Уходя дверю не хлопать• 06 июля 2023
Що брати з собою на відпочинок в Карпати?
Хто досвідчений, підкажіть, що необхідне взяти з собою на 5 днів відпочинок в Буковелі?
Їдемо з дітьми. Аптечка зрозуміло.
По прогнозу бачу, що погода може зіпсуватися. Скількі взуття брати? По одній парі тапки і кросівки достатньо буде?
Чи брати коляску для дитини 2.6р? Чи на денний сон вертатись в готель?
Їдемо з дітьми. Аптечка зрозуміло.
Міряно-переміряно• 06 июля 2023
Ну про сон вопрос интересный) откуда ж мы знаем. Я была три дня на прошлой неделе - пригодился спорт костюм, купальник, футболки, кроссовки)
Уходя дверю не хлопать
• 06 июля 2023
Чи брати щось з собою з їжі - якісь перекуси дітям? Чи там серізь в магазинах все доступне?
Дюйм оф о4ка• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Обов´язково. Дякую.
Анекдот пригадався....
Уходя дверю не хлопать
• 06 июля 2023
Ответ дляoksanachirko
Сушку для обуви. Курточку ветровку или софт Шелл.
Про сушку не подумала, вже певно не встигну купити.
Голубец• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Можна використовувати прокладки, макс ****, під устілку, швидко витягує вологу із взуття. Дощовики поліетиленові, крокси.
Міряно-переміряно• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Все есть, но дороже. Везти б все равно не стала
Червона ікорка• 06 июля 2023
Я еду через 2 недели, планирую так: в летних кроссах ехать и их там можно носить, одни открытые босоножки без каблука, одни шлёпки к бассейну, одни босоножки на каблуке (но у нас там будет мероприятие). 2 платья обычных летних, джинсовые шорты , льняную блузу с открытыми плечами, несколько футболок, брючный комбинезон на бретелях, 2-3 купальника и рубашку белую длинную ходить к бассейну . И наряд на мероприятие свой . Это из одежды . Может что-то добавлю еще
Уходя дверю не хлопать
• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ого. Я на море колись стільки набрала. А носила лише одні шорти+футболка і один сарафан )) ще ж треба комплект теплого одягу, ну і дітям із запасом.
Аби влізло в багажник.
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А штаны, кофта, курточка, дождевик? Про шорты насмешили
Уходя дверю не хлопать
• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Дощовик я думала купити там при потребі
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дощовик я думала купити там при потребі
А якщо там не буде, в номері сидітемите чт під дощем шукатимете?
Ворожу на каві• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Що смішного з шортами? Літо на дворі.
Сусідка знизу• 06 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Що смішного з шортами? Літо на дворі.
Ви хоть колись в горах були?
Зажуженная Жужжа• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дощовик я думала купити там при потребі
Сонцезахисний крем для дітей візьміть. В горах повітря трохи розріджене, сонячні опіки навіть при не дуже сонячній погоді. Як не приїду в Карпати, то згорю.
Ворожу на каві• 06 июля 2023
По дорозі до Буковелю є АТБ , то можете не нагрібати продуктів з собою.
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Що смішного з шортами? Літо на дворі.
Тоже не поняла 🤷♀️ даже если дождь пойдёт, тепло на улице, все высохнет быстро
Ворожу на каві• 06 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ви хоть колись в горах були?
А ви? В Буковелі зараз в басейнах люди купаються, Думаєте так холодно, що вони в штанах ходять і плавають?
Зажуженная Жужжа• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
То може ті, хто при 25 кричить ’закрийте вікна, холодно’...
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Аби влізло в багажник.
Это я еще переживаю, что б хватило)) но я продумываю , что буду надевать заранее) но на самом деле это нормально- комплект одежды на прогулку днем и комплект на вечер , на ужин, и так на каждый день
Маю натхнення• 06 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ви вже відпочивали в горах ? Ризикуєте просидіти в номері з вашим гардеробом
Червона ікорка• 06 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Та ну здрасьте) сейчас много знакомых в тех краях плюс минус, все в летних вещах, на фото хорошая погода
Но спасибо за совет)
Ворожу на каві• 06 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Діти в таборі в горах, від спеки декому і погано стало.
Маю натхнення• 06 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
І що? Від спеки до заморозку один день може бути