Закидайте тапки, але може не витрачати час.
А хто дивиться тарологів, екстрасенсів ,хтось попереджав про це? Тобто це страшна подія,ніхто не побачив її?
woman Warrior• 06 июля 2023
Чем сташное событие во Львове отличается от страшных событий в других городах одной и той же страны?
Что такое, что вдруг Львов должен быть особенным?
nightwoman• 06 июля 2023
Ответ дляMila-golf
Ось вчора ввечері
А тепер отгортайте інші міста/області. В неї летить на усю країну кожен розклад. Вона не може сказати чітко хто в безпеці, хоча прилітає ну дуже вибірково. Тобто ти або бачиш, або ні... Тут складається враження що ’вигадування’
Автор, скільки вам років? Тарологи/гадалки - для незрілих особистостей, які бояться брати на себе відповідальність, а хочуть щоб хтось їх заспокоїв, як в дитинстві, і розказав, що все буде добре.
Не грайтесь у ці ігри, не будьте інфантильною. Це війна, і тільки на вас відповідальність за власне життя в майбутнє. Хтось поїхав закордон, хтось залишився і знайшов відносно тихе місце, а хтось взагалі сидів на місці і нікуди не рухався. Моя подруга просиділа зі своєю дитиною, мамою і чоловіком у Харкові в підвалі перші два місяці війни. Ми всі її вмовляли виїхати - не захотіла. Але то було її рішення і її відповідальність.
FluffuRana• 06 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
В мене таке враження, що до вибухів на сході і півдні деякі люди, ті, хто не там, звикли. Типу ’а що такого, туди й так ледь не кожного дня прилітає, одним більше, одним менше’
Ответ дляОльга_06
Вот мені цікаво, а хто попереджав неодноразові попадання в багатоповерхівки Запоріжжя, Дніпра, Харкова? Оріхів, Гуляйполе по три-п´ять разів на день обстрілюють бомбами. Чи то все не так страшно, ніж по Львову? Чи там не люди живуть?
Чим далі від лінії фронту, тим менше вірогідність прильоту. Тому влучання в таких містах скоріше виключення. А от виключення можна і передбачити (якщо вже говорити про якісь там здібності). Невже це незрозуміло?
Ангелиночка31• 06 июля 2023
Вони стріляють напевно заплановано по певних об´єктах незалежно від регіону.Для мене особисто Львів є особливим містом,багато моїх родичів живуть там,тому щиро співчуваю львів´янам...
Ответ дляYula-art
Ні, не зрозуміло!
Яка різниця між влучанням у Запоріжжі і влучанням у Львові? І там, і там люди.
А якщо казати про здібності, то і війну тоді можна було і передбачити, тільки якщо б такі і були, послухав би їх кто тоді? Ні.
Чашечка кофе• 06 июля 2023
Ответ дляОльга_06
Бо по містах на лінії фронту легше вгадати. Ост і все
Але люди без критичного мислення продовжують шукати допомоги та правдивості у тарологів та інших аферистів
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляmartink@
А хіба це поганий знак? Теж її в той день бачила.
Та ні, не думаю. То просто вже жарт через призму злободенності.
Веселку всі бачили, вона була чудова, через все місто) Значить все у нас буде добре після поганого - після дощу завжди веселка.
Юлия_Юлия-2175• 06 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Я хоч і львівянка і зараз живу у Львові, але згідна з вами на 100%. Це війна і жодне місто не має імунітету. Дуже шкода загиблих і постраждалих і цілком усвідомлюю, що наступного разу можу бути на їх місці.
Але розумію, що таке і навіть гірше може знову статися в будь якому місті. Для рашистів нема межі чи ’недоторканих’ міст. І під час війни нема умовно безпечних міст, просто частота і масштаби відрізняються.