Да будет так• 06 июля 2023

Скільки платять по вагітності та пологах жінці, яка не працює?

Стажу не має. Мається на увазі ті виплати, що працюючій по лікарняному дають.
Свідок Перемоги• 06 июля 2023
Около 2 тыс было год назад
Gvenna• 06 июля 2023
Шось близько 2300 було, плюс ще оплачують лікарняний за КС, якщо є, гривень 300
Питайте в соцзахисту.
Людмилк_а• 06 июля 2023
Сегодня пришло 2756 грн
Думала что будет меньше если честно
Молчавочка• 07 июля 2023
Так а за что это дают?
Скользкая• 07 июля 2023
Если стоять в ЦЗ будет больше и еще можно открыть ФЛП
Gvenna• 07 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Так а за что это дают?
Это больничный оплачиваемый, по беременности и родам, 126 дней, по закону. Или 140, если КС.
Для всех. У работающих официально он хороший, т.к. от зп насчитывается. Безработным насчитывает соцстрах по минимальной ставке.
автор Да будет так • 07 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Скільки треба стояти на біржі ? Якщо один тиждень простояти, то щось з того буде, чи треба хоча би місяць?
personality• 07 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Не все так просто. Мають бути внески єсв за півріччя і декларація.
куркулиха• 07 июля 2023
Ответ дляGvenna
Питайте в соцзахисту.
А якщо з одного декрету в інший,але маєш офіційне місце роботи,з якого пішла в перший декрет,то так само платять,як непрацюючим до декрету?
автор Да будет так • 07 июля 2023
Ответ дляpersonality
Декларація з лікарем? Чи яка?

В 2021 не треба було півріччя останнього. Чи взагалі півроку стажу.
автор Да будет так • 07 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Раджу вийти на роботу на 5 днів з понеділка по п´ятницю перед другим декретом.
куркулиха• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Я в іншій країні,не вийде вийти на роботу
автор Да будет так • 07 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Спробуйте домовитися на дистанційно. Тоді має норм получится виплати.
Скользкая• 07 июля 2023
Ответ дляpersonality
Декларацию подают справочную. А где вы прочитали про 6 месяцев?
неДоЖиру• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Декларація з лікарем? Чи яка?

6700/30,44*126
неДоЖиру• 07 июля 2023
Ответ длякуркулиха
6700 / 30.44 * 126
неДоЖиру• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Декларація з лікарем? Чи яка?

Вибачте, не Вам хотіла відповісти попередню відповідь
AmazingLady• 07 июля 2023
Ну вот смотрим

Официально неофициально не важно работать не хотелось//не моглось

Но выплаты хотят все
personality• 07 июля 2023
Ответ дляСкользкая
Я подавала такий пакет. Але то в 2021. Може зараз спростили. Я до того, що таких хитрий теж контролюють
куркулиха• 07 июля 2023
Ответ длянеДоЖиру
6700 / 30.44 * 126
Дякую .Це 27733 виходить?
Я в 2021 отримала більше 40тис.
Але зараз в нас зарплати зменьшились,познімали всі надбавки і премії,тож думаю,якщо вийти на 5 днів перед наступним декретом,то так само 6700/30.44 нарахують(
автор Да будет так • 07 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Дякую .Це 27733 виходить?
Я в 2021 отримала більше 40тис.
Якщо ставка не мінімалка, то більше буде
неДоЖиру• 07 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Дякую .Це 27733 виходить?
Я в 2021 отримала більше 40тис.
Має бути більше 6 місяців вихід, щоб була сума від зарплати, а не від мінімальної