Брехушечка• 06 июля 2023

Для тих хто не любить мити скло в душовій!

Оцю штуку тут рекомендували. Просто побризкати після прийняття душу і змити. Я користуюсь раз в 4-5 дні приблизно. На фото душова, в якій по 5 раз в день купаються. І за останній місяць я ні разу її не мила. А то ж як станеш намивати його.
Ще купила для нержавійки засіб цієї фірми, то також супер.
ИМХОля• 06 июля 2023
В мене прибиральниця миє оцтом Фрош і ніякої хімії
А що таке?• 06 июля 2023
Супер, дякую. Нам актуально
Зайченя• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
похвастались? молодец. Возьмите с полки пирожок
ИМХОля• 06 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Оцтом?))
Лгин• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
А Ви стоїте над нею весь час ? Звідки такі познання? Чи то ви- та прибиральниця ?
Зайченя• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Оцтом?))
Уборщицей.
автор Брехушечка • 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Мій посил в тому що його з цим засобом можно взагалі не мити.
Психолога, рада за вас. А у нас 2-3 дні і ско все в цяточку
Витворунка• 06 июля 2023
Уксус + средство для мытья посуди или жидкое мыло.
Эффект супер. И стоп это копейки
Витворунка• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
А я вообще обычным уксусом :)
Патриоточка• 06 июля 2023
и какава цена?
Безпорадна Кроко• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Сумнівна радість. Як і всі екоактивіти
Таракашечка• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
А для нержавейки какое? Хорошо налет с крана убирает?
Крошка Енот• 06 июля 2023
Тоже этим средством пару лет пользуюсь, лучшее!
ИМХОля• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
У нас також, але оцет відмиває теж гарно. Після хімічних засобів залишається запах довго, не впевнена, що це небезпечно
А поговорить?• 06 июля 2023
Ответ дляВитворунка
А я вообще обычным уксусом :)
У меня уксус наверное не возьмёт, вода жесть просто
Силит не берёт
автор Брехушечка • 06 июля 2023
Ответ дляВитворунка
Эффект супер. И стоп это копейки
Дівчата, агов. Це скло я не мила більше місяця, взагалі. Просто інколи після того як прийму душ, просто бризкаю ним на скло. І все. Не мити
ИМХОля• 06 июля 2023
Ответ дляЛгин
Тому що я купую їй побутову хімію, навіщо над нею стояти?
Лгин• 06 июля 2023
По темі : душ відкритий : без скла і шторок .
Без миття :)
Зайченя• 06 июля 2023
Ответ дляВитворунка
Эффект супер. И стоп это копейки
Ой девочки, тут ключевое не ’стоит копейки’, а легкость в применении. Мне очень актуально. Терпеть не могу мыть стекла и терпеть не могу капли на стекле. Если это и правда так работает, как автор показывает, я ей каждый день в церкви свечку за здравие ставить буду, что она поделилась информацией
Витворунка• 06 июля 2023
Ответ дляА поговорить?
Силит не берёт
Хз
У меня губка с жесткой стороны и все
Отмывает все хорошо, теперь долго вообще не надо.
Витворунка• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
И?
Вы думаете, что спустя месяц там должно покрыться все плесенью или что?
У меня тоже прозрачная стенка в ванной. Уксусом мою раз в 2 недели и не могу сказать, что у вас результат сильно лучше.
elegante• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Что за фрош уксус .. Как он по нормальному называется
автор Брехушечка • 06 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Ви коли побризкали, змиваєте, то вода на склі взагалі не залишається, вона сканується з нього до краплинки. І так декілька днів. От день на 4 вже зʼявляються краплинки висохлі.
Перший раз я нанесла на 2 хвилини, потерла губкою. Корове вимила його від того що було. І от досі от так.
Ищу-брожу• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Там написано, что надо смывать.
У меня есть ещё более ленивая штука (скрин прикреплю). Вот реально - только побрызгать надо. Прям мою душ очень редко)
Ищу-брожу• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Прикольно, таки и ваше средство попробую. Спасибо за тему, автор.
Красота неземная• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
от брызгания не остается капель и потеков? или вы как-то распределяете еще это средство?
А ось і я• 06 июля 2023
Ответ дляИМХОля
це не оцет, а засіб на основі оцту)
Фрош ніби безпечні засоби, сама ними користуюсь. Але якби ваша прибиральниця реально мила чистим оцтом, бажано яблучним, то ви б звичайно могли з такими надутими щоками писати ’ніякої хімії’))
Витворунка• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Сильные отличия?
Сиджу тихенько• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Спасибо) у нас на съеме такая страшная кабина, еле привела ее в порядок. Когда заехали, у меня было чувство, что ее никто не мыл с момента установки. Мне очень актуально, намываю ее через день
автор Брехушечка • 06 июля 2023
Ответ дляВитворунка
И?
У нас все покривається нальотом. Тиждень це максимум і на скло дивитись вже неможливо. А його ж іще відмити треба тей весь наліт вапну та мила. В сімʼї пʼятеро людей, після дітей та чоловіка мило навіть на стелі. За два тижні я йому вже нічого не зроблю без спеціальних засобів