Женщинас• 16 января в 12:57

Блефароптоз у подростка. Кто-то оперировал в Украине?

Добрый день! Хочется услышать отзывы и рекомендации.
Дочке 15 лет, диагноз односторонний блефароптоз. Заранее спасибо!
Латвийские_Номера• 16 января в 13:36
Порекомендовать не могу, к сожалению. Но я спрашивала у офтальмолога, так как у моей дочери есть в этом плане небольшая проблема. Особенно заметно на фото. Так вот офтальмолог сказала, что в основном до 16 лет лучше не оперировать. Но это наверное еще и от степени птоза зависит. У дочки птоз небольшой, больше на асимметрию похоже. Пользуется косметикой, когда накрашена, то практически ничего не видно.
Сірничок• 16 января в 13:41
Поливіться почитайте, Баринова Анна лікар
автор Женщинас • 16 января в 14:06
Ответ дляСірничок
Доброго дня! Дякую за рекомендацію. Я її вже писала в Інстаграм, вона відповіла, що операція коштує 2400 євро, консультація 2500 гривень. Для нас на даний момент, сума в 2400 євро поки, що занадто велика, нажаль... Думаю, що можливо хтось робив дешевше і також має гарний результат.
Сірничок• 16 января в 14:09
Ответ дляЖенщинас
Сподіваюсь у вас все вийде!
автор Женщинас • 16 января в 14:09
Ответ дляЛатвийские_Номера
Доброго дня! Щиро вдячна Вам за відповідь на моє запитання! У донечки птоз заважає зору тому окуліст рекомендує не чекати, а вже зараз шукати спеціаліста та поводити оперативне втручання тому, що з часом ситуація тільки лише погіршиться. Ось така в моєї донечки ситуація. Бажаю Вашій донечці міцного здоров´я!
автор Женщинас • 16 января в 14:11
Ответ дляСірничок
Сподіваюсь у вас все вийде!
Сердечно вдячна за тепле побажання! Всього Вам найкращого в житті!
Бабуся Бетман• 16 января в 14:31
Ответ дляЖенщинас
Ого. Можливо це в приватній клініці? Вона разом з чоловіком працює в ОХМАТДИТ, може якщо є направлення від сімейного лікаря, то буде дешевше? Оперує дуже гарно. Оперувала дитині птоз на 1 оці ( ускладнення після оперативного втручання в ЛОР інституті). Оплачували медикаменти необхідні коштувало 10 років назад 12000грн. Операція безкоштовно.
автор Женщинас • 16 января в 14:46
Ответ дляБабуся Бетман
Так, це дійсно приватна клініка. Мені сказали, що вона вже не працює в Охматдиті, що раніше і батько там також її працював, а тепер також вже не працює, ніби виїхав десь з Києва. Дякую Вам за інформацію. Мені також багато кажуть, що в неї золоті руки в плані саме таких ось випадків.
Бабуся Бетман• 16 января в 15:21
Ответ дляЖенщинас
я думала, що то її чоловік , бо на паперах однакове прізвище. Перевела по тодішньому курсу то десь 700 євро виходить. Але була ще окремо подяку в розмірі наче 1000 грн ( не памятаю, бо було давно). + післяопераційні мазі, краплі також видів 4 було, то вони також були дорогі.
автор Женщинас • 16 января в 15:42
Ответ дляБабуся Бетман
Ви, велика молодець, що тоді прооперували свого синочка! Багато хто вважає, що якщо зору не заважає то й чіпати його не слід, але ж це косметичний дефект і особливо в підлітковому віці дитина із-за цієї проблеми може почати комплексувати і т.ін.
Бабуся Бетман• 16 января в 15:47
Ответ дляЖенщинас
у нас було повністю закрите око, не піднімалась повіка зовсім. Дівчинка)
автор Женщинас • 16 января в 16:24
Ответ дляБабуся Бетман
Я Вас зрозуміла. У нас була травма ока (в школі на перерві донька отримала від свого однокласника, але він це зробив зовсім не навмисно) і після того, як зійшла величезна гематома у нас проявився на цьому оці птоз. Це було вже 4 роки тому.
Латвийские_Номера• 16 января в 17:03
Ответ дляЖенщинас
Спасибо Вам за теплые слова.
Моя дочка наблюдается у Лепиховой Е.П. Она и оперировала дочке один глаз, но там была другая проблема. Когда мы были у нее на консультации, то она сказала, что птоз у них оперирует другой доктор. Лепихова по состоянию своего здоровья оставила себе только операции по косоглазию. Ну так было полтора года назад.
Может обратитесь к ней, она что-то посоветует. Мы к ней ездим в клинику Доктор Зир, ЛОР, Нерв. Еще она принимает в клинике Новий зір, но там дороже по стоимости.
Главное для меня, что она очень хороший специалист и человек. У нас под вопросом была операция на втором глазу. И она сказала, давайте не будем спешить и мы ’вытянули’ второй глаз аппаратным лечением, очками, сейчас дочка носит линзы. И уже точно нет необходимости оперировать второй глаз. Я ей очень благодарна за то, что не подгоняла к операции, а думала прежде всего о пациенте.
Пусть поскорее разрешится эта проблема и Ваша дочка будет здорова!