Лялька в колисці• 06 июля 2023

Крес Ля рош Эфкалар Дуо +,кто пользовался при проблемной коже?

Как он вам?Был ли эффект?
Нехай щастить• 06 июля 2023
я скажу так, что косметика Ля рош не стоит ни копейки своей стоимости. Подберите что-то другое.

дамаАмстердама• 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Маючи проблемну шкіру до 33 років, можу сказати, що тільки серія Ефкалар, гель для вмивання і крем, мені допомогли. Зараз сину 14 років, користується теж цією серією, також допомагає.
Запасная спина• 06 июля 2023
чудова косметика, візьміть спробуйте пробник, зараз на розетці багато розпродажів наборів.. мені підійшла
Tani2505• 06 июля 2023
Доброго дня! Мене звати Тетяна, я - асистент нутриціолога Ксенії Мещеряк https://instagram.com/ksenia.foodcoach?igshid=
Ксенія Мещеряк - сертифікований нутриціолог, консультант зі здорового способу життя. Основна спеціалізація - здорове зниження ваги (без жорстких дієт та виснажливих тренувань) та комплексне оздоровлення організму без фармпрепаратів. Досвід роботи з клієнтами - 4 роки. Може допомогти Вам у вирішенні таких задач: надлишкова вага, розлади травлення (печія, закрепи, здуття тощо), випадіння волосся, алергії, брак енергії, незадовільний стан шкіри (вікові зміни, висипання, акне тощо), грибкові ураження (лупа, молочниця, грибок нігтів), різноманітні хронічні (вегето-судинна дистонія, знижений/підвищений тиск, дискенезія жовчовивідних шляхів) або гострі (цистити, гастрити, нефрити тощо) захворювання, які не вдається вилікувати вже довгий час.
Шлях до зірок• 06 июля 2023
користуюсь вже років 9 кремом к+, іноді комбіную його з дуо. мені ефаклар дуже подобається
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля 2023
У доньки(13 років) крем і умивалка, все ок. Шкіра стала виглядати краще.
Интимная• 06 июля 2023
Сначала помогло,но через месяц пользования помогать перестало,наверное кожа привыкла и крем больше не работает
Хитрушка-чекушка• 06 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Не знаю, мені абсолютно все ок. З дорогих користувалась шиседо, ля прері. Ну діор, ланком, есті лаудер, філорга то середня цінова.
Мені 46 зараз. Не бачу сенсу платити більше. Хоча купую час від часу коли зовсім зайві гроші.
Хитрушка-чекушка• 06 июля 2023
Ответ дляTani2505
А що так можна 🤣🤣🤣 чи у вас комерційний допис?

автор Лялька в колисці • 06 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Еслі шо ,я не з цією жіночкою)Вона сама нарісувалась)
Шпондєр• 06 июля 2023
Мне очень подходит и помогает, уже лет 10 пользуюсь весной и осенью.
Хитрушка-чекушка• 06 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Але в її напрямку також попрацюйте. Харчування - базис для здорової шкіри.