Это впервые такая атака на Львов, 10 ракет, сбили 7, калибры(((( 32 человека пострадали. У них поменялась тактика? Какой смысл?
Джулияробертс• 06 июля 2023
Ответ дляВери_к
А она кто?
Астролог?медиум?таролог?нумеролог?
Шото я не поняла местный юмор )))
Астролог?медиум?таролог?нумеролог?
Шото я не поняла местный юмор )))
Наче як цифровий аналіз...
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляВери_к
А она кто?
Астролог?медиум?таролог?нумеролог?
Шото я не поняла местный юмор )))
Астролог?медиум?таролог?нумеролог?
Шото я не поняла местный юмор )))
Не знаю, але я люблю таке колекціонувати
Ответ дляЛиса91
Рашисти пуляють куди їм здумається .. тварюки 😬😬😬😩😫 От а якби в Польщу закинули і поранили людей або не Дай Бог вбили .. то тоді що було б?? Може НАТО б піднялося і стерли б рашку з лиця землі..
Нифига- выразили бы озабоченность.
Прилетали ракеты даже в Быдгощ, что далеко вообще от граничим Украиной
Не чіпай - вб ю• 06 июля 2023
Ответ дляantoninalav
Бо Львів тут не люблять обговорювати.
не юродствуйте
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляПикарда
Хоть бы как-то намекнула что света не будет по 10-15 ч, а где-то и воды
А тут писала влітку, що треба бути готовим до тривалих блекаутів без води, а іноді без каналізації. Реакції були дивними
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляПикарда
Не припомню. Насчёт света и отопления власти предупреждали и настойчиво
Тут було все теж саме у темах про павербанки, ліхтарики, свічки і тд.
Elena_MZ_1979• 06 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Пошкоджено понад 30 будинків, не тільки гуртожиток
Вы хоть карту откройте, что там и что вокруг.
Ответ дляKaVika29
Не от этого , там войны нет , они в такие темы не заходят и давно за границей все .
У нас парковка забита (Киев), мест нет. Номера в основном Киевские. Район не спальный - пром зона.
В доме из 200 квартир не вернулись в 4.
Не говорите, сего не знаете. Я здесь, а Вы - нет. Откуда Вам знать?
В доме из 200 квартир не вернулись в 4.
Ответ дляПикарда
Я тоже могу ’дать прогноз’ что вижу большие пожары, засуху и недоедание. Что нибудь та угадает каждый
Та отож. Когда речь заходит о предсказателях вспоминаю ’Собачье сердце’, где Шариков задаёт вопрос ’гадалке’, а конферансье ей - ’Сделай загадочное лицо, дура’.
Ответ дляВери_к
Не засуджую львівʼян
Але-львівʼяни засуджували мене
Були з дитиною на змаганнях, квітень, Львів
Спрацював додаток тривога, дитина скуксилась, каже-як там бабуся і дідусь, їх зараз бомблять
На що жіночка львівʼянка зробила громко нахабно мені зауваження-до чого тут це?навіщо?в нас три місяці вже спокійно
Потім додалася тривога по Львову
Вона аж прошипіла мені-приїхали, привезли!без вас тут спокійно було!
стояли на зупинці автобуса
Пісні, пляски, наряжені люди-свята не було, просто Львів
Дитина питає-а яке свято?
Кажу-ніякого, то просто в людей вихідні
Дитина-а в них тут війни нема?
І поряд чоловік стояв, років 60
Каже дитині-ти звідки?
З Дніпра
Він-ох, розумію, війна зараз в кожного своя, тут ось так в людей, вони не розуміють твого горя, а в них-отак війна
Але-львівʼяни засуджували мене
Потім додалася тривога по Львову
стояли на зупинці автобуса
Дитина питає-а яке свято?
Кажу-ніякого, то просто в людей вихідні
Дитина-а в них тут війни нема?
І поряд чоловік стояв, років 60
Каже дитині-ти звідки?
З Дніпра
Ось така українська натура, вважають що їх не стосується,бо це десь там далеко.а от коли в самих таке стається, то тепер їм найгірше, співчувайте їм найбільше.таких повно,на жаль.
Наймолодшій дівчині, яку сьогодні вночі у Львові у квартирі вбила ракета, було лише 21. Найстаршій загиблій – 95. Жінка пережила Другу світову, але не пережила русню. — ОВА
Руйнувань зазнали:
- понад 30 будинків;
- більше ніж 250 квартир;
- 10 гуртожитків;
- будинок дитини;
- два виші;
- санаторна школа.
Це найбільш руйнівна атака по мирному населенню на Львівщині від початку повномасштабної війни.
Руйнувань зазнали:
- понад 30 будинків;
- більше ніж 250 квартир;
- 10 гуртожитків;
- будинок дитини;
- два виші;
- санаторна школа.