Курочка• 05 июля 2023
Чипирование
Это каким-то образом вредно для кота? Или никак не влияет на организм?
Почекуха• 05 июля 2023
Ніяк не впливає. Чіп малесенький, тварина його не відчуває, момент введення тільки тривожний, але якщо ветеринар спритний, то тварина і злякатися не встигає. Кігті стригти більш стресово іноді
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
он фиксируется на одном месте под кожей?
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
спасибо за ответ
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Мой даже не заметил, как вкололи. Норм все прошло
спасибо за ответ
Почекуха• 05 июля 2023
Ответ дляКурочка
Так, він «обволікується» тканинами швидко і залишається на місці. За все життя чула тільки про один випадок, коли чіп мігрував.
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
спасибо большое. на здоровье питомца не влияет вообще никак?
Почекуха• 05 июля 2023
Ответ дляКурочка
Ніяк. Це просто маленька капсула, як рисове зернятко. Вона стерильна і чіп не активний весь час. Він там просто є. А активується тільки сканером, коли його підносять до чіпа і ця процедура безпечна для тварини абсолютно.
Омлетик• 05 июля 2023
у моей собаки мигрировал, кололи в холку, сейчас под правой лопаткой, еле нашли на последнем осмотре
Капризуля• 05 июля 2023
В моїх собак теж мігрували, але то біглі, скажено активні)
Чіп вже 7 років, ніяких наслідків, воно ж таке малюсіньке.
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляПочекуха
дякую
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляКапризуля
дякую
Курочка
• 05 июля 2023
Ответ дляОмлетик
дякую