Калинові вуста• 07 июля 2023
Хочу народити першу дитину, мені 40, хто народжував, як ви?
Як ваші діти?
Зі здоров‘ям в мене все ок.
Вперше в дитті прийшло реальне бажання мати дітей. Осмислене і свідоме.
Зі здоров‘ям в мене все ок.
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Це мислення радянських людей. Мають бути рамки і всіх треба туди втиснути. Не можна виділятися. Всі одинакові і рівні.
Дело не в советии и не в рамках
А в том что одни принимают реальность а другие в розовых очках живут
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
А есть только крайности? Между 20 и сорок кусок жизни пропал?
Колись жінки не вчилися, не робили кар’єри, то народжували рано, в сучасному світі все трошки змістилося. В 45 жінки ще молоді і активні.
Мій не такий• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Рівно в 35 матка стає гарбузом? Чому в 36-42 вже ні?
Там я писала, что ребёнок стыдился свою очень зрелую маму.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляМій не такий
То що тепер нікому не народжувати? Встидно бути тупим, обмеженим. А вік - якщо ще є досягнення, мудрість, гроші - то супер)
Калинові вуста
• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Не в подобних, а у всіх абсолютно темах у вас однакові
коментарі, в подобних і не в подобних
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Дело не в советии и не в рамках
Зрілим людям байдуже на інших. Чесно, мені взагалі нецікаво хто що думає, чи як живе. Абсолютно. Народила, коли захотіла.
И.О. человека• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Як нема чим хвалитися, то змагаються хто швидше народив і наймолодший на випускному в садочку
Это точно, только они не понимают что детям вообще на это пофиг:) Им сначала важнее у кого круче кукла лол, кто первый побывал в диснейленде, а потом у кого какие кроссовки, поейстешен и тд
Русланка з гілки• 07 июля 2023
Ма народила сестру в 38 , мого чоловіка мама родила в 39. Та ще багато таких історій ! Народжуйте , все буде добре ❤️
жар-птица Нюра• 07 июля 2023
автор, желаю вам удачи.
родила в 42, из минусов-вылетела из круга’ мамочка’, т.е не интересны мамские темы и в Украине достаточно жестоко к возрасту женщины.
По здоровью и т д-ок, но по возрасту-средневековье.
Мы выехали, я только тут поняла-как не все-таки обидно все время’ про возраст’.Деньги многие вопросы закрывают , но в Украине жесткий ейджизм ( дискриминация по возрасту), наберитесь терпения.
Ввгляжу-отлично ,но без очков ...все-таки категория 40+
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Мій в приватній школі вчиться, то лише одного хлопчика мама народила в 23, а найрозумніша дівчинка, реально талановита дитина, її мама народила в 44, всього в сім’ї 5 дітей. Не виглядає, що вона соромитися мами)
Байрактара• 07 июля 2023
автор, рожайте, если есть здоровье, любящий и заботливый муж, достаточно денег. Я родила в 40 и счастлива
Королева Сарказма• 07 июля 2023
От всего сердца не советую. Сын с аутизмом, когда он был поменьше, было легче. Сейчас ему 13, наложился ещё переходный возраст, а мне- 51. Хочется выть.
И.О. человека• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Да потому что бред тут такой пишут. Но аргумент что дети будут стесняться родителей это убивает сразу.
Шальная коклетка• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Шкода дітей, яких мами в школу ведуть і всі думають, що то бабуся. Буде важко.
Да ладно европейцы только задумываются в этом возрасте о детях. Сейчас многие рожают 3, 4 ребенка в возрасте около 40.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
То хай не народжують
а ми за це не переживаємо
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Коли це колись? Ну не придумывайте
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
коментарі, в подобних і не в подобних
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Коли це колись? Ну не придумывайте
Та навіть в 60-80 роки. На завод. Всі вчилися?
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А кто сказал что если сорок тотпо умолчанию человек зрелый?
Одна_на_всей_планете• 07 июля 2023
Мені через декілька днів 40. Не дуже уявляю зараз пелюшки, безсонні ночі. Але ж я маю двох досить дорослих дітей. Тому для мене 40 то здається пізнувато. Але засуджувати дівчат, які планують вагітність в такому віці, точно не буду. Ну як мінімум тому, що вони її планують, і їхні дітки будуть бажані, кохані, доглянуті. В ранніх вагітностях з цим часто проблеми.
И.О. человека• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Коли це колись? Ну не придумывайте
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
А хто сказав, шо в 25 молодий? Дехто бабкою народжується
і іншим не дає жити.
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Начинается песня про европейцев...полно там мам 30+. Но не сорок плюс первенец
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Удалено администрацией...
Моя закінчила школу і працювала в колгоспі, інша на цегельному заводі. Прості жінки. Яке навчання? Одна народила в 17, інша в 23
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Удалено администрацией...
А причем тут ваша бабушка?
И.О. человека• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
То хай не народжують
а ми за це не переживаємо
Да мне все равно а эта леди в комментариях вообще пишет бред
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
і іншим не дає жити.
А кто сказал что в сорок молодой?
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
А кто сказал что в сорок молодой?
Я молода, за вас не знаю