Коко Шанель• 06 июля 2023
Грінченка чи Драгоманова?
Підскажіть ,в який універ краще вступати на вчителя, де престижніше та краще?
Совбез• 06 июля 2023
Щоб навчитися викладати, краще педколедж.
Там саме на практику упор.
Для отримання диплому обирайте той виш, куди зручніше доїхати Вам.
Драгоманова трохи кращий. Але дійсно трохи.
Там саме на практику упор.
Всім шампаньського• 06 июля 2023
До речі, на якого саме вчителя хочете вчитися? Середня освіта є в інших закладах. КНЛУ, наприклад
АБВГДэшница• 06 июля 2023
Ответ дляМеня много
Донька в Драгоманова. Ні про що. Їй легше, ніж в школі.
А чому вона обрала пед?
Коко Шанель
• 06 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
початкова освіта
_Wellness_• 06 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
початкова освіта
Для ’початкової освіти’ краще педколедж закінчити, потім кілька років у вузі, якщо мова йде про якість.
Коко Шанель
• 06 июля 2023
Ответ для_Wellness_
я вже там навчаюсь,але хочу дізнатися куди краще далі
Кукусики• 06 июля 2023
Грінченка. Донька закінчила філфак бакалавріат. Результат - за три роки навчання склала іспит отримала сертифікат С2 зі знання іноземної мови.
Це їй допомоло потім вступити в магістратуру за кордоном на бюджет.
До цього ходила там на підготовчі курси, укр. Мова, історія. Українську викладав Авраменко.
Царевна в уггах• 06 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
А далі краще обрати іншу спеціальність та інший університет, буде більше користі. Педколеджа для ’Початкової освіти’ більш ніж достатньо.
Коко Шанель
• 06 июля 2023
Ответ дляКукусики
якщо не секрет, куди і на кого Ваша донька вчтупила за кордон?
Кукусики• 06 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Пізанський університет.
Спеціальність - гуманітарна інформатика
Кукусики• 06 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
початкова освіта
Соррі, я не по темі.
От тільки побачила, що ви про початкові класи говорите...
Привіт з ботойбіччя• 06 июля 2023
Ответ дляКукусики
Пізанський університет.
Спеціальність - гуманітарна інформатика
Це як у нас ’прикладна лінгвістика’?