Санта Барбара• 05 июля 2023

Узд черевної порожнини

Чи обов’язково перед цим узд треба декілька днів сидіти на дієті і пити щось проти газів?
І чи покаже узд проблеми з кишечником?
Teonaa• 05 июля 2023
Так там хіба кішківник дивляться
Там шлунок, печінка, жовчний, підшлункова, селезінка
автор Санта Барбара • 05 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Так там хіба кішківник дивляться
Тому питаю, чи виявлять якусь патологію кишечнику, якщо така є, чи видно
Teonaa• 05 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Вроді не видно
Даже не дивляться
Інші дослідження по кишківнику якісь
Працівниця року• 05 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Кишечник на узи не видно
fialka123• 05 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Мало что увидят
Для обследования кишечника делают колоноскопия или ирригоскопию
Працівниця року• 05 июля 2023
Тонкий кишечник смотрят только с помощью капсулы-камеры, но это очень дорого, а толстый с помощью зонда в задний проход
автор Санта Барбара • 05 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
В інтернеті знайшла інфу, що патології кишечнику теж знаходять( але зрозуміла, дякую
fialka123• 05 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ну, кишечник же полый орган, поэтому внутри УЗИ мало информативно. Могут увидеть вздутый или нет, петли, спайки - короче говоря, поверхностное
tushka123• 05 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Можно попить от газов, лишним не будет.
Тану на сонці• 06 июля 2023
Дієта мінімальна, виключити продукти, які підвищують газоутворення. Ще можна випити еспумізан чи щось типу того. Сучасні УЗД і хороший узимку можуть подивитись кишківник, медицина не стоїть на місці. Це вже не відкриття. Але роблять це не всі, і не на всіх апаратах. У моєму місті є така лікар узист, знаходила патології кишківника на узд, які потім підтверджувались на колоноскопіі. УЗД кишківника може лиш запідозрити патологію, а потім всеодно прийдеться робити колоноскопію.
автор Санта Барбара • 06 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
А копрограма буде ефективною, не знаєте?
Тану на сонці• 06 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Копрограма покаже як працює ваш ШКТ, як переварюються жири, вуглеводи, чи є запалення теж може показати за рахунок підвищення лейкоцитів. Також показує проблеми з жовчними, це якщо знаходять жирні кислоти, мила в калі. Іноді копрограма включає ще й дослідження на приховану кров, але це рідко, можна здати окремо. Ще можна здати кальпротектин, показує запальний процес, дуже високий може бути при онко. Але він показовий в динаміці, якщо ви лікуєтесь, то він повинен знижуватись. Чогось особливого копрограма не покаже, точно не виключить онко. Але, я рахую, що здати копрограма всеодно потрібно, щоб бачити як працює ваш ШКТ. Ще можна здати біохімічний аналіз крові. Це все тільки може наштовхнути на діагноз, але золоте правило дослідження кишечника всеодно колоноскопія. Але якщо ви у молодому віці, до 40 років, то 95% що причиною вашого стану є не онко.
Тану на сонці• 06 июля 2023
Я підписана на багатьох доказових гастроентерологів, проктологів. То от всі в один голос кажуть, що червоні прапорці це - вік (за 40-45 років), зниження ваги (але лише якщо ви нічого не змінювали в харчуванні), кров в стільці, понижений гемоглобін. Всі решта симптомів характерні для багатьох захворювань ШКТ.
автор Санта Барбара • 06 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Мені тільки 23. Є загиб жовчного від народження. Час від часу запори, віддає в спину. Думаю, чи можна поки копрограмою обійтись(