ЖенаАйтишнеГа• 07 июля 2023

Допоможіть. Дуже треба робота

Дівчата, допоможіть. Дуже треба робота і гроші. Я в прифронтовій, садочки не працюють, не маю на кого дитину залишити. Як мені знайти роботу онлайн? Де її шукати? Щоб зп нормальна була, хоча б тисяч 5. Я ніколи онлайн не працювала, ніякмх навиків не маю, але дуже хочу навчитись і заробляти гроші. Буду вдячна за підказки, знаю тут багато працюють онлайн.
Слава Українi• 07 июля 2023
Яка освіта, ким раніше працювали?

Без комплексів• 07 июля 2023
Запропонуйте послуги няні таким ,як ви родинам.
Візьміть двоє діток такого віку,як ваша.
Думаю, що попит буде і ви впораєтеся
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляСлава Українi
Яка освіта, ким раніше працювали?
Освіта середня-спеціальна, закінчила Вище професіональне училище, спеціальність ’оператор комп´ютерного набору’. До декрету працювала в офісі інтернет-провайдера. Приймала платежі за інтернет і заявки на проведення інтернету, або якихось неполадок
Альона2709• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Можливо, спробувати в колл центр на лінію онлайн або адміністратором в якій-небудь групі інстаграм?
Однак на мою думку, Вам краще виїхати з дитиною в іншу країну, де є соціальний захист. Адаптуєтесь, знайдете роботу, більше можливостей все ж, та і безпечно.
Слава Українi• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Можна пошукати менеджером інтернет-магазину, наприклад. У телеграмі є канали з віддаленими вакансіями, наприклад ДеХто Удаленка, Вакансії Freelancehant, можна й інші пошукати. Також дивіться на ворк і робота юа, ставте фільтр на віддалену роботу й дивіться, що може підійти.
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляАльона2709
А як знайти цю роботу? Де шукати? Я б спробувала в інста
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляАльона2709
Дякую, але виїжджати не буду. Вже були впо 8 міс., більше нікуди з дому не хочу

автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляСлава Українi
Щиро дякую.
ВерСаСе• 07 июля 2023
Спробуйте у всі школи інозомної мови або онлайн школи - адміністатором. Шукайте онлайн школи і самі подавайте резюме та мотиваційний лист.
Слава Українi• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ще багато шукають адміністраторів онлайн шкіл, особливого досвіду там не треба.
Без комплексів• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Найкраще по знайомих. У місцевих групах ФБ. Ви ж спілкуєтеся з мами, граєтеся на майданчиках.
Ну не одразу двох. Одну дитину для початку.
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляВерСаСе
Дякую. Зараз подивлюсь.
Альона2709• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Наприклад, є телеграм канал JOB for Ukrainians, там завжди публікують актуальні вакансії по Україні, а також можна моніторити стандартні сайти з вакансіями типу ворк юа.
Sielo• 07 июля 2023
Спробуйте на сайтах з вакансіями пошукати онлайн вакансії, наприклад оператора кол-центру, подумайте про дроп.
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляАльона2709
Знайшла. Дякую
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляSielo
Дякую.
Альона2709• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Знайшла. Дякую
Також от знайшла групу в телеграмі також, на яку я підписана ’Робота онлайн закордоном - віддалені вакансії зі всього світу’. Там є адміни, продаж, консультанти.
ВерСаСе• 07 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дякую. Зараз подивлюсь.
https://www.work.ua/jobs/5230988/ https://www.work.ua/jobs/5225494/ щось такого плану
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 июля 2023
Ответ дляВерСаСе
Подала заявку. Дякую❤

Агент Пинкертона• 07 июля 2023
Можна нянею , але в іншому місті. Зп 15 приблизно буде , якщо з дитиною
Ms. Android• 07 июля 2023
Ответ дляВерСаСе
А если у них нет вакансий заявленных на сайте? То просто отправлять на почту резюме или письмо писать?
yastar• 19 июля 2023
Безкоштовна реєстрація в компанію!
LINEIRR є брендом номер 1 якісних парфумів.
Розвивайся разом з нами та заробляй! Без вкладення жодної гривні, так, таке можливо.
Ваші переваги :

1. Знижка на всю колекцію від однієї одиниці продукції від 30% до 40%
2. Програма нового консультанта перші 3 місяці співпраці
3. Щомісячні акції та програми, подарунки за активність
4. Командні подорожі з компанією
5. Безкоштовна доставка
6. Особистий кабінет
7. Можливість відразу робити замовлення, та запрошувати до себе в команду за реферальним посиланням.

https://lineirr.com//register/?ref_token=o9z728EJ8...
Весела моль• 25 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Подала заявку. Дякую❤
Автор, Вам відповіли на резюме? Цікаво аж)