Зубная фея• 07 июля 2023
Нижняя блефаропластика
Добрый день.
Девчонки, кто делал нижнюю блефаропластику недавно? Сколько примерно длится период реабилитации? Сколько дней из-за внешнего вида нельзя выйти из дома?
Где делали? Желательно Киев, но и в радиусе 200 км от Киева тоже рассматриваю вариант.
волосатое стекло• 07 июля 2023
Делала круговую, 7 марта, клиника Calm.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Зубная фея
• 07 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Делала круговую, 7 марта, клиника Calm.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Спасибо.
Кастрюлька• 07 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Делала круговую, 7 марта, клиника Calm.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
по цене сориентируете?
волосатое стекло• 07 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
по цене сориентируете?
$1100
Но была акция -30%
волосатое стекло• 07 июля 2023
Ответ дляasterisk_
У меня верхняя была. Делала 3 с половиной недели назад. До сих пор есть синяки.
Гепариновая мазь, микротоки, таблетки серрата помогли справиться быстрее
Дама-мадама• 07 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Делала круговую, 7 марта, клиника Calm.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Синяки и отеки были 2 недели.
Результатом довольна очень.
Фамилию хирурга не подскажете?
волосатое стекло• 07 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Фамилию хирурга не подскажете?
Артём Ефремов
Цвіпканя• 07 июля 2023
Робила, тільки верхню, в ось цього лікаря. Київ, Залишилася задоволеною. Лікар акуратний, уважний, обережний, реально ювелір. Ще дві моїх знайомих теж в нього робили, нарікань не мали. І вартість дуже адекватна.
Цвіпканя• 07 июля 2023
Ответ дляasterisk_
Певне залежить від особливостей організму. Я коли йшла знімати шви на 7 день, синців вже не було, залишився мінімальний набряк на повіках.
Коко На Страже• 07 июля 2023
Делала круговую в Харькове 17 февраля. Из дому вышла уже через неделю, но ’штукатурила’. Полностью один глаз зажил через месяц, второй - через два. Но у меня чуть ниже нормы сворачиваемость, и я курю. Это влияет.
Анонимушка• 03 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
А можете показать свои глазки. Интересует шов
Цвіпканя• 03 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
Ось тут очам 16 днів. Перші 3 дні був жахливий набряк, потім ставало все краще і краще. Шов спочатку червоний, потім біліє і стає взагалі непомітний.
Анонимушка• 05 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Спасибо большое. Вы по отзывам к нему шли? Доктор вам понравился?
Цвіпканя• 05 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
Знайома в цього лікаря робила теж блефаро. Я підписалася на його сторінку, деякий час спостерігала, ну а потім вже сама наважилася, хоча спочатку були сумніви, адже вартість операції в порівнянні з іншими досить низька. Лікар сподобався: акуратний, обережний, делікатний.
Анонимушка• 06 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Хорошо, что все хорошо. Я тоже наблюдаю, цена конечно не киевская. Но раз уже не один человек делал, можете и стоит. Я уже год решаюсь, никак не решусь
Анонимушка• 06 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
А вы под местным или общим делали?
Цвіпканя• 06 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
А вы под местным или общим делали?
Так, під місцевим. Якщо є сумніви, краще не робити. На операцію потрібно йти впевненим в своєму бажанні.
Анонимушка• 06 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Желание то 100%. Вопрос в выборе врача и цены
Цвіпканя• 06 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
Я досить довго вивчала форуми з темами саме про блефаро, особливо ситуації де були ускладнення. І не завжди висока ціна і розрекламоване імʼя означає гарний результат.
Ось свого лікаря реально можу рекомендувати.
В мене складні очі, асиметрія, одразу мене попередив, що асиметрія збережеться навіть після операції, просто буде не така помітна.
Сходіть на консультацію, вона в нього, здається 500 чи 600 грн. Познайомтеся, задайте питання, які вас хвилюють, можливо внутрішній голос скаже вам чи підходить саме цей хірург.
Анонимушка• 08 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Спасибо. Так и будет