Молчунья• 06 июля 2023
Феритин по аналізу крові
Добрий вечір, дівчата!
Є трохи узлів на щитовидці, єндокринолон сказала здати на феритин і Вітамін Д.
Феритин - 13,2 мкг/л (норма 5-148)
Віт. Д - 33 нг/мл (норма 30-100)
Все майже на нижніх границях так розумію? І треба буде приймати щось чи ні.
Вік 39 років, на днях піду звісно спитаю у лікаря. Дякую.
Феритин - 13,2 мкг/л (норма 5-148)
Віт. Д - 33 нг/мл (норма 30-100)
Любительница• 06 июля 2023
Вообще а идеале ферритин должен быть равен весу. У меня 3. Но и гемоглобин низкий. Лежу в стационаре из-за этого... Д примерно так же, как бы норма, но мало. Тоже назначили 4000 в сутки пить.
тогдалия• 06 июля 2023
Я читала, что ферритин должен быть как вес, у вас дефицит. У меня был 6, пила железо с айхерба.
АнтиТроль• 06 июля 2023
Вы ходили с таким ферритином не один месяц, а может и год. Вполне доживёт до посещения врача и он вам уж точно даст правильный ответ
Ганцю в кєдах• 06 июля 2023
Так. Приймати. Доньці прописали зараз Мальтофер фол (з фолієвою кислотою) та вітамін Д3 2 тис.одиниць в день. 11 років. Вам вітамін Д більшу дозу треба
Молчунья
• 06 июля 2023
Ответ длятогдалия
оу, вага 59 кг, не знала, дякую.
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
оу, вага 59 кг, не знала, дякую.
В принципі, допустимий рівень феритину 15.
Принаймні, так написано у інструкції до того заліза, яке я п´ю.
У мене давно анемія і гемоглобін 93 -97. Феритин 3-5, якщо не пити залізо.
Скоріше за все, Вам призначать і залізо, і вітамін Д3.
Молчунья
• 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
в мене гемоглобін 140
Молчунья
• 06 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви т.зв. тиреоїдну панель здавали? Це обов´язково при наявності вузлів.
ні, вузли 6-7 мм 5 штук
Додаю напруги• 06 июля 2023
Автор, у меня тоже самое с ферритином, витамином Д и узлами в щитовидке, плюс кисты в груди и миома есть. Железо принимала по рекомендации гинеколога, немного поднялся ферритин и все.
Напишите пожалуйста потом что эндокринолог Вам скажет на это
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
в мене гемоглобін 140
Тоді без лікаря ні в якому разі не пийте залізо.
Можуть бути нюанси, з якими препаратами його приймати і чи взагалі воно Вам потрібне.
Води п´єте достатньо? Не палите?
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Скажіть, будь ласка, скільки таблеток Мальтоферу в день вам призначили?
У мого сина 12 років теж Анемія, теж дефіцит фолієвої, але йому призначили просто Мальтофер і щось слабо помагає. За 4 місяці феритин виріс з 6 до 16. Я і не знала, що він є фолієвою кислотою.
Молчунья
• 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Води п´єте достатньо? Не палите?
Я на ЗОЖ багато років, води маловато, не їм цукру, хліба, не палю тим паче) мало їм м´яса правда.
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Це добре виріс. Він не росте швидко.
Любительница• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Мальтофер обязательно с витамином с, железо вообще с витамином ц только усваивается... Но врачи об этом почему-то молчат. Через одного.
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Може бути ніби високий гемоглобін через те, що мало п´єте води.
Обов´язково скажіть про це лікареві, щоб було вірне призначення.
Ганцю в кєдах• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Одну в день призначили. Там 100 мг заліза.
Молчунья
• 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Так, вірно, густа кров, так лікар і казала.
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Це добре виріс. Він не росте швидко.
Та хотілося б більше. Просто в нас ще й дефіцит фолієвої, може через неї і залізо не засвоюється. А педіатр каже, що фолієву окремо дітям не призначають. І ось читаю на Порадниці, що є той же Мальтофер з фолієвою і прозріваю, чому наша педіатр його не призначила.
Ганцю в кєдах• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
І так, він взагалі виріс. Продовжуйте пити. Правда може фол купіть наступного разу. Воно за ціною майже однаково...
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую
. Зараз доп´єм свій Мальтофер і куплю з фолієвою. В шоці, чому нам його не призначили, в нас дефіцит суттєвий.
Любительница• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Мне гематолог в онкологии не назначил. А вы педиатру удивляетесь. Один врач чисто железо назначил, без витамин и фолиевой. Второй на стационар закрыл. И фолиевую пить, и витамин с, и витамин д....
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Да, про С і Д я сама прочитала, і сама дитині призначила. А фолієву побоялася.
Шок, наскільки лікарі некомпетентні, чи їм просто наплювати...
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляМолчунья
А пити більше ніяк не виходить?
Це не дуже добре для серця.
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Угу. Я на Порадниці взнаю більше корисної інформації, ніж від лікаря, в якої ми вже 11 років.
Бесбардак• 06 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Спробуйте перепитати лікаря або звернутися до іншого педіатра.
Мені лікар призначив гіно-тардиферон, там залізо разом з фолієвою.
І в інструкції вказано, що дітям його теж призначають. Здається, від 7 років і по таблетці на добу.
Заліза там трохи менше, якщо вірно пам´ятаю.
Я зараз не біля комп´ютера, можете глянути інструкцію до нього і саме про цей препарат спитати лікаря.
На мене він добре діє.
Анонимус Я• 06 июля 2023
Ответ дляБесбардак
На мене він добре діє.
Дякую. Вже гуглю. В мене такий лось, як я ростом, язик не повертається його дитиною назвати, я думаю йому вже можна і дорослі препарати
Сон і дрімота• 06 июля 2023
Ферритин правильно пишут, как минимум уровень веса или выше. Витамин Д очень низкий. Должен быть ближе к верхнему уровню рефереснов. Витамин Д пить надо, курс 8000-10000, а потом переходить на профилактическую дозу 2000-4000, всё с контролем. Врач скажет точно. Железо пить обязательно, трехвалентное с витамином с или есть сразу в комплексах (хемаплекс), бисглицинат железа лучше всего переносится и усваивается. И кофе, зеленый чай, молочку в идеале убрать, но хотя бы во времени разнести 4 часа разницы. Аптечные двухвалетное железо хуже и побочки. Еще рекомендуется магний (но чтоб с железом была разница в 4 часа) и селен.