Як_наготую...• 05 июля 2023
Вмієте позувати на фото?
Рассказница• 05 июля 2023
Взагалі не вмію( деревʼяна на фото, зазвичай. На відео завжди виглядаю краще
Столічна штучка• 05 июля 2023
Ніт… були проїздом біля лавандового поля сьогодні, зробили фото на телефон, це жах…
Семицветка• 05 июля 2023
Не умею. Нашла одну позу, в которой выхожу нормально и все фотки у меня с этой позой
Черпак_для_фантазий• 05 июля 2023
По разному) в основном бывают нормальные фото, но это надо мужу постараться)) он обычно просто клацает и делает дофига фото, а я потом уже выбираю
ЖенаАйтишнеГа• 05 июля 2023
Ні! На фото як не стану, то виглядає наче хтось розібрав мене і потім якось невдало стулив усе. Вже навіть і не фоткаюсь, бо ніколи нормально не вихожу.
МинерАлочка• 05 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну видно же, что у девушки все ок. Из серии ’шок, 20летняя модель показала себя без макияжа’
Як_наготую...
• 05 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Так, вмію!
Але колись вчилася
Де вчилися?
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Зустрічаю людей в житті, які на фото набагато краще, ніж в реалі
Магія
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Магія
Помаранчова душа• 05 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Де вчилися?
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Магія
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Магія
На роботі
Колись рекламувала ювелірні прикраси
Электричка• 05 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Де вчилися?
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Магія
Я виходжу як є, або гірше на мій погляд
Магія
У мене у сусідки живіт в реалі як на 5 місяці вагітності. На всіх фото з абсолютно плоским животом. Не уявляю як це можливо.
bespe4na_mavpa• 05 июля 2023
Нет, ужасно, если позирую, то чувствую себя идиоткой, и все равно плохо получаюсь. Зато сын ходил в модельную студию полгода и там его научили быстро ловить позу, даже улыбка у него позерская сразу перед камерой
Лепетун• 05 июля 2023
Пенек Возмездия• 05 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Да, но у меня телефон забит позами с пинтереста и я их у зеркала отрабатываю)))
О, я завжди виходжу на фото як на третій пікчі ото після обіду) Треба і собі повчитися.
Хочу в БАНю• 05 июля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
В модельную школу сам захотел?
Баба на горошині• 05 июля 2023
Мене найкраще фоткає донька. Чоловік не тямить узагалі - позуй не позуй )))
На привозе• 05 июля 2023
Ответ дляЛепетун
О, мне такое нравится) оно ж так и есть, позинг надо уметь, одно и то же тело можно очень по разному показывать
Веселуха Муха• 05 июля 2023
В мене ще і ’рожа’ вибачте, разом з позою, на фото косячить... так і не навчилася я вибирати ті ракурси. А чоловік то взагалі, взяв телефон і поки я ще не прилаштувалась - клац-клац-клац - 50 фоток, і каже ’все, вибереш щось’
bespe4na_mavpa• 05 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
В модельную школу сам захотел?
Да, сам, ему нравится сниматься, но дефиле было скучно и бросил)