Перед історія.
Років 4 тому, поклав свою обручку, щоб діти не дотяглися і до цієї пори не можу її знайти. Памятаю, що кудись на поличку вгорі було покладено і все. Спроба її знайти - марна. Вже всі кімнати і інші приміщення, все передивився.
Різні методи для пошуку ( преревертання склянки, червона нитка, кільце на нитці) вже спробував - все марно.
Було бажання вже напрокат металошукач взяти, але відговорили від цієї задумки, сказали анріал знайти ним в квартирі.
Хто може ще дієві способи пошуку підказати, буду дуже вдячний.
Чи може можливо якось через карти ТАРО це дізнатись.
Підкажіть будь - ласка.
Воно і смішно, з однієї сторони. Запитую не тому, щоб купити, чи пил частіше витирати))). Шукаю постійно з періодичнісю.
Tatyana_tr• 06 июля 2023
Ответ дляIntense_UA
начинайте книги перетряхивать или журналы, что там у вас бумажное наверху есть