Джонсонюк• 07 июля 2023

Родители умных, перспективных детей, расскажите честно - какие планы?

Ребёнок остаётся в Украине или уезжает? Расскажите, куда поступаете.
Ангел-предохранитель• 07 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Какая разница умный или переспективный? Хоть даже дурной

Мне нужно чтобы реализовался, поэтому конечно будет учиться а потом жить заграницей

Украина - тупик для детей
Глупости.
Реализоваться можно где угодно. Зависит от человека, а не от страны. Посмотрите на количество дорогих авто, новостроев и рестаранов, забитых молодыми людьми.

Ms. Искренность• 07 июля 2023
Ответ дляПідмітайло
Остаемся. Золотая медаль медицинского лицея. Дочь очень мотивирована. Поступает в Богомольца (мед. Киев)
Но мы все верим в свою страну.
ну матерям дочек легко ’верить ’ ...
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Сколько раз была например в Кракове, ни разу не пригодился польский. Абсолютно везде английский.
Ось і мій син категорично не хоче вчити польську для того, щоб вчитися польською. Будемо пробувати вчитися англійською. Дуже неохоче погодився спробувати вступати до Польщі.
автор Джонсонюк • 07 июля 2023
Ответ дляJave
Автор, якщо ваша дитина думає так само як ви то важко йому буде в цьому житті досягнути якихось результатів будь-де... ну з чого ви вирішили що, на вашу думку розумна, ваша дитина, більше потрібна нашій державі чим хтось інший..
Вы очень ошибаетесь, мой ребёнок уже очень многого достиг)
НеКонец-Света• 07 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Глупости.
Это скорее признаки деградации общества, пира во время чумы и коррупции в государстве, когда чиновники ремонтируют фонтаны, а солдаты на фронт покупают каски за свои деньги
Bilenkova• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Повірте, навчати своїх дітей в УКУ мають можливість не тільки працюючи в сфері айті.
мій поки що у 8 класі, але заглядала і я на УКУ, то там же прохідний бал повинен бути не менше 180-190 балів, щоб був шанс пройти... і , наскільки пам’ятаю, безкоштовного навчання там немає, просто перші роки певна компенсація навчання. Ну і платить огого, мій чоловік айтішник, але отримує не 5 тисяч, тому для нас дорого...
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляBilenkova
Я б сказала навіть 195+ прохідний бал, щоб був шанс пройти
Jave• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Авторша, тут всім байдуже чого добилась ваша дитина і чи залишиться вона в Україні..не треба розшаркуватися.. то ваше життя-- мені байдуже..А я говорю про вашу манеру спілкування і спосіб мислення.. ви себе вище ставите за інших, не зрозуміло чому, і червоною ниткою проходить що вам хтось винен щось
Ермолайчик• 07 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
У нас ушла со школы девочка, на которую моя равнялась, лучше б пару двоечников.
А в итоге толку больше может быть от пары двоечников, чем от «активистки, умницы и красавицы»

Незнакомлюся• 07 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Планує поступати на ветеринара, хоча вчиться в УФМЛ. Може, ще передумає.
мій цього року туди теж поступив, скажіть будь ласка, там дійсно репетитори не потрібні? які результати з української мови, якщо її так мало?
Oksana0612• 07 июля 2023
Ответ дляBilenkova
Судячи з кількості бажаючих там навчати дітей, дозволити собі можуть велика кількість батьків. Про бали, вірно вступають найкращі.
Bilenkova• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
але повністю безкоштовно протягом всього навчання навіть для найкращих там не має, наче...
интайм_не_предлагать• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну и вопрос, за который полетят тапки. Нужны ли Украине умные и перспективные? Вы видите/видели когда-нибудь заинтересованность страны в настоящих умах? В нашей стране, где маникюрши и лэшмейкеры зарабатывают больше учителей и инженеров
только на словах, к сожалению
властьимущим некогда между дележами оглядываться на граждан и свой электорат
ребенок будет учиться в Украине
автор Джонсонюк • 07 июля 2023
Ответ дляJave
Мне абсолютно никто ничего не должен, кроме меня самой. И обратите внимание на свою манеру общения, прежде чем тыкать в чужую, уважаемая «неавторша».
Фляшунька• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Хорошо, перефразирую. Нужно ли оставаться в обществе, где не стыдно быть тупым, но стыдно без нарощенных ногтей?
Разное у нас общество.
В моем кругу тупых нет. Я без ногтей и не стыдно.
Сын умный и перспективный. Учится на Айти в КПИ. Сейчас ещё пробует поступить в Европейский вуз на смежную специальность. Не знаю потянет ли оба. Но это его решение - пусть пробует

Видит себя только в Украине, в Європе больше года - не особо нравится.
Леска• 07 июля 2023
Моя категорично відмовилася, сказала що буде працювати що б поновлювати і відбудовувати державу. Вчиться на архітектурному
Oksana0612• 07 июля 2023
Ответ дляBilenkova
УКУ – перший католицький університет на пострадянському просторі. Це недержавний заклад вищої освіти, навчальні програми якого є акредитованими в Україні та за кордоном.
УКУ не отримує жодного фінансування від держави, а існує виключно завдяки благодійним внескам людей доброї волі з цілого світу (65-75% в структурі доходів Університету) та оплаті студентів (25-35%). За 25 років існування Університет підтримали близько 20 000 благодійників.
Вредняжка• 07 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Сын поступает в Словакию. Отзывы разные, ну как минимум не дистанционка и мои спокойные нервы).
Очень многие студенты подрабатывают и такая возможность есть, в отличии от нынешних реалий у нас.
В дальнейшем надеюсь вернётся и его мозги пригодятся дома.
А его диплом признает Украина?
Мурнетка• 07 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Не преувеличиваете, 750€ в семестр

И всех англоязычных разбирают работодатели со второго курса, так что зарабатывают они больше чем тратят на учебу
Вы давно не видели цен)))

Вредняжка• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну вы же понимаете, что наше общество достаточно многослойно?
В каком то слое стыдно быть тупым, в каком-то- нет. И во всем мире так
Каляка маляка• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Нещодавно зустрілась з подружкою. Вона була з іншими дівчатами, яких я не знала.
Пізніше мені донесли, що вони обговорювали, яка я недоглянута: без нарощених вій, нігтів, з прищами, прийшла до театру у джинсах і футболці, без макіяжу.
Я володію 4ма іноземними мовами, маю дві вищі освіти, керую організацією 1000+ людей, але от недоглянута. У театрі взагалі виступала, присвятивши йому 9 років свого дитинства.
Але недоглянута= некультурна, нерозумна і тд
Душа компанії• 07 июля 2023
Діти виїхали на навчання в Європу. Як буде далі, повернуться чи ні, їм вирішувати.
Вредняжка• 07 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не знаю, чи дуже мої обдаровані, чи ні) але поки будем в Україні точно. А як війна закінчиться, то, сподіваюся, що зможу повернутись до звичайної роботи і буду тягати дітей за собою в Азії) Не бачу майбутнього за європою для своїх дітей. Юса я не потягну. А от забезпечити вивчення якоїсь з мов Азії - так. Дочка вчить корейську, їй подобається. Англ+корейська і буде норм)) син ще маленький.
Я хочу, чтобы сын брал второй язык испанский. Как думаете - это перспективно?
Jave• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Авторша от тільки ваша писанина говорить що ви думаєте зовсім по-іншому.... бувайте мама ’настоящего ума’
автор Джонсонюк • 07 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Вот в этом и большая часть нашего общества.., Не важно кто ты и что из себя представляешь, если ты не ходишь на бровки и ногтики ты отстой. Недавно прислали фотографии с семейного мероприятия из глухого села, дальние родственники. Все барышни с лицами, которых не касался интеллект, но покрашенные головы и нарощенные ресницы у всех))) Это ли не успех))
Дружная семейка• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Нехай дитина ваша вступає за кордоном, в тому числі тому, щоб уникнути отакого ставлення. Я сама закінчила університет за кордоном вже у 22-му, у далеко не молодому віці вирішивши отримати освіту за іншою спеціальністю, тому звісно радитиму вступати не в Україні.
Чумачечая Весна• 07 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Я не знаю) Я їм раджу дивитись в сторону Азії, лише тому, що маю досвід роботи там, бачу розвиток саме там. Тобто, це лише мій власний досвід та суб´єктивні рішення нашої родини.
Але це лише на той випадок, якщо не захочуть/не зможуть в Україні.
Та і будь-яка іноземна мова буде плюсом)
Жена_КотораяСтена• 07 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Щоб для вас не було шоком: там не соромляться ставити поганих оцінок, ставлення до учнів як до рівних, ніхто ні за ким не бігає, але і за оцінки не гноблять, взагалі дуже доросла студентська атмосфера. Вимоги високі, в класі різні діти, від геніїв з міжнародних олімпіад до середнячків, які з купою репетитодів раді 6-ці. Атмосфера в класі дуже здорова, конкуренція правильна, доброзичлива. Щодо укр.м. я можу судити лише по одному вчителю, яка дочці попалася, але в ліцеї їх багато. В класі дочки укр.м. не дуже сильна, оцінки високі, але знання середні. Для ЗНО треба готуватися окремо.
Каляка маляка• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
І це жахливо насправді.
Так, вірю, що так воно і є. Та тільки подивитись, продавчині в АТБ на касі завжди з нігтями й віями, з просмаленим волоссям, поганими зубами.
І це типу норма.
А якщо в тебе до всього ’недоглянутого’ за стандартом вже почались вікові зміни типу зморшок, розтяжок, сивини й ти не поспішаєш щось із цим робити, то ти взагалі просто брудна нікчема.
Чумачечая Весна• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну дивіться)
Ви пишете, що висновки, зроблені на основі лише аналізу зовнішнього - погано, проблема, для бидла.
І потім самі ж їх робите, судите людей по зовнішньому. Ще й берете до уваги місце народження людей (це взагалі бидляцтво, бо людина не впливає на своє місцезнаходження).