малесенький, тварина його не відчуває, момент введення тільки тривожний, але якщо ветеринар спритний, то тварина і злякатися не встигає. Кігті стригти більш стресово іноді
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
он фиксируется на одном месте под кожей?
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
спасибо за ответ
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
спасибо за ответ
Почекуха• 05 июля 2023
Ответ дляКурочка
Так, він «обволікується» тканинами швидко і залишається на місці. За все життя чула тільки про один випадок, коли чіп мігрував.
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
спасибо большое. на здоровье питомца не влияет вообще никак?
Почекуха• 05 июля 2023
Ответ дляКурочка
Ніяк. Це просто маленька капсула, як рисове зернятко. Вона стерильна і чіп не активний весь час. Він там просто є. А активується тільки сканером, коли його підносять до чіпа і ця процедура безпечна для тварини абсолютно.

Омлетик• 05 июля 2023
у моей собаки мигрировал, кололи в холку, сейчас под правой лопаткой, еле нашли на последнем осмотре
Капризуля• 05 июля 2023
В моїх собак теж мігрували, але то біглі, скажено активні)
Чіп вже 7 років, ніяких наслідків, воно ж таке малюсіньке.
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
дякую
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляКапризуля
дякую
автор Курочка • 05 июля 2023
Ответ дляОмлетик
дякую