Retu• 06 июля 2023

Чего нет темы про Львов((

Это впервые такая атака на Львов, 10 ракет, сбили 7, калибры(((( 32 человека пострадали. У них поменялась тактика? Какой смысл?
Лидия-36a1• 06 июля 2023
Ответ дляNorthface
Лучше всего уехать в страну, где меньше беженцев и можно быстрее найти работу, об этом сейчас думаю, дай бог
Удалено администрацией...
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляРаспродажа СП
Поки в країні війна ніде не безпечно. Й це всі чудово розуміють.
Просто є регіони,які страждають менше,а є ,яким дістається дуже сильно.
Із того,що я пам´ятаю,то це третій приліт у Львів, а у Харків і Дніпро злічити неможливо.
Але болить за всіх однаково, бо люди цінні кругом - від сходу до заходу,від півночі до півдня
Поэтому не надо осуждать людей и оскорблять, неважно , если они уехали или остались
Лидия-36a1• 06 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Львів для них - це щось таке сакральне, накшалт ’самого серця нацизму і Бандери’. Щось таке далеке, недосяжне і дуже зле. Тому зараз будуть смакувати тиждень цей обстріл Львова по раша-новинах
Удалено администрацией...
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляНаталья557
Как раз многие это не понимают. Вы посмотрите сколько здесь насмешек в адрес тех, кто спрашивает про ситуацию в Киеве из-за границы, взвешивают ехать или нет. Человек хочет получить адекватный ответ на свой вопрос, а их здесь постоянно тролят, издеваются.
Кто из Западной выехал - так вообще регулярно с грязью мешают. Молятся что бы им то трехкопеечное пособие убрали.
Да, тут много таких тем, к сожалению
ZhukOlena• 06 июля 2023
Ответ дляЛидия-36a1
Удалено администрацией...
Якої ціни? Собі? Ви про що взагалі?
Лидия-36a1• 06 июля 2023
Ответ для4мама
Ага, не знаю жодного західняка який би зловтішався біді на сході - співчувають, допомагають усі. Ай, Бог усе бачить.
а я знаю
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляНаталья557
Должен выехать тот, кто сочтёт нужным. А другие должны смотреть в свой огород и не заниматься осуждением чужих решений.
👍
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляJul-Ap
Уже в Харьков и область вернулось 70% людей , которые выезжали.
А там такое постоянно... Первомайский на днях, где мои родственники с маленькими детьми.
Да, сама на Западной сейчас и не считаю , что здесь опасно.
По всей Европе бывают террористические акты, например, абсолютная безопасность - иллюзия.
Это их выбор, каждый сам решает
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Вірю, коментарі в цій темі промовисті. ’Хатіте аправлвть виїхавших’. Типу ті хто виїхав мають перед кимось за щось виправдовуватися
Страшно інше: навіть спільне горе не змінило відношення до ’западенцев’, як ненавиділи, так і ненавидять. Ладно, напишу, бо мене вже третій день тіпає від почутого((((
Сидять дві звєзди на лавочці, там в парку Рейгана є великий дитячий майданчик, я присіла поруч з коляскою, внучка спить, а я якраз з польськими волонтерами домовлялась про пікап для наших хлопців. Видно ті дві мене прийняли за польку, тому продовжували, не встидаючись.
Далі - із їх розмови, майже дослівно:
- Вот скажи, за что путин так с нами? Мы же тоже русские, пАчему он нас убивает? Мы, что ли, на Майдане скакали, нам 100 лет та Европа и НАТО усрались.
- И не говори, всю жизнь жили с россией дружно, один народ, ничего не делили. И дальше бы жили, ну и что что расия была бы? то и так земли расии, все справедливо. Нет, бЫндеровцы слезли с гор, европу им подавай....
- Янукович, конечно, сволочь и трус, надо было сразу перестрелять, как лишь повылазили. А то дал разгуляться... Сам боялся, то пусть бы помощи у путина попросил, как Лукашенка
- Да, Лукашенка маладец, быстро порядок навел с майданутыми, не то что наш
- Вот правильно с ними сталин сделал, одних перестрелял, других повывозил на Колыму, третьи сбежали и 100 лет люди жили в мире и покое. Нет же, дали им головы поднять снова.... а мы теперь страдаем, всего лишились из-за них. Скакали они и живут себе, а нас бомбят и убивают
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляNorthface
Ну с такого смеяться и радоваться прилетам это надо быть просто...., люди остались по многим причинам. И это нормально.
+1, в такій ситуації вважаю, що кожен повинен виходити з власних причин. І кожне рішення буде правильним
anna_bur• 06 июля 2023
О.
Дали мне бан т.к. послала в эротическое именно такую русню, о которой пишет лаченков.
Админы вместо того, чтоб банить русню вонючую..
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляbrandomania
та жіночка що вам попалась хамло рідкісне, але то не означає що треба всіх судити по ній одній. на жаль, неадеквати є всюди, але хороший людей значно більше.

стосовно вихідних. дійсно у Львові гуляють, працюють заклади, є концерти, театри. І у інших великих міст є все те саме. Але завдяки цьому якось крутиться бізнес, іде економіка, ті самі податки і врешті донати, люди мають робочі місця.
Так и есть.
4мама• 06 июля 2023
Ответ дляНика Вредная
до речі, в зруйнованому у Львові будинку до 39 року року була казарма офіцерів.
Може їм підказати, що існують новіші карти?
Все вони знають. Це - тупо цинічний теракт.
4мама• 06 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Далі - із їх розмови, майже дослівно:
Я навіть в нас такі перли чула, від наших! Типу не треба було путіна дратувати.
Ага, сукня дівчина винна що на неї маніак напав. Тупі люди з відбитими та засраними совком мізками.
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ дляЛидия-36a1
как и вы-за то что - ’не розмовляли б на язику ворога’
странно-че ж он к вам пришел, вы ж на другом разговариваете?
хто ’ви’? Для мене не странно, до нас ’он пришел’ ще в 1939-му, мої батьки і дідусі-бабусі донедавна були живими свідками їх ’приходу’
I_Love_London• 06 июля 2023
Ответ дляFeel good
Хто ці мітки ставить?
Без поняття, я так розумію, що всі можуть. найшла в інстаграм це, вже всі діляться й пишуть коментарі на Гугл мапах.
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляВери_к
Я з Дніпра
В нас черги на донорські пункти
Та черги швидких до лікарні, я мешкаю на донецькому шосе, то швидкі без перестану мотаються, і госпітальєри

Гуляли у Львові-це ті, що ряжені були, в костюмах під дійство, виступи
Не люди, що гуляють
А якась постанова-в костюмах, на вулиці дійство танцювали-грали, не театр, не концерт

Повторюсь-в Дніпрі такого нема зовсім
Хто має вільний час-то сітки плетемо, тканину красимо, в госпіталі чергуємо

Я не кажу, що всі люди такі, ні
Але нам зустрілися такі
В Днепре нету тех кто играет и тд,. Все плетут сетки и ходят грустные?. Если что я из Харькова
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляNatkash
Тобто, якщо одна жіночка громко-нахабно зробила зауваження, то погані всі львів´яни? Зараз багато у кого психіка зрушена, буває.
Особисто мене не тягне розважатися, і нікого з моїх знайомих також, але дивіться, у Харкові також недавно співали-танцювали, а війну там відчувають мабуть не менше, ніж в Дніпрі. Людська психіка така штука, що до всього адаптується.
👍
Vlada-Maria• 06 июля 2023
Ответ для4мама
+1, також впевнена в цьому
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Але це ненадовго. Через місяць знову почнеться про виїхавших львовян. І коментарі типу ’ой палумаєш адмн раз прилетіло, ой подумаєш 5 трупов, а вот у наааас...
Да да, 100%так будет
Northface• 06 июля 2023
Ответ дляЛидия-36a1
Удалено администрацией...
Зачем мне Польша? Полтора года? Я в Германии год только, и вот с конца мая, начала лета думаю менять страну, так как в Германии сидеть смысла не вижу, в Польше темболее. Дай бог, если получится уехать в англоязычную страну, посмотрим, что оно будет
Mussja• 06 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Вже 7 трупів, на жаль
Пикарда• 06 июля 2023
По правді, в ЗСУ вірю,але боюсь нас врятує хіба розвал Росії, як у 1917-22рр коли була Громадянська війна. Сумніваюсь що Росія капітулює, думаю буде +/- Мінськ 3, сподіваюсь на кращих умовах. На якийсь час русня заспокоїться, але бзіга навряд чи повністю зникне. А ми залишимось у зруйнованій, бідній країні, з постійним страхом перед новою війною, величезною кількістю інвалідів
спейси• 06 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
смішно стало тим, хто жде-не-дочекається, ’чтоб у вас било, как у нас’. Бо саме захід України вважають винними у своїх ’бідах’
Тут виноват один хрен и еще кучка таких же.Только тупой может обвинять своих соотечественников в том,что происходит.Желаю всем уже поумнеть
L-i-s-a-92af• 06 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Якої ціни? Собі? Ви про що взагалі?
Удалено администрацией...
Лидия-36a1• 06 июля 2023
Ответ дляNorthface
а смысл менять? чтобы что?
я за полтора года сдала на b2 в Польше, ребенок отлично знает язік уже, а какой у вас плюс от єтих поскакушек?
плюс вам с Германии можно только раз на 21 день віезжать, а я с Польши на сколько угодно раз не более чем на 30 дней, плюс Польша ближе чем Германия
Лидия-36a1• 06 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
asjaua• 06 июля 2023
русня по всім соц мережам активізувала ботів, які намагаються сварити українців за старим принципом – по регіонам.

Ці іпсо та срачі створювались росією вже десятки років та завжди контролювались нею.

Не сваріться. Наче й дивне прохання, але важливе, особливо зараз. Контролюйте себе, це також наша задача.
А ще краще — не читайте коментарі на теми сварки, або які її провокують. Найчастіше їх залишає звичайний бот.

ТГ Лачен пише
brenda2305• 06 июля 2023
Боже, люди, перестаньте сратись. Ну постійні срачі. Люди загинули, це горе. Кожен день гинуть від Сходу до Заходу. І це горе. Наше з вами горе. А ви щось виясняєте. Вічно: західняки, східняки, багатодітні, мова. Перестаньте. Треба бути людьми. Срачі нас доведуть до поразки

Львів та львівяни, я особисто сьогодні в шоці через цю ніч. Співчуваю вам. Не знаю, що ще сказати, бо все це піздець. Треба намагатись триматись
Ника Вредная• 06 июля 2023
Ответ дляРаспродажа СП
та яке третій) погана у вас пам’ять) У мене повно фото та відео в телефоні для історії