Україна понад усе!• 07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
Марафетчица• 07 июля 2023
Вы или тролль или закомплексованный человек

ФрекенБок• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А ви прямо таки всіх тут блюсте? І висловлювати іншу думку, яка не вкладається у вашу бульбашку сприйняття світу - це комплекси?)
Для вас - надеть шорты в 40+ - это уже у кого-то комплексы.
Бульбашка плотнее некуда. Точка.
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Адекватнын люди свои сельские привычки быстро меняют. А неадекватные обучают им своих детей и внуков.
Обсуждать внешний вид, семейные отношения, привычки, питание других людей может и горожанка во втором поколении
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Какое отношение может быть к доброму и хорошему человеку, одетому странно?? Странно по мнению отдельных людей, заметьте. И почему отношение именно этих людей должно быть особо ценно человеку??)
Потому что вы, выходя в люди в таких шортах, задолбетесь доказывать тому, чьё мнение будет для вас важно в какой-то момент, что вы ’не такая’.
Зачем создавать себе такие сложности, если изначально можно одеться прилично?
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Не очень понятно, почему, если я ношу шорты, то я ’транслирую свою сексуальность’?🤔
Одеваюсь как удобно, на улице 40 градусов. Шорты с открытыми ягодицами не носила и не ношу. Но подлиннее немного, да.
Какие то сельские стереотипы. Совковые даже.
Вопрос - почему нельзя транслировать сексуальность? Сексуальность дана нам природой, а ханжество социумом.
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Автор, не ображайтесь, але тут протиріччя одне на одному. Ви пишете людині з натяком, що вона не права, стверджуючи, що у Вас комплекси, бо просто її думка відрізняється від Вашої. А у Вас у самій темі у Вашої знайомої думка відмінна від Вашої - і це Вас теж походу не дуже влаштовує. Бо якби Вам було байдуже, то і теми би не було.
Але ж я не закликаю заборонити такі шорти. Тему ж я не просто так підняля цю. Щоб зібрати побільше думок про це. І потім зробити висновки, банальна логіка дискусії, де йде розплутування протирічь. А на мене накинулися місцеві ’кваліфіковані’ псіхолохіні, і один по перед одного ставлять діагнози, тим самим ставлячи їх собі)
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Ещё и рукав сеточка?!
Ну всё.... Капец ... Налицо неуверенность в себе и желание привлекать престарелых самцов.
(Шикарно на самом деле! )
Нет. Это крик: ’ну возьмите меня’)
Панна Кота• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
До 25+ носила відповідний на мій вік одяг, а потім стала адекватно і стильно одягатися на свій вік (дозволяю пожартувати про монахиню)
А кто ваш стилист ?
И пример вашего стиля
Добрая свекровь• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Если она сохранила глубоко сельский менталитет предков))) В противном случае она постессняется это делать.

Пасти Ла• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ну как видете, если пару лишних кг и не дай бог 40 лет, то ’транслировать сексуальность нельзя’. Наше место уже только, исключительно на кладбище.
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Обычно приличные люди свое мнение озвучивают разве что после просьбы его озвучить. А то ж и в добрые за мнение можно получить. Зачем что-то недалекому доказывать? Обычно по лбу помогает!))
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляБабулька
А как вы свои ягодицы старые сморщенные в транспорте себе перед нос выставите?
Прочитайте вслух что вы мне написали))
’свои ягодицы ... себе перед нос выставите’
я спортивна,но не настолько))) у моей кошки это получается лучше.
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ну не спростаж є такий тип одягу, який характеризується як відвертий і сексуальний.
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Не всегда уместно транслировать сексуальность
Ковбой Хагис• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
І так би ходив ваш чоловік?)
шкарпетки з черевиками зайві))
Семицветка• 07 июля 2023
Ответ дляЛуковая
ні в якому, як дешева шмара з підворотні
Отчего вас так триггерят шорты?
Барбітта• 07 июля 2023
Мне почти 42,ношу на отдыхе,на пляж, в парк погулять возле дома или в соседний магазин.
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ох, не сделала явчера фотографий прохожих в центре города мировой столицы...
Во всех столицах есть разные люди.
И даже бомжи. Но это не значит, что эти примеры нужно наследовать
Пасти Ла• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это зависит от страны и уместности. У нас светское государство, не шариат слава Богу. Можно носить практически всё. Ну так почему нет? У кого на работе дресс-код, это другая тема.

Добрая свекровь• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Купите себе юбку в пол, вышиванку, красивый платок и так ходите. Стильно, модно, благопристойно. Никто на вашу сопернику с попой в шортах и не глянет.
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Уж на улице точно можно. Ее не лично вам транслируют. И научитесь уж принимать сексуальность и свою и других людей) Жизнь заиграет новыми красками. Ханжество это смерть позитивного и свободного мышления)
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Видимо вас триггерит именно тематика продажных женщин😄 Подумайте на досуге , почему именно она?
Может потому, что в стартпосте шорты с закосом по бдсм?)
Vera83• 07 июля 2023
Хто ці зацьковані жіночки, які проголосували до 30, мамма мія
Добрая свекровь• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Во всех столицах есть разные люди.
Не, надо только на стандарты родного села равняться.
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Потому что все транслировать нужно к месту.
Существует такое понятие как ’уместность’
Гарнюнька• 07 июля 2023
В таку спеку тільки шорти в пофіг на всіх
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор, Вам діагнози ніхто не ставить. По великому рахунку, всі тут чхати хотіли на Вас - і це нормально, бо ми всі незнайомі один одному люди. А от якщо Ви сприймаєте коментарі, які Вам не подобаються, як поставлений Вам діагноз, то задумайтесь, чи правильна Ваша реакція.
Логіка дискусії і розплутування протиріч - то, вибачте, не про балаканину на форумі про те, до якого віку шорти носити. Ви в тексті старттопіку чітко висловили свою позицію, що Ви вважаєте неприйнятним носити такі шорти, як далі видно по одному з коментарів, десь після 30 років (до речі, цікаво, Ви у людей паспорт просите, щоб вік переглянути? Бо в мене є дві знайомі, одній 34, іншій 19. Так от 19-річна виглядає старшою. Шорти, до слова, носять обидві). Так от, далі Вам дівчата пишуть свої думки, що для них це прийнятно. Але ж Ви продовжуєте ’гнути свою лінію’. То яка ж це дискусія? В дискусії зароджується істина. А тут срач звичайний.
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Это субъективное понятие ( если не предполагается дресс-код код). Ваше уместно и чужое уместно далеко не всегда могут совпадать.
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Смотря куда женщина идет
автор Україна понад усе! • 07 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Тобто у вашому ’світі крайностєй’ є або відвертий тип одягу або вишиваночки та віночки? Мені, наприклад, імпонує більш стриманий стиль.