Йосип_молодий• 07 июля 2023

Непрацюючі мами дівчат

Дивилась випуск супермами, де жінка сидить вдома в декреті, майже ніколи не працювала і своєю роботою вважає декрет. Вона казала, що чоловік має заробляти, а жінка сидіти вдома (поширена думка, так, але питання в іншому). У них дві доньки, і вона хоче щоб вони гарно вчились, щоб (увага!!) мати гарну карʼєру і добре ЗАРОБЛЯТИ.

Викликала дисонанс) тобто вона себе вважає нездатною більше не для чого, дурною? Типу вже втратила шанс бути успішною і незалежною, але хотілось би в глибині душі? Але вона з піною у рота доказувала, що самореалізація жінки у материнстві. Захисна реакція?

Цікаво, скільки непрацюючих мам дівчат, хочуть донькам гарну карʼєру і незалежність від чоловіка? І якщо так, то чому самі не реалізовуються?
Сорока-ворона• 07 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Багато знаєте тих, хто після 40 з нуля кар´єру побудували? І не ’ввійшли в айті’ після курсів тестерів, а реально зробили хорошу кар´єру?
А от тих, хто реалізувався в професії і потім після 37-42 став ідеальною мамою і домогосподаркою - значно більше.
Карьера в 37-42 будет только на пике, если это реально карьера. А родить в таком возрасте уже не каждая может, тем более активно ребенком заниматься, а не на няню спихнуть.

Я знаю многих кто построил карьеру и сейчас все потерял, по итогу и дети сами по себе росли, других уже не родить и карьеры нет...

Соня-сонятко• 07 июля 2023
Ответ дляПапина дочка
А як ви дасте освіту та нерухомість дітям, якщо самі не працюєте, відповідно не маєте коштів?
А ви не думаєте, що в сім´ї все спільне? І тато заробить і дасть дітям освіту і нерухомість?
Vitamina1407• 07 июля 2023
А якщо чоловік віддає всі гроші дружині, вона має заначку, не працює та займається своїми справами-то це теж вона як вазон? Є такі сім´ї
Ищу Аленя• 07 июля 2023
Ответ дляДуняша
У багатьох випадках(не всіх)прийнято називати розвитком нудну роботу за невеличку зарплатку. А по факту-на родину і дітей просто не вистачає копійок чоловіка,того дружина і працює. Але називають це розвитком .
Ага 😹Все смотрю Илоны Маски прям спутники в космос запускают )))а по итогу охфис с 9 до 18.00 )))домой готовить ужин и делать уроки с детьми )) итак день сурка каждый день
Сорока-ворона• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Все треба робити вчасно: і народжувати,і самореалізовуватися.
І про те,що у нас в країні кар´єру можна побудувати в любому віці-я б посперечалася. Ну може одиницям це вдається,але там або стержень,знання,допомога
Увы, но все хорошо не выйдет, где-то будет проседать
Смурфетта• 07 июля 2023
Я думаю, та мама рассуждает так: попадется ли дочке хороший муж - то еще вопрос, поэтому на всякий случай пусть учится. А если муж таки попадется, то образование не помешает реализовывать себя в материнстве. К тому же, у дочек может быть другой характер чем у мамы, и сидеть дома они не захотят.
Надо продумать все варианты
из_под_тишка• 07 июля 2023
Ответ дляНе гоню
Я мама мальчика, и воспитываю его сама. Работаю всю жизнь, тяжело, но работу свою люблю и ценю, она позволяет мне обеспечить сыну достойный уровень жизни. Учу его, что он будет нести ответственность за свою семью, за своих детей. Что у него должна быть хорошая профессия и работа, которая поможет ему обеспечить не хуже уровень жизни для своей семьи. Чтобы его дети, также как и он, жили в хорошей квартире, имели свою комнату, все необходимое, ездили отдыхать, и т.д., чтобы он во всем помогал жене, занимался спортом детьми, возил на машине, и т.д. Но и жена, в моем понимании, должна быть достойна такого мужчину. Она не обязательно должна работать на равне с ним, но и сидеть дома и заниматься только тратой заработанных им денег она не должна. Работа на пол дня, для самореализации, для самоуважения вполне себе подойдёт. Не понимаю женщин, которые сидят дома.
Повністю підтримую.
Багато жінок не розуміють чомусь,що чоловіки швидко втрачають інтерес до жінок,які сидять вдома. Їм і поговорити нема про що. І жінка стає для них нецікавою. А далі вже можна уявити що буде.
Навіть тут скільки історій про те,що чоловік не цікавиться,не розмовляє,зраджує.
Працювати дружина має обов´язково і не заради грошей,а заради самої себе,щоб не втратити себе, не розтворитис, в борщах і пелюшках. Декрет-це святе,але застрявати в ньому не потрібно.

Я инженер, меряю от 1• 07 июля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Честно я не знаю каким овощем надо быть чтобы нравилось сидеть в декрете всю жизнь (без негатива пишу но правда)
Я жила год в одном райском месте, нереальные пляжи, куча Активити, спорт, питание самое здоровое и органическое, но я думала что я сойду с ума…. Так это реально райское место и каждый месяц ездили куда-то, а то дома сидеть… в своей квартирке
Те, кто не работает, не обязательно сидят дома
Папина дочка• 07 июля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ну тоді це тато заробить і дасть дітям, при чому тут ви? Ваше там тільки бажання)
пані Солоха• 07 июля 2023
Ответ дляПапина дочка
У меня прекрасный муж, который понимает, что его дочке может повезти гораздо меньше, чем мне.
Поэтому это он сказал, что жилье свое у дочки это номер один, что должно быть не зависимо от чего-либо. Квартира уже куплена и записана на меня.
Эт вернячОк• 07 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Але ж вона не пішла працювати, ходить труситься над вже доволі дорослими дівчати, за ручку у туалет, всюди возить їх, сидить чекає з гуртків.
Завидуете? Вы делаете все тоже самое, но при этом бегаете на службу за 10 000 гривен с 9 до 18?
Ищу Аленя• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Вашим донькам теж) тільки дайте їм хоч освіту,щоб могли про себе подбати
Гааа и пошел переход на личности .. у меня все отлично 😹
Спасибо за интерес ))
Королева ганделику• 07 июля 2023
Це з тої ж опери, що давати поради простіше, ніж їм слідувати.
Усі хотять досягти успіху - ну, кожне в своєму розумінні цього слова. Але щоб досягти успіху самій - треба багато над собою працювати. Щоб досягти успіху твої доньки - треба їм постійно нагадувати, щоб вони працювали. Що простіше?
пані Солоха• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Тут питання не доходу))
У меня дохода.
Если жена захочет работать, пусть работает, но это будет ее желание, с не вынуждено.
Эт вернячОк• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А я мама хлопчика. І вчу сина,що садити собі на шию здорову дружину-то нонсенс)) тільки декрет,а далі працювати)
Мой сын год живёт с девушкой, оба учатся и работают, общий бюджет. Даже не так: она ему деньги отдаёт, он распоряжается
Я инженер, меряю от 1• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Повністю підтримую.
Не интересоваться, не разговаривать, изменять мужчина может и с такой женой, которая работает
Папина дочка• 07 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Та в багатьох чудові чоловіки, це ж не щось космічне)
Ну записана на вас, але ж куплена не вами. Тут мене дивує саме формування, дати матеріальні блага хоче людина, яка самостійно їх не здобуває.
Мою першу квартиру мені подарували батьки, з початком мого студентського життя. І це мама та тато, вони обидва чудові спеціалісти, які мали прекрасні карʼєри та гарний дохід, кожен
Svitlo_• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Повністю підтримую.
А працюючих всі чоловіки люблять-люблять, не зраджують і не кидають?
Эт вернячОк• 07 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Надо продумать все варианты
Да, не всем везёт с мужем

Вумна, аж страшно• 07 июля 2023
Зараз я Вам напишу, як колишня непрацююча мама 2 доньок. Яка доньрк на всі гуртки возила, їду улюблену готувала, коли хворіли постійно з ними була.
Я і тему тут створювала. Донька підліток на прохання вчитися 2 роки тому заявила, а для чого, от ти вчилася і вдома сидиш. Їй було тоді 12 років. Мене це сильно морально підкосило.
Знайшла роботу перед війною за 3 місяці.
І Ви знаєте, діти не загнулися без мене, з голоду не вмерли, в кімнатах стали прибирати. І включатися в домашні справи.
Як висновок, вот це все я заради дітей у декреті до фєні. Вони цього не оцінять.
Мошей ницца• 07 июля 2023
Ответ дляДуняша
Чого всі причепились до того ’розвитку’? Жінка повинна мати освіту і можливість утримувати як мінімум себе. Це дуже додає в самооцінці. Це правило безпеки по життю.
Сіточка• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А если женился на здоровой ,а потом вдруг раз и стала больная ,что сыну посоветуете ,разводиться ?
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Да боится она уже идти работать
Эт вернячОк• 07 июля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ага, в салон и зал ходят. И на кофе с такими же бездельницами.
Эт вернячОк• 07 июля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Подросткам мамы дома однозначно не нужны!
Бадабум• 07 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я як мама хлопчиків вас розумію. Але жінка, маючи дітей, як чоловік не може працювати. Різні умови. У неї ще обовʼязки по дому, почергово хворіють діти, хтось з ними має бути вдома, хтось має водити дітей на гуртки, забирати. Я вважаю, що жінка може працювати, але не для того, щоб забезпечити сімʼю, і добре, якщо вона знайде роботу, щоб виконувати ще роль мами.
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляДуняша
Треба вчити заробляти,бути успішним в житті і дати гарну освіту. А не надіятися,щоб фінснсову погоду в родині зробили жінчині 20тисяч
А причем тут деньги жены? Надо учить тогда что не в другом человеке счастье
А то дурачка ищут который бы тянул всех и вся ещё и выдергиваются
Папина дочка• 07 июля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Наоборот скорее, карьеру можно построить в почти любом возрасте, а вот родить и воспитать точно нет.
Ну як жінка, яка все життя сиділа в декреті, побудує карʼєру?
Давайте будем чесними - отримати освіту, не працювати за нею, без практики, досвіду це нереально. Вийде в 40 років на роботу, вона не конкурент молодим та амбітним колегам, в яких ще свіжі знання.
Щоб побудувати карʼєру, потрібно постійно розвиватись у обраній справі, а не йти в декрет зі студентської лавки. Або опановувати нову професію, це тільки старт буде в ті ж 40 років
Соня-сонятко• 07 июля 2023
Ответ дляПапина дочка
Як то можна робити висновки про чужу сім´ю не знаючи нічого про неї?
Як би то вам пояснити... Аналогія з нашим ЗСУ, одні воюють, а інші допомагають, забезпечують тил. Так склалося в нашій сім´ї, що чоловік має можливість нормально заробляти. А я допомагаю. І це наше рішення, враховуючи всі обставини нашого життя. Хоча я ще планую реалізуватися, мені тільки 34, але 9 років я вже офіційно не працюю. Поки що так. Але в наші сім´ї ніколи не було поділу твоє - моє, хто заробив, хто що допоміг. В нас сім´я і 2 спільних дітей
Поддакиваю иногДА• 07 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Капец .. ото нужно найти рабыню Изауру чтоб и рожала сыночке , и его самого кружила и работала . Ну успехов , сейчас малолетки знают себе цену ))будет с мамой в 40 годков жить )))
Треба просто вчити дітей бути нормальними людьми, незалежно від статі. Так, під час народження дітей потрібно домовлятися, хто буде сидіти вдома, але це не обов´язково буде жінка. На Заході зараз дуже розповсюджена практика, що спочатку з дитиною сидить мама, а потім тато, або навпаки, беруть по черзі відпустки по догляду за дитиною. І ніхто не помер від цього. А цей концепт про тато працює, а мама красива, про який ви пишете, вже давно в минулому.