Джинци на Флісі• 05 июля 2023
Питання до тих хто зробив лазерну епіляцію підмишок
Ви досягли результату ідеальної шкіри там( без темних цяток, рівного тону шкіри).
Скільки сеансів зробили?
Розбещена цяточка• 05 июля 2023
Я давно уже идеально все, делала 8 процедур в Люменис, потом раз в год( сейчас раз в 2 ) обновляла.
Джинци на Флісі
• 05 июля 2023
В мене прям комплекси. Користуюсь епілятором і всеодно зони підмишок бажає кращого. Не вдягаю одягу без рукавів.
Чоловік мій як побриє ту зону, то така шкіра ідеальна, наче там ніколи нічого і не росло. Я просто в відчаю
Джинци на Флісі
• 05 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Потім знову курс чи одну процедуру робите?
Вбигудях• 05 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
И я в Люменис)
Чавонадо• 05 июля 2023
Все ідеально, робила десь 13-14 разів. Раз на рік повторюю, бо виростає десь 5-7 волосинок.
Дівчина Бобула• 05 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Подмышки как раз лучше всех уходят. Это не гормональная зона. Проходите курс, а потом поддерживающие 1-2 раза в год.
По поводу пигментации не подскажу. Но кожа будет гладенькая и без волос)
Дама с заначкой• 05 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Пахви
Голити
Просто кажу)
Голити
Просто кажу)
Дівчина Бобула• 05 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Пахви
Голити
Просто кажу)
Голити
Просто кажу)
Есть ребята в инсте, продают наборы для шугаринга, они говорят не пахви, а підпашки. Так мило)))
Спішу - перекидаюсь• 05 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А на ноги ’ гомілки’, наче наша ряба🤣
Мизимец• 05 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Так в том и разница. Вы пользуясь эпилятором каждый раз провоцируете волос расти более сильным и крепким, а это и врастание и мелкие раны на коже во время дергания. С эпилятором гладкой и чистой кожи быть не может если у вас такая чувствительность.
ПО теме: у меня 9 сейчас процедура на подмышки лазера - почти все ушло, растет легкий редкий прозрачный пушок, которого неделями и не видно и кожа однородная. Хотя между процедурами брею конечно, только бритвой и можно.
Гуляю босоніж• 05 июля 2023
Все ідеально після лазерки в люменіс, як попка у младєнца)))
Робила мінімум 10 процедур, раз на рік роблю 1 процедуру вже.
Джонсонюк• 05 июля 2023
Я зробила лазерку, а потім купила собі фотоепілятор. Бо пройшло пару років, а я зараз не в Україні, дешевше один раз свій купити, ніж робити за дурні гроші в неперевірених салонах.
Все ок, колобочок. Але пігментація нікуди не ділася, лише волосся не росте.