Молчунья• 06 июля 2023

Феритин по аналізу крові

Добрий вечір, дівчата!
Є трохи узлів на щитовидці, єндокринолон сказала здати на феритин і Вітамін Д.
Феритин - 13,2 мкг/л (норма 5-148)
Віт. Д - 33 нг/мл (норма 30-100)
Все майже на нижніх границях так розумію? І треба буде приймати щось чи ні.
Вік 39 років, на днях піду звісно спитаю у лікаря. Дякую.
автор Молчунья • 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
А пити більше ніяк не виходить?
Це не дуже добре для серця.
2-3 склянки максимум в день. Нема привички пити( В мене тиск до речі 80/50. Але я норм себе почуваю в принципі з ним.
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Дякую. Вже гуглю. В мене такий лось, як я ростом, язик не повертається його дитиною назвати, я думаю йому вже можна і дорослі препарати
Моєму старшому теж 12, вищий за мене, 168 см. Плечі широкі, груди 90 см. Важить вже 62 кг.
Але дитина.
:)
Більшість препаратів від 12 років вже можна.
Але обережно.
Гіно-тардиферон я ще люблю за те, що його можна пити перед прийомом їжі чи під час, в інструкції розписано, з якими продуктами не можна комбінувати.
І від нього мене не нудить, немає діареї, живіт не болить.
Бо колись мені призначали сорбіфер дурулес, от від нього був ’букет’, його ще й пити за півгодини до їжі треба було, його нікому не раджу.
Любительница• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Да, про С і Д я сама прочитала, і сама дитині призначила. А фолієву побоялася.
Шок, наскільки лікарі некомпетентні, чи їм просто наплювати...
То и другое, наверное(
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Дуже мало води :(
Спробуйте пити частіше.
Наприклад, пити по 100 мл зразу, як прокинетеся, і за 20 хвилин до їжі.
Дайте подумать• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Та хотілося б більше. Просто в нас ще й дефіцит фолієвої, може через неї і залізо не засвоюється. А педіатр каже, що фолієву окремо дітям не призначають. І ось читаю на Порадниці, що є той же Мальтофер з фолієвою і прозріваю, чому наша педіатр його не призначила.
Є ще препарат Гемофер у рідкому вигляді. Там залізо, фолієва та В12 у комплексі.
Упругая попка• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Я на ЗОЖ багато років, води маловато, не їм цукру, хліба, не палю тим паче) мало їм м´яса правда.
Якщо мало м´яса їсте, то тоді не дивно, що феритин понижений (це взаємопов´язані процеси в організмі). У вас по аналізам напевно і білок не в нормі (повинен бути 73 і вище). В мене зараз (при вагітності) така проблема - білок понижений, і разом з ним феритин(
Сон і дрімота• 06 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
Если проблемы с щитовидкой, то хоть объешься, железо плохо усваивается из-за низкой кислотности
Коханозадовільна• 07 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Вы ходили с таким ферритином не один месяц, а может и год. Вполне доживёт до посещения врача и он вам уж точно даст правильный ответ
Не факт, и лучше сдать всю панель анемии
Коханозадовільна• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Скажіть, будь ласка, скільки таблеток Мальтоферу в день вам призначили?
У мого сина 12 років теж Анемія, теж дефіцит фолієвої, але йому призначили просто Мальтофер і щось слабо помагає. За 4 місяці феритин виріс з 6 до 16. Я і не знала, що він є фолієвою кислотою.
Очень странное назначение, потому фолиевая кислота и В12 и входят в панель анемии, потому что без них железо не усваивается, в первую очередь надо их пить при дефиците, а не железо, плюс витамин С лучше добавить
Коханозадовільна• 07 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Так автору при узлах на щитовидке почему-то даже анализы на гормоны щитовидки не назначили
Сон і дрімота• 08 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
не всегда есть дефицит в12 и в9 при анемии
Коханозадовільна• 08 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
А я где-то написала, что всегда? Я отвечала на пост, где написано про дефицит В9
Сон і дрімота• 08 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вы написали, что и-за дефицита В9 и В12 не усваивается железо, поэтому нужно пить их, а не железо. Будто касается всех и всегда
Коханозадовільна• 08 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я написала, что при ИХ дефиците надо пить в первую очередь эти витамины, а не железо 🤦‍♀️
Сон і дрімота• 08 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
но при этом написали, что без ни железо не усваивается, будто всегда именно в этом причина. Учитесь излагать свои мысли
Коханозадовільна• 08 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Учитесь читать
автор Молчунья • 08 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я сама здавала без лікаря, Т4 - 1,01. ТТГ -1,473. Наче норма все.
автор Молчунья • 11 июля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Автор, у меня тоже самое с ферритином, витамином Д и узлами в щитовидке, плюс кисты в груди и миома есть. Железо принимала по рекомендации гинеколога, немного поднялся ферритин и все.
Напишите пожалуйста потом что эндокринолог Вам скажет на это
Призначили Клледан 2000 мо 1 раз в день, Фератін форте 1 т 1 р/день(1 місяць).Гормони щітовидки в нормі.
Додаю напруги• 11 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Спасибо что отписались