Вбигудях• 06 июля 2023

Кто работает учителем младших класов в Киеве?

Подскажите пожалуйста можно ли там получать нормальные деньги и действительно ли в часных школах там такая зп как пишут на ворк юа?
БезникаяЯ• 06 июля 2023
То вам цікавить приватна школа?
А що пишуть?

автор Вбигудях • 06 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
То вам цікавить приватна школа?
А що пишуть?
пишуть 15-25тис грн
БезникаяЯ• 06 июля 2023
Ответ дляВбигудях
пишуть 15-25тис грн
15 тисяч не молодий спеціаліст і в державній заробити може.
Для приватних реально звичайно. От 25 тисяч думаю,що не всім підряд. Напевно вимоги інші.
Полуничка• 06 июля 2023
Работала до войны в частной школе. С 8-13.30
Зп 17 тыс + обед бесплатный
Тот, кто работал с 8-18 имел практически 30 тыс + обед + ужин
Кудряшка Сью• 06 июля 2023
Наша вчителька в державній школі мала постійно приватні уроки з дітьми,думаю заробляла непогано.
автор Вбигудях • 06 июля 2023
Ответ дляПолуничка
Зп 17 тыс + обед бесплатный
у Вас много опыта было? трудно попасть?
Где тут 0?• 06 июля 2023
Зараз зп значно знизилися. 13 років стажу
Державна школа 23 години на тиждень і 0,25 гпд. На руки 14 тисяч.
Приватні школи різні.
Інтеграл - завжди шукають працівників, бо дурять на зп та умовах.
Михаіл ( ніби так) те саме.Ще й штрафи на кожному кроці.
Мідгард - трішки краще зп, але всю душу витягнуть.
Академія А+ співпрацювала з ними дистанційно. Школа крута та розкручена. Оплата за урок просто смішна, а вимоги ого-го.

Заліковий троль• 06 июля 2023
Ответ дляВбигудях
пишуть 15-25тис грн
Не факт, що то правда. Або вимоги та навантаження дуже великі. Або ще щось.
Заліковий троль• 06 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Приватні школи різні.
23 години - це ще й хороше навантаження. По суті у вас 1.5 ставки з гпд.
Полуничка• 06 июля 2023
Ответ дляВбигудях
у Вас много опыта было? трудно попасть?
Не могу сказать, что сложно. Да, опыт у меня есть.
автор Вбигудях • 06 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Приватні школи різні.
за що можуть бути штрафи?
Полуничка• 06 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Приватні школи різні.
1,5 ставки и 14 ТВС?
Полуничка• 06 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Приватні школи різні.
С академией работала в этом году, онлайн.
1 урок 370 грн. Не могу сказать, что прям мало. В классе 8 детей
Где тут 0?• 06 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Виходить навіть більше ніж 1,5 ставки.
А ще за цей рік довелося пройти атестацію, конкурс ’Вчитель року’, сертифікацію, готувати семінар на базі ліцею.
А ще доводиться працювати ще на одній роботі, щоб якось жити.

Авторе, моя Вам порада...не йдіть до школи.
Ні до державної, ні до приватної.
Намагайтеся знайти іншу нішу.
З Вас витягнуть усі соки і нерви. Зараз почнуть писати про якісь міфічні подарунки. Зараз цього немає, слава Богу. Немає там нічого хорошого. Діти вже не ті, батьки поготів..
Где тут 0?• 06 июля 2023
Ответ дляВбигудях
за що можуть бути штрафи?
Діти вийшли на прогулянку на хвилину пізніше.
Діти прийшли з прогулянки на хвилину раніше.
На перерві зайшли до кабінету, а ви раптом пішли у туалет.
Та купа всього
Где тут 0?• 06 июля 2023
Ответ дляПолуничка
1,5 ставки и 14 ТВС?
Так, це я ще не написала, що уроки потрібно вести очно і паралельно онлайн для тих, хто за кордоном. І двічі на тиждень замість гпд по 2 години консультації. За це, звичайно, ніхто не платить.